Форум

Data.BG Форуми: Проблем с торент клиента - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с торент клиента

Потребителят е неактивен   nasty 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-August 03
  • Град:София
На уин7 съм от доста време без преинстал и с уторент ,но от известно време забелязах ,че в таск мениджъра под ехе файла на уторент има още 2 ехе-та utorrentie - който рандом почват да товарят процесора на 100% - както ги затворя се оправя всичко.
Но се пускат сами пак и отново почват да товарят.
Как да ги спра да не се пускат?Или друго решение да предложите?
0

Потребителят е неактивен   emilkap 

• Регистриран: 08-September 05
пробвай това http://it-help.info/...-utorrentie-exe
1

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Остава да кажеш, и че си с последна версия на uTorrent...
1

Потребителят е неактивен   nasty 

• Регистриран: 14-August 03
С нея съм да.Сигурно от 2011 преинсталвах за последно уин-а и после сам си се ъпдейтва торент клиента.
Баси вируса - да ти дойде с програма с репутация през официален ъпдейт...
Оправих го с 1вия метод от линка горе.
Мина ми през акъла ,че може да е вирус ,но на други програми забелязах ,че имат webhelp името на програмата и реших ,че това им е тяхната версия на webhelper...

Мнението беше редактирано от nasty: 12.05.19 - 17:52

0

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
Ей сега тук ще дойде един "специалист" Nakibest, който е пълен въздух и ще ти обясни как всъщност нямаш проблем, защото и той го е оставил да се ъпдейтва сам.
Само за информация - това е от ла*ната, които се инсталират редом с последните билдове на въпрoсния торент-клиент. Детайли тук: https://howtoremove....-virus-removal/
Най-добре е да разкараш напълно настоящата и да инсталираш стара и чиста версия на клиента: примерно 2.2.1 или 3.2.3 - и да забраниш ъпдейтите на програмата. Ако решиш да слагаш втората, пиши тук, че и в нея има една-две опции за махане за да няма никакви реклами.

П.С. Nakiworst, втора тема по въпроса - давай да видим какво ще измислиш като виден капацитет по темата (и не само по тази)... Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от kaspy: 12.05.19 - 19:57

3

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07

Преглед на мнениеnasty, на 12.05.19 - 17:45, каза:

С нея съм да.Сигурно от 2011 преинсталвах за последно уин-а и после сам си се ъпдейтва торент клиента.
Баси вируса - да ти дойде с програма с репутация през официален ъпдейт...
Оправих го с 1вия метод от линка горе.
Мина ми през акъла ,че може да е вирус ,но на други програми забелязах ,че имат webhelp името на програмата и реших ,че това им е тяхната версия на webhelper...

Деинсталирай го този торент и си изтегли версията от горния пост. Изтегли си и пусни сканиране с Malwarebytes и изтрий каквото намери.
2

Потребителят е неактивен   marto7 

• Регистриран: 10-December 08
И аз ползвах от много години uTorrent 2.2.1 версия мисля че беше, защото новите са гадни, но отскоро заради не помна какви проблеми реших да потърса друг Торент клиент. Намерих qbittorrent и съм много доволен от него. Пробвай го, няма реклами както и нищо друго излишно.Скоростите са повече от перфектни.
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Скоростите нямат нищо общо с коя програма работиш и с коя нейна версия!
При бавен и накъсващ нет нищо не може да помогне, дори синьорозав суратПубликувано изображение

Просто има доста куци версии по други причини и наблюдението на милиони потребители е определило еднозначно няколко само варианта. Четете настройките!

1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login