Форум

Data.BG Форуми: Избор на лежанка и дискове - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Избор на лежанка и дискове

Потребителят е неактивен   sryman 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 09-April 07
  • Град:Пловдив
Здравейте искам да попитам от къде мога да си взема дискове за тази лежанка.Значи аз сега ще я вземам и искам да попитам какъв вид да си взема за него лост (ако може по евтини че ще остана без пари), защото идва с лост и 25кг, ако пък не ако може да ми предложите вие нещо по добро от тази която дадох.
0

Потребителят е неактивен   bbeellaattaa 

• Регистриран: 05-May 07
оф имаме такава в даскало супер е кекава, намери си нещо по-стабилно.
0

Ок! Ами каква да взема тогава, защото на други места са без лост и тежести?
0

Потребителят е неактивен   fdhfghdfghfgh 

• Регистриран: 10-February 06
  • Град:София
ако ще правиш импровизирана фитнес зала вкъщи се приготви да оставиш поне 1200-1300 лв по магазините. Сравнително стабилна лещанка е към 500-600, 100 кг тежести са 320-400, S-образен лост (или W) + един прав са към 100-120 лв (50-70 лв е единия), поне 2 къси лоста за дъмбели... и ето ти ги 1100 лв. Ако вземеш нестабилна лежанка най-много да се претрепеш - имат гадния навик да се клатушкат, а и стойката за лоста хич не е удобна.
Архив на писаните от мен курсови задачи по програмиране
0

Потребителят е неактивен   ffuujjiittssuu 

• Регистриран: 14-December 06

Преглед на мнениеfdhfghdfghfgh, на Jun 15 2009, 12:05, каза:

ако ще правиш импровизирана фитнес зала вкъщи се приготви да оставиш поне 1200-1300 лв по магазините. Сравнително стабилна лещанка е към 500-600, 100 кг тежести са 320-400, S-образен лост (или W) + един прав са към 100-120 лв (50-70 лв е единия), поне 2 къси лоста за дъмбели... и ето ти ги 1100 лв. Ако вземеш нестабилна лежанка най-много да се претрепеш - имат гадния навик да се клатушкат, а и стойката за лоста хич не е удобна.

малко оф

Сега ако дадеш пример за "Сравнително стабилна лещанка " за 500-600 лева ще е супер :lol: .Не казвам че няма такава лежанка на тази цена просто искам да сравня лежанката, която ще покажеш с лежанката, която имам. Целта ми не е да се заяждам!

:lol:
0

Преглед на мнениеffuujjiittssuu, на Jun 23 2009, 23:04, каза:

малко оф

Сега ако дадеш пример за "Сравнително стабилна лещанка " за 500-600 лева ще е супер :lol: .Не казвам че няма такава лежанка на тази цена просто искам да сравня лежанката, която ще покажеш с лежанката, която имам. Целта ми не е да се заяждам!

:lol:

ами да ти кажа от доста време не съм търсил и нищо конкретно не мога да предложа. Обикаляш магазините и пробваш - лягаш на всяка една и ще усетиш коя е стабилна и удобна. Иначе аз съм си харесал ето тази http://sportdepot.bg/products/fitness/run/...nki/237-lejanka - само дето е доста над горната граница. Иначе е перфектна - можеш да правиш доста широка гама от упражнения, единствения недостатък е заеманото място.
0

Ок само ако може да ми кажете от къде мога да си взема по евтини тежести, че те са ми най спешни!!
0

най-евтино съм намирал в спортния магазин в мола на Стамболийски (на втория етаж). До колкото помня бяха или 3.40 или 3.60 за килограм. Масово са 4 лв, като гумираните и хромираните стигат и до 6. Вариант и да търсиш обяви за тежести на старо - така ще са ти най-евтини. Още по-добре ще е ако намериш фитнес зала която се разваля и си продава тежестите - така и лежанка можеш да намериш на прилична цена (често се появяват такива обяви та търси из интернет).
0

Преглед на мнениеfdhfghdfghfgh, на Jun 25 2009, 12:55, каза:

най-евтино съм намирал в спортния магазин в мола на Стамболийски (на втория етаж). До колкото помня бяха или 3.40 или 3.60 за килограм. Масово са 4 лв, като гумираните и хромираните стигат и до 6. Вариант и да търсиш обяви за тежести на старо - така ще са ти най-евтини. Още по-добре ще е ако намериш фитнес зала която се разваля и си продава тежестите - така и лежанка можеш да намериш на прилична цена (често се появяват такива обяви та търси из интернет).

OK! Мерси много.
0

Потребителят е неактивен   ivanbiqcha 

• Регистриран: 16-January 17
  • Град:Варна
Аз наскоро си взех 80 кг дискове доста на оферта (за малко повече от 200 лв) от тук https://sportensklad...lostove/diskove , като доставката естествено малко оскъпи всичко (към 35 лева), но пак ми излезе доста евтино всичко.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login