Форум

Data.BG Форуми: Дискусия: Всичко за PlayStation 3 vol.3 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (70 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусия: Всичко за PlayStation 3 vol.3

Потребителят е неактивен   gatak 

• consoles.bg
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 10-December 05
  • Град:София
Никак. За съжаление няма начин.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   marto7 

• Регистриран: 10-December 08
 Трябва да си я купиш и да ъпдейтнеш до последен software, като също така губиш възможността да играеш пиратски игри 

Мнението беше редактирано от marto7: 24.01.12 - 02:38

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   TheDeadPixel 

• Регистриран: 26-January 12
ПС3то ми е с версия 3.61 . Има ли начин да се хакне ? Гледах в утуб че има някакви клипчета в които "уж" се показва как се хаква но нищо немога да разбера понеже качеството е прекалено лошо или човека очаква да знаем всичко...
0

Потребителят е неактивен   nokayt 

• Регистриран: 25-March 04
  • Град:Плевен
  • Интереси:BeatBox,���������,����
Прочети първият пост и ще се отговориш сам. Преди можеше да се ползва като извинение това, че темата не е ъпната и е много страници, но сега твоето си е чист мързел братле.
Най-после Я намерих....
1

Потребителят е неактивен   thedarkprince 

• Регистриран: 02-December 05
Абе някой да знае как да оправя смотания DNS error, че не моа се вържа към wireless-a ми. Доставчик са ми Мегалан, рутер е Т(ъ)Р Линк .
0

Потребителят е неактивен   skyy 

• Регистриран: 13-October 08
  • Град:G.O.
Здравейте , вчера получих една игра която изисква 3, 74 ,а аз съм със 3,66 .Чудя се да ъпдейтвам ли или да чакам още и играта да отиде в шкафа за неопределено време ?
0

• consoles.bg
Няма фирмуер 3.74.

Иначе няма как да те посъветвам. В момента няма никаква разлиак с какъв фирмуер си. Евентуално за вбъдеще можеби ще има някакво значение, но така или иначе можем само да гадаем.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   MurtviqKurt 

• Регистриран: 05-February 12
скоро си взех ps3 320gb с 2 игри и искам да си ги запиша на хард диска за да не пъхам дисковете всеки път може ли някои да ми каже как да си ги запиша
Публикувано изображение
0

• consoles.bg
Никак, няма такъв вариант, освен, ако не ти е хакната конзолата.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   bayernfixer 

• AMAT VICTORIA CURAM
  • Регистриран: 13-August 05
Приятели, имам едно въпросче.Изтеглих Фифа12 която изисква да се качи на външен хард. Купих си достатъчно голяма флашка и когато цъкна на Install packages, ми показва само файл номер 2, а те са три файла.Във флашката има 2 папки.Може ли от това да идва проблемът ? Не съм я форматирал във FAT32...Тук ли е проблемът ?

Мерси предварително :)

3.55 съм :)

Мнението беше редактирано от bayernfixer: 07.02.12 - 05:09

1

• consoles.bg
Със сигурност трябва да е fat32, но тя най-вероятно си е такава, иначе изобщо нямаше да ти я засече.

Странно е, че не ти излизат, пробвай да ги сложиш един по един, не е нужно всички на ведниж да ги слагаш на флашката.
Публикувано изображение
0

• AMAT VICTORIA CURAM

Преглед на мнениеgatak, на 08.02.12 - 18:50, каза:

Със сигурност трябва да е fat32, но тя най-вероятно си е такава, иначе изобщо нямаше да ти я засече.

Странно е, че не ти излизат, пробвай да ги сложиш един по един, не е нужно всички на ведниж да ги слагаш на флашката.

Файловете се показват, но когато цъкна да се инсталират, ми дава, че е възникнала грешка. :/

An error has occured during the install operation.( 80029567 )

Мнението беше редактирано от bayernfixer: 10.02.12 - 19:31

0

• consoles.bg
По скоро гласувам за развалена флашка. Първо може да и е дошло времето, второ може да е китайски ментак, да е примерно 2 GB, а да е направена да показва и да се разпонзава като 8GB. В този случай файловете се качват но информацията се губи, не работи правилно.

Мнението беше редактирано от gatak: 11.02.12 - 17:03

Публикувано изображение
0

• AMAT VICTORIA CURAM
Направих проверка на торента, и всички файлове са изтеглени. Флашката я купих специално за фифата, така, че няма как да е повредена, защото е чисто нова.
http://www.cnmemory....14ger-0-a0.html Това е флашката.Доста стабилно изглежда, пък и е 5 години гаранция.

Четох в арената, че за да се качват pkg файлове от флашка, трябвало да се качи gamedata tool, за да ги разпознавал. Аз явно нямам тази програма. Някой запознат ли е ?

