Форум

Data.BG Форуми: Black Desert Online - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Black Desert Online

Потребителят е неактивен   benzegol 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-July 12
  • Град:Бургас
Така,някой поцъка ли затворената бета освен ivchove ,с когото си писахме :D Играта наистина изглежда много красива а и комбат системата е по-плавна и някак си по-радваща от тази на Gw2. За жалост не стигнах много надалеч в бетата понеже нямаше време и не видях много. Има ли някой ,който е цъкал по напред да каже как е ? Основен проблем всякаш изглеждат цените на косметичните предмети в ingame shop. Най-евтиният пакет от 30 евро изглежда добре ,но още не мога да се реша струва ли си или не понеже почти нищо не видях. Някой тука който е играл ако може нека коментира ?

Мнението беше редактирано от benzegol: 22.02.16 - 15:26

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   ivchoove 

• Регистриран: 14-August 06
  • Град:shumen
  • Интереси:games und programing:D
:D

Проблеми, за които съм чул е, че има костюми в маркета, които са с 10-15% бонус експириънс, което може да не звучи, кой знае какво, но за тези, които са цъкали дълго знаят какво е.

Имало май и белйо за продан с малко статс, но като цяло т'ва е. В Корейската версия имало повече неща в шопа за p2w, но там е и безплатна докато при нас тря се купи играта.

Няма инстанс зони всичко е Open world. Има босчета, ако потърсите видеа може да видите примерно как няколко гилдии са се сабрали да бият някав дракон и от некаде един арчер висок левел се появил да ги ПК-ва хаха. Напомня ми малко на добрите стари времена в ванила wow, когато бях scumbag и амбушвах хора в 'инстанции'.

Има PvP siege арени бой за зони, риболов много еплсорейшън world boss-чета, сандбокс строене и обзавеждане на къща + отглеждане на матрял (градини на произволни места по отворения свят), които тря да се пазят от нападения на npc/players.

Няма trade. Е това е може би един проблем на играта въпреки, че някои се радват на това, защото това е било причината за голдспамъри и всякакви други експлоатации.

Комплексна крафтинг система имало.

Ако побързате може да се набутате в Nihiluм, че гледам тоя Kungen полудял по играта стриймва по цял ден и вика best game ever created, dream game, bdo > wow. Уж не е спонсориран, че да ги разпрая тея глупости. Сабирал хора за гилдията и всички, които дигнат бързо макс и са активни щял да ги приеме.

Ако намеря един МНОГО подробен guide за играта ще го постна. Имаше всякаква информация там. И клас рейтинг, като например това, което помня е че сорка е 4/5 1v1 много силен, но слаб на siege, защото е squishy и melee.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   sixtynine 

• Регистриран: 11-January 09
  • Град:София
  • Интереси:Сестри
Наистина, Кунген потресаващо много хвали играта. Иначе и на мен ми хвана окото, и то само гледане на стрийма му. Може би ще си взема най-евтиния пакет, който дава старт на 2 март. Ще изчакам да видя какво ще покажат от early access-a и ако няма нещо потресаващо в стил P2W се мятам и аз.
..била си имала приятел, аз да не съм ѝ враг?

A thousand thoughts of you
0

Играта е пусната за тези които са я поръчали от 100 евро изданието :D За другите съответно 1ви и 2ри (които са с преордър).
Публикувано изображение
0

200 кинта са безумие за недоказала се игра от недоказало се студио :D

Мнението беше редактирано от sixtynine: 28.02.16 - 12:20

2

По-принцип си е така да (за която и да е игра ). Силно се надявам след толкова силни ревюта на бетите ,игата да е това което всички очакват,особено след като не е по модела на корейската версия.
Публикувано изображение
0

Стрийма на кунген в момента доста отблъсква от играта. Събрали са се група и гриндят постоянно едни и същи мобове. АДски скучно :/

0

Не се плаши от това, което виждат в стрийма му. Сабрал се е с хора от гилдията и powerlevel-ват като фармят на места, кадето има повечко мобове. Играта ти предлага толкова много свобода, избор и креативност не е нужно да правиш като него.

Обещах да линкна един голям guide, ето го и него. Наричат го библията на black desert - https://docs.google....ew?pref=2&pli=1 255 страничи четиво, ще ви стигнат до 3-ти.

Иначе играта не е нова в Корея я има от известно време и там се провали, но ние и кореиците сме с различен манталитет. Те явно са по фен на дейли куестове и инстанс зони вместо open world и sandbox.

Чух, че публишъра бил алчен. Имало костюми и оцветители в магазин с истинска пара. Такива костюми и оцветители, които са иначе безплатно достъпни в другите версии на играта. Лично аз нямам проблем с това, защото костюм и оцветител не е p2w.

Мнението беше редактирано от ivchoove: 28.02.16 - 13:58

Публикувано изображение
0

Информация за in-game магазина на тоя етап няма. А мисля че това ще е ключово за много хора.

0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Ще почакам да стане free и може да и дам шанс :chuckle:
0

Преглед на мнениеsixtynine, на 28.02.16 - 13:58, каза:

Информация за in-game магазина на тоя етап няма. А мисля че това ще е ключово за много хора.

Разбира се, че има информация за магазина в играта.

http://forum.blackde...-shop-and-more/

Лист с глупостите в магазина.

