Форум

Data.BG Форуми: ФЕН ТЕМА: ММА - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (40 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ФЕН ТЕМА: ММА Новини!

Потребителят е неактивен   gboy 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-September 03
  • Град:София
Абе, как може да няма тука тема за ММА, бе :lol: То това е един от най-гледаните спортове в света, ние тука не го бръснем за слива въобще :lol: А и наскоро постигнахме много сериозен успех - Багата, нашето момче, победи в мач по ММА правилата Фуджита. :lol:

Почвам темата и ще си я подържам, че е срамота. И без друго в блога си гледам да следя всичко най-интересно покрай смесените бойни изкуства, та тука ли няма :lol:

Ето за невежите : "ММА е съкращение, означаващо смесени бойни изкуства. Представлява боен спорт, в който двама съперници се опитват да постигнат надмощие един над друг, като използват широко разнообразие от позволени техники от бойни изкуства, включващи удари (страйкинг) и борба (граплинг). Добре известни по света ММА организации са UFC и Прайд. Битките в тези турнири са много тежки и ожесточени. Бойци от цял свят се опитват да се наложат като фаворити, но малко от тях успяват."

http://www.vbox7.com/play:6400bbe6

--------------------------------------

От последното UFC ги знаете резултатите, направо почвайте с :lol: ;) :lol: по адрес на Силва !!!

Мнението беше редактирано от gboy: 29.01.11 - 20:40

0

Rampage Jackson се майтапи с Forrest Griffin в twitter

Не е за първи път да се майтапи Рампейдж, обаче факт е, че точно Грифин му взе титлата :lol:

Сега се замчислям какъв прекрасен мач ще е Силва слещу Рампейдж :lol:
0

Потребителят е неактивен   thenihilist 

• Регистриран: 21-April 04
  • Град:При тетевенските каубои
Силва ще го сгази, ще е много скучен мач. Както Андерсън-Форест. Просто Грифин не заслужаваше тая съдба- да го пуснат от UFC срещу Силва. То реално в лека-тежка се сещам само за едно име, с което Андерсън ще направи нечовешкият мач- а това е мачът, който няма да се състои. А според мен бразилецът може и в тежка да се пробва- предвид стагнацията в категорията, като нищо може да стане шампион и в нея...
Ключ и край.
0

Потребителят е неактивен   genkovfan 

• Регистриран: 22-May 07
  • Град:Плевен
Силва е в мн. добра форма.А последния му нокаут на UFC 101 ме доби.Просто се пази с глава и даже и без засилка го нокаутира.А познайте кой идиот заложи против B.J. Penn :lol: :lol: :lol:
0

Matt “The Law” Lindland подписа със Strikeforce
0

Следващият опонент на Паяка най-вероятно ще е Дан Хендерсън, но колкото и да ми е симпатичен Хендо, не мисля, че ще успее да направи нещо срещу Силва.
0

Потребителят е неактивен   fdtd 

• Регистриран: 20-July 06

Преглед на мнениеgboy, на Aug 14 2009, 16:56, каза:

Следващият опонент на Паяка най-вероятно ще е Дан Хендерсън, но колкото и да ми е симпатичен Хендо, не мисля, че ще успее да направи нещо срещу Силва.

Тоя Дан Хендерсън нокаутира Биспин и си мисли ,че ще направи нещо срещу Силва. :lol: :lol:

Силва е нереален!!!!! Аз си мисля ,че няма да има човек ,който да го победи в следващите няколко години.
Направи за смях Грифин.....
Той беше невидим, фантом, или сянка.
Озове се в черква, мерне се в седянка.
Покаже се, скрий се без знак и без след,
навсякъде гонен, всякъде приет.

0

Потребителят е неактивен   linkinrz 

• Регистриран: 03-November 05
Няма кой да бие Силва...

Това е най-добрият боец в света :lol: !!!
Нечовешко е това , което прави...
0

Strikeforce - Carano vs. Cyborg

Вижте карда - тоя път доста добре са го сглобили и определено поражда интерес в мене. Не бях особено заинтересован в началото, но сега спокойно мога да кажа, че поне първите четири мача сериозно ми привличат вниманието :lol:

----------------------------------

А Хендо е изключителен боец, не е само заради нокаута на Безбинг, просто наистина е много добър и има победи над едни от най-големите в тоя спорт. И аз не го виждам срещу Паяка на този етап, но пък от друга страна това е единственият човек в последно време, който успя да му вземе рунд :lol:

Мнението беше редактирано от gboy: 15.08.09 - 12:57

0

На Хендерсън му е минало времето. Бъдещето на спорта са Мачида, Силва, Сейнт Пиер... евентуално Пен. Играчи с брутален стенд-ъп и нечовешка защита срещу take down или на земята (тея четиримата да ги видиш по гръб е истинско събитие). Хендо си е олд скул- никакви кикове, никакви ключове- станд-ъпа му е здрава брадичка и дясно кроше, земята му е ground and pound. :lol: Силва ще го сгази, а и не е тъп като оня смешник Биспинг да циркулира към силната му ръка. (Наистина при двама играчи с прав гард е нормално именно движение наляво, за да удариш силен десен, но пък когато се защитаваш и то на всичкото отгоре- срещу играч с ЕДНО оръжие... трябва да си тъп да не се движиш надясно.)

А тоя Страйкфорс ще се гледа утре, тея путките много ме радва как се млатят. :lol:

Мнението беше редактирано от thenihilist: 15.08.09 - 16:32

Ключ и край.
0

Плача !!!

