Форум

Data.BG Форуми: Real Madrid Club de Fútbol - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (121 Страници) +
  • « Първа
  • 119
  • 120
  • 121
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Real Madrid Club de Fútbol Шампион на Испания, Европа и Света

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Тц, няма място вече за него, а и му минава времето докато беше в Дортмунд го искахме.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kprinco 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-January 06
Добре, видяхме, че младоците се опитват, но не стават. И средняците ги тупат където ги хванат. Нека да оставим някои от тях за резерви, другите да се обиграват другаде. Това е.

Мнението беше редактирано от kprinco: 19.05.19 - 15:22

0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-July 09
На Бетис треньорът и стила на игра е средняшки, но играчите като индивидуалност хич не са. Става дума за отбор с възможности за ШЛ при правилно подреждане и стил на игра, но при всички положения хора като Йоренте трябва да си ходят или окончателно или под наем. То кариерата му свърши, а той кибичи за по-малко от хиляда минути на сезон. Валверде също е нужно да му търсим отбор под наем. Като цяло нямаме нужда от млади играчи да ни правят ротацията. Дори и Винисиус и Диас трябва да си ходят, ако така ще си градим отбора. Чета тука в спортал какво писали - та то Бейл и да му се изплюваш в очите му е малко. Толкова долнопробно поведение скоро не бяхме търпяли.

Зидан през следващия сезон, ако изкара докрая, ще бъде добре :D
Публикувано изображение
0

• Madridist
Навас май към Порто ще ходи.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Тони Кроос преподписа с Реал напук на слуховете

Полузащитикът на Реал Мадрид Тони Кроос подписа нов договор, съобщиха от клуба. Така той сложи край на спекулациите, които го пращаха далеч от "Сантиаго Бернабеу" след края на току-що приключилата кампания.

29-годишният германец ще остане при мадридчани до лятото на 2023 година, което е удължаване с 12 месеца спрямо вече предходния му контракт. По-късно днес той ще даде и пресконференция по повод подписването на договора.

Кроос, който през 2014 година спечели световната титла с националния отбор на Германия и е четирикратен носител на трофея в Шампионската лига, премина в Реал Мадрид през лятото на 2014 година срещу сумата от 30 милиона евро.

Напоследък се говореше, че той не попада в плановете на наставника Зинедин Зидан, който планира да се раздели с него точно поради тази причина. Но с този ход спекулациите бяха пресечени и бъдещето му е категорично свързано с Реал.

Тони Кроос продължи договора си с Реал Мадрид до 30 юни 2023 година. Настоящият контракт на германеца с „кралете“ изтичаше през лятото на 2022 година.

Полузащитникът премина на „Сантиаго Бернабеу“ през 2014 година.

„Днес е много щастлив ден за мен. В Реал постигнах много успехи. Спечелих 12 трофея, но това, което мога да гарантирам е, че искам да постигна още много успехи в оставащите четири години. Днес е много специален ден за мен“, коментира Кроос.

„За мен подновяването на договора в този момент е много специално. Аз и клубът имаме много специална връзка. Дойдох през 2014 година и от първия ден имам голямо доверие в клуба. Мисля, че имам заслуга за всички тези спечелени отличия през годините от Реал Мадрид“, добави германският футболист.

„Не мога да разкрия какво ми каза Зидан. Ако Зидан не ме искаше или имаше съмнения относно моето бъдеще в Реал Мадрид, аз нямаше да бъда тук“, продължи полузащитникът.

„Ако играя на високо ниво, аз не виждам никакви проблеми за себе си при евентуално пристигане на Погба. Мачовете с Аякс показаха, че не съм показал футбол на високо ниво, много бих искал да докажа обратното.“

„Наистина харесвам играта на Мбапе, но не мога да го купя", каза още Тони Кроос.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (121 Страници) +
  • « Първа
  • 119
  • 120
  • 121
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login