Ето и скрийншотове на шитните в магазина
http://2p.com/410571...by-cindyhio.htm
10/10 за бельото. То има статс +1 luck. И до колкото разбрах някои от костюмите са +10% exp ама не ги видях сред скрийншотовете може и да не съм бил информиран точно.

Преглед на мнениеNightwind89, на 28.02.16 - 16:00, каза:

Ще почакам да стане free и може да и дам шанс :chuckle:

Ще си чакаш :chuckle: И аз още чакам World of warcraft да стане free.

Мнението беше редактирано от ivchoove: 28.02.16 - 16:05

Публикувано изображение
0

На 3ти ще дам 7 дни триал на някой да види как е играта. Ако някой пък иска да разбере как ще му върви просто ,може да си свали руската версия и да поцъка няколко часа за да види горе долу какво представлява.
Публикувано изображение
0

Ся на Lirik стреама гледайте за повече инфо и малко по различен от гринд геймплей.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Аз Lirik никога не мога да го нацеля да я играе.Иначе.....ако не стане free......здраве да е,ще се намери друго за игра :chuckle:
0

По време на бетата я беше докарал до 30 и някой левел лирика, сега е надъхан уж да максне.
Иначе играта я има и безплатна, иди цъкай с руските братушки. Па може да ти хареса и да се навиеш да си запазиш малко от парите за закуски в училище и да си я купиш, щот тя не е с месечни такси и е доста ефтиняк сравнение с другите игри, които трябва да се купят за да се играят.
Публикувано изображение
0

Не разбирам защо всичко винаги трабва да е безплатно. Доказано е ,че ПОЧТИ ! всяка безплатна игра е боклук. Има много много хляб в тая игра и заслужават да ги подкрепим. Виж ,ако се о*рат вече,тогава повече нищо тяхно няма да купя и така. В крайна сметка важното е тези пари как ще бъдат инвестирани от компанията.

Мнението беше редактирано от benzegol: 29.02.16 - 17:49

Публикувано изображение
0

За мен проблема не е в цената, а в in-game магазина. Щото от WoW времето съм свикнал ако си струва да плащам и месечна такса, но с останалите играчи да сме еднакви. С Black Desert плащаш веднъж и след това допълнително има in-game магазин, който с времето е много по-удобен (за developer-ите) да наклонят играта към P2W вариант. А ако играта стане по-популярна, както цифра народ се опитва да ни убеди, то нищо чудно в даден етап да хване същата алчна болест каквато плъзна из WoW и да почнат да предлагат всякакви дивотии за пари.

0

Възможно е. Това само времето ще го покаже. Засега мисля ,че заслужават доверие тия от Daum ли как бяха. Надявам се да са умни и да не алчнеят. По-богати от Близард няма да станат ,а не смятам че са бедни.
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеbenzegol, на 29.02.16 - 17:47, каза:

Не разбирам защо всичко винаги трабва да е безплатно. Доказано е ,че ПОЧТИ ! всяка безплатна игра е боклук. Има много много хляб в тая игра и заслужават да ги подкрепим. Виж ,ако се о*рат вече,тогава повече нищо тяхно няма да купя и така. В крайна сметка важното е тези пари как ще бъдат инвестирани от компанията.

Защото им се играе безплатна игра, която е пълен боклук и cash grab. Днешно време никой не пуска безплатна игра, която да е хубава ей така без да се пробва да изкара някой лев от произведението си. В момента всяко безплатно ммо има кеш шоп, който предлага работи, които провалят играта на неплащащия да не говорим пък за премиума, който го има в почти всяко да не кажа всяко безплатно ммо :D и хората цъкат един вид freemium мод на ммо-то. Последното истински безплатно ммо, което цъках беше Tera, но вкараха бельо със статс и ъпгрейд ресус, ся може и още неща да са вкарали в магазина незнам. Играта дълго време я кара на костюми само, евала и.
Днешно време най-добрия вариант е да си купиш играта и да играеш. Не безплатна, не с месечни такси. Като GW2, TESO и сега BDO. Играта и е изненадващо евтина за разлика от другите 2.

Преглед на мнениеsixtynine, на 29.02.16 - 18:44, каза:

За мен проблема не е в цената, а в in-game магазина. Щото от WoW времето съм свикнал ако си струва да плащам и месечна такса, но с останалите играчи да сме еднакви. С Black Desert плащаш веднъж и след това допълнително има in-game магазин, който с времето е много по-удобен (за developer-ите) да наклонят играта към P2W вариант. А ако играта стане по-популярна, както цифра народ се опитва да ни убеди, то нищо чудно в даден етап да хване същата алчна болест каквато плъзна из WoW и да почнат да предлагат всякакви дивотии за пари.

Линкнах по горе какво има в магазина. В момента докато е headstart и богатите цъкат магазина е затворен. На 3-ти ще стане ясно какво точно са решили да има в магазина. Лично и аз това чакам, но не очаквам да са сложили нещо, което да провали играта. Нямат причина не е безплатна играта избиха пари и за сега могат да живеят с тях и парите, които ще се дават за костюми, любимци, коне, обзавеждане на къщата и т.н.
Публикувано изображение
0

По-важното в случая е ,че ако наистина искаш да я пробваш свали руската версия която е безплатна. Поразцъкай я и играта може да ти хареса и да се решиш да я купиш.
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login