Джина го отнесе много яко...
Много жалко за сливето.

Пак плача ! Собрал винаги ми е бил един от любимите бойци още като се подвизаваше в UFC . Отнесе го и той...

Поне Вердум си взе своето . :lol:
0

На мен пък Крис Киборгинята (?) ми беше далеч по-приятна. Макар не и пичка. Цялата тая позьорщина в около Карано, базирана на това, че е по-яка путка и на това, че е американка, ме дразни. Това си е боен спорт, не ревю, и по-добрият трябва да победи. А Крис просто я смачка. :lol: Меко казано.

А апропо, жените правят адски добри битки и ми се ще да се развие повече спортът в тази насока.

А иначе Мусаси... голямо куче, ще го следя внимателно нататък.
Ключ и край.
0

Потребителят е неактивен   genkovfan 

• Регистриран: 22-May 07
  • Град:Плевен

Преглед на мнениеlinkinrz, на Aug 16 2009, 12:59, каза:

Плача !!!

Джина го отнесе много яко...
Много жалко за сливето.

Пак плача ! Собрал винаги ми е бил един от любимите бойци още като се подвизаваше в UFC . Отнесе го и той...

Поне Вердум си взе своето . :lol:

Аз повече плача...Бях заложил за нещастната курва 50 лева..Ега др път умре..
0

Ник Диаз може да се бие за DREAM през октомври
0

За Strikeforce от оня ден.

Gina Carano (143lbs) vs. Cristiane Santos (144.5lbs) - Много луд мач, определено по-добра беше киборга :lol: . Джина нещо повечко се е снимала явно отколкото да тренира. Насмалко да я заключат още в началото на първи рунд, а и в стойка не стоеше никак добре, където уж трябваше да доминира. Продължавам да не разбирам защо с такава лекота стана от фулмаунта, който Сантош буквално и подари, както и не разбирам защо в последствие Сантош се отказа да я налага при положение, че Джина беше обърнала гръб и не правеше нищо ... просот ей така си стана - женска му работа. Съдията искаше определено да има и втори рунд, та да не се прецака главната звезда, трябваше много по-рано да спре двубоя, Джина недаваше никакви признаци за защита, но оня чакаше. Накрая вече реши, че стана прекалено и нямаше как - спря ги.

Gilbert Melendez (155lbs) vs. Mitsuhiro Ishida (155lbs)- Мелендез беше по-добър във всяко едно отношение - страйкинг уменията на двамата са просот несравними, а и там, където се очакваше Ишида да е по-добър нещо не си пролича. Тейкдауните ги отнесе именно бореца, а това говори повече от достатъчно кой е бил по-добрия. Дали трети, четвърти или пети рунд - нокаута си беше готов и се виждаше, че е въпрос на време.

Renato Sobral (201lbs) vs. Gegard Mousasi (204lbs) - Mousasi ми е непознат боец и такъв си и остава. Смля го за секунди, намери перфектната дистанция на която да застане - идеална за нанасяне на удари и такава, че Собрал просто не можеше да се измъкне или да противодейства адекватно. Ще ми е интересно да го гледам по-нататък шампиона.

265 lbs.: Mike Kyle (219lbs) vs. Fabricio Werdum (228lbs)- Вердум си е класа и го показа за пореден път. Човекът може и да не е сред топ 5 бойците в тази категория, но определено си е в елита и това се видя и тук. Никакъв шанс за Кайл, дори след глупавата грешка на Фабрицио не успя да го заключи в armbar , а след това при гилотината просто нямаше и идея как да се измъкне.

Добър event се получи, доволен съм. Strikeforce след като разграбиха две пропаднали компании определено сега има какво да покажат - Федор, Диаз, Overeem, Джина, Вердум ... и т.н. и т.н.
0

Потребителят е неактивен   mlqkorosa 

• Регистриран: 24-March 09
Кажете каде гледате мма, кои телевизии, кои часове
0

Преглед на мнениеmlqkorosa, на Aug 18 2009, 13:12, каза:

Кажете каде гледате мма, кои телевизии, кои часове

Напиши в GOOGLE Extreme Wrestling Torrents :lol: - Това е тракър за кеч торенти, но си има цяла секция за MMA . Където качват всичко по-важно . :lol:
Успех. !
0

Carwin ще се бие с Леснар за титлата, Velasquez срещу Rothwell

Е, това вече е голяма новина !
0

Яко. Керуин ме радва, а и се видя на миналия мач на бичмето Леснар, че няма много здрава глава, макар и огромна и квадратна. А както всички знаем trivia-та, единственият с по-големи ръкавици от тези на Леснар... е Керуин. :lol: Няма да има нищо по-красиво от това да видя как Шейн матира Брок с някое дясно кроше в главата. Интересно е и дали ще успее да се спаси от първия рунд на Леснар, когато той е... смазващ.

Тито Ортиз също се връща срещу Дядо Чук, явно Дейна Уайт е решил да му даде евтин противник, за да му съживи кариерата. А Колман така и не разбрах как би Бонар, явно последният скоро ще си изпее последните думи в UFC... направиха легендарния мач с Форест Грифин, но и двамата са в голяма дупка в момента.
Ключ и край.
0

War Lesnar !!!

Очаквам да смачка изяде и изплюе Carwin . Брок е машина и ще го покаже още в следващия си мач :lol: .
0

Споделете тази тема чрез:

• (40 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login