Много ви благодаря :) !
0

• consoles.bg
Тази програма е за да инсталираш тези файлове на външен хард диск, демек да си избираш къде да ги инсталираш. Няма общо с твоя проблем.

Мнението беше редактирано от gatak: 12.02.12 - 13:20

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   konzolev 

• Регистриран: 03-July 07
  • Град:Варна сервиз за XBOX360, Wii, Playstation2, PS3, downgrade 4.80, Glitch Slim, RGH FAT, Префлаш LT3.0+ WII, PS2 chip skype RADJNISHAROV
  • Интереси:хаквам PSP, WII, x360, PS3 (xbox360), downgrade 4.80 NAND, NOR, RGH, LTU slim , LT3, Wii USB LOADER,tel 0888721246
Флашките CNMEMORY са проблемни. И други хора се оплакват из нета. А серията Мистрал, която е usb 3.0 прави допълнително грижи с PS3 и разпознаването. Ако ползваш лан кабел да прехвърлиш играта от компютъра в конзолата, може би ще стане

Дисковете MAXELL от както ги записвам на 2.4х нямам нито един брак. Просто 4х им идва висока за посредственото качество което предоставят. На 2,4 х са перфе.

Мнението беше редактирано от konzolev: 12.02.12 - 13:36

Разкодиране, Хакване, Glitch-ване LT+3.0 всички FAT XBOX 360 и всички SLIM Trinity, Corona VER 5, VER 6, нови платки UNLOCKED DVD ROM Playstation 3, 320Gb, нови хакнати, JAILBREAK 3.55, СОНИ 3, Слим Или Фат Progskeet Downgrade хаквам PS3 OFW 4.80-->CFW 4.80 HABIB-COBRA !. Ремонт, SONY PSP, PS2, Playstation3. PSP 6.61 hack.
Nintendo Wii чипове, Soft hack 4.3E/ 4.3U /4.3J , ремонт, резервни части.
Чипове за Sony Playstation 2, Matrix Infinity 2.0 / Modbo 4, Mars PRO, FMCB card hack.
Хaкавам, префлаш всички видове XBOX360. Хакване Slim 360 с RGH 2, install XELL. Ремонти, оригинални резервни части.
Скайп Radjnisharov mail radjnisharov@gmail.com Tel 0888721246

Публикувано изображение
0

• AMAT VICTORIA CURAM

Преглед на мнениеkonzolev, на 12.02.12 - 13:27, каза:

Флашките CNMEMORY са проблемни. И други хора се оплакват из нета. А серията Мистрал, която е usb 3.0 прави допълнително грижи с PS3 и разпознаването. Ако ползваш лан кабел да прехвърлиш играта от компютъра в конзолата, може би ще стане

Дисковете MAXELL от както ги записвам на 2.4х нямам нито един брак. Просто 4х им идва висока за посредственото качество което предоставят. На 2,4 х са перфе.

В арена видях няколко коментара, че може играта да се качи през ФТП и после в Мултиман да търся файл мениджър и така да я инстална. Някои правил ли е тоя трик, а не чрез флашка.
0

Потребителят е неактивен   Trojaneca 

• Регистриран: 01-November 04
  • Град:В Троя, при хубавата Елена
Здравейте, намислил съм да си купя конзола, като мултимедийно устройство в хола ми. Питането ми е, дали ПиЕс3 ще може да чете повечето аудио и видео формати + субтитри?
R5 1400|AB350 mITX|2x8GB|RX480|256GB 850PRO|2x512GB 850PRO|1TB M.2 NVME|2TB 860EVO|SF450|Cougar QBX

i7 6820QM|2x16GB|Quadro M1200 4GB D5|512GB M2 PCI-Ex4 SSD|15.6@1920x1080 IPS|6-cell 97Wh

Nikon D5600|AF-P 18-55 3.5-5.6|AF-S 55-200 4-5.6VRII|AF-P 70-300 4.5-5.6 FX
0

• consoles.bg
Нито Xbox нито PS3 ще четат субтитри. За PS3 в случай, че е хакнат , има видео плеяр и то доста добър - ShowTime, но отново четенето на субтитрите е под въпрос. Аз лично така и не успях да подкарам субтитри на Български.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kloggg 

• Регистриран: 02-December 10
За нехакнати конзоли единственото мултимедийно решение е http://www.ps3mediaserver.org/

Ползвам го от доста отдавна и няма проблеми с плейването на каквито и да е аудио/видео файлове + бг субтитри

Единственото неудобно е, че за да гледаш HD видео без насичане трябва и компютъра и пс3-то да са вързани с кабел към рутера.
0

Споделете тази тема чрез:

• (70 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login