Форум

Data.BG Форуми: Lost Games:Коя беше тази игра. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (55 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Lost Games:Коя беше тази игра.

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас

idefix каза:

И аз да питам за една игричка: тя е такава мъничка за губене на време. Идеята беше да бутнеш един макет на човек по едни стълби и да се изпотроши максимално много. Търсих я тая игра ебати колко време и не можах да я намеря. Ако някой има идея как се казва ще съм много благодарен.

Търси Stair fall тя е флаш така че пробвай в kefche.
0

Потребителят е неактивен   frihet 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 01-June 06
  • Град:Някъде из 3D-то
  • Интереси:Sony PlayStation Portable
Имаше една голяма зарибявка с едни реактивни мотори, които се състезаваха по едни тунели в град от блиското бъдеще... играта се казваше Ballistics или нещо такова на никъде немога да я намеря :(
0

Потребителят е неактивен   confuzion 

• Регистриран: 11-January 06

idefix каза:

confuzion каза:

confuzion каза:

Аз търся една игра която играх преди мноооого време в един клуб...играта беше футболна и на нея ставаха много лесни голове с задна ножица от центъра много и се кефех тогава помня също и че имената не бяха лицензирани...

Аз казвам голове от половината на мойто поле...а й фифата си има илценз...:)

PL Stars 2001. Аз на тази игра вкарвах откъдето си искам с какъвто шут ти дойде. Нямам спомен дали имаше лицензи. Но е на ЕА, което значи че може и да има. Помня, че странното беше, че се играеше с M,N,B,G,H,J вместо със стандартните за фифата A,S,D,Q,W,E. Ето шотове макар, че от тях не се разбира много много:

http://www.gamershell.com/pc/fa_premier_le...creenshots.html

Ами нещо линк ,че не мога да е намеря...
0

До колкото си спомням в играта имаше подобие на Фиго и Португалия...а тук е само Англия..
0

Потребителят е неактивен   kdronez 

• Регистриран: 20-November 07

FRiHeT каза:

Имаше една голяма зарибявка с едни реактивни мотори, които се състезаваха по едни тунели в град от блиското бъдеще... играта се казваше Ballistics или нещо такова на никъде немога да я намеря :(

ако става въпрос за Ballistics Racing Grin ето ти линк обаче има само 3 seeder-а :<.http://www.mininova.org/get/611109
0

Потребителят е неактивен   FoxTerieR 

• Регистриран: 06-September 06
  • Град:Много ясно Бургас

cerealkiller каза:

aremlakve каза:

sim или sin
кирчо

Sin я погледнах не е тя.
А Sim не намерих.
И пак ще кажя беше някаква със каубой във ферма се развиваше деиствието.
Оръжията бяха някакви измислени със дискове имаше револвери и такива.
Но не мога да се сетя името.

Half-life ?
0

foxterier каза:

cerealkiller каза:

aremlakve каза:

sim или sin
кирчо

Sin я погледнах не е тя.
А Sim не намерих.

Half-life ?

Човек кога Half-Life се развивала във ферма и от каубои.
И съм я играл адски много за да знам че не е тя.
0

kdronez каза:

FRiHeT каза:

ако става въпрос за Ballistics Racing Grin ето ти линк обаче има само 3 seeder-а :<.http://www.mininova.org/get/611109
Мерси пич дано извадя няква връзка и да я изтегля :)
0

Потребителят е неактивен   freaksville 

• Регистриран: 11-November 05
имаше една игра, която съм играл около 2000-ната година. Ти (може и приятеля ти - имаше опция за двама играчи) пуцаш по зомбита и като почистиш екрана минаваш нататък. Зомбитата се виждат фронтално и само местиш мерника по хоризонтала и вертикала... Мерси много :)
0

Надявам се да е The house of the dead 2
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
  • Град:София
Някоя от поредицата house of the dead е най - вероятно както спомена @confuzion е двойката
ето ти и линк
http://zamunda.net/d...ls.php?id=96811
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
0

Потребителят е неактивен   peparata 

• Регистриран: 11-February 06

cerealkiller каза:

aremlakve каза:

sim или sin
кирчо

Sin я погледнах не е тя.
А Sim не намерих.

а да и аз се сещам имапше 1 резачка такава почти като на сириус сам 2 и дискове помпи секфи такива и не само в ферми имаше и в барове такива каубойски барове сещам се но не и името
0

Потребителят е неактивен   crazymanemo 

• Регистриран: 03-February 06
  • Град:там някаде на рампата...
има една игра има такова оръжие с дискове и още изродщини обаче не бяха точно каубой можеше да ядеш разни неща да се напиеш да сереш пърдиш и тем подобни прустотий казва се redneck rampage (не съм сиг дали така се пишеше redneck) :) но проверете :) тя е доста стара
0

crazymanemo каза:

има една игра има такова оръжие с дискове и още изродщини обаче не бяха точно каубой можеше да ядеш разни неща да се напиеш да сереш пърдиш и тем подобни прустотий казва се redneck rampage (не съм сиг дали така се пишеше redneck) :) но проверете :) тя е доста стара

Еми мерси за помоща но явно и тази не тука има някакви зомбита.
А тези работи поне аз до колкото си спомням ги нямаше.
Иначе май ще се окаже много трудно да се намери тази игра.
0

Потребителят е неактивен   thedemons 

• Регистриран: 14-July 05
  • Град:Sofia
Аз се сещам за една изключително интересна игра, която играех като малък.
Ето описанието:
Играта беше преведена на български език, главния герой беше мъж, в града, в който се намираме, когато играта почне имаше пазар, можеше да си купуваш храна, можеше да се пазариш с търговците, можеше да се излиза от града и да биеш чудовища, които срешнеп по пътя и така нататък. Много беше готина. Сещате ли се ?
0

Потребителят е неактивен   southpole 

• Регистриран: 03-October 05
  • Град:София

thedemons каза:

Ето описанието:
Играта беше преведена на български език, главния герой беше мъж, в града, в който се намираме, когато играта почне имаше пазар, можеше да си купуваш храна, можеше да се пазариш с търговците, можеше да се излиза от града и да биеш чудовища, които срешнеп по пътя и така нататък. Много беше готина. Сещате ли се ?

spells of gold ?
“Баьо Либене, дочувам, че ти и оная лудетина Ботьова сте решили да докарате миризливият казашки бутуш в Булгурско? Ако туй е тъй то аз с моите кунки ще ви отрежа чепките.“ - В. Лъвский

Цитат

"Когато някой живее четвърт век в тъмно и мрачно подземие, и газовата лампа ще му се стори слънце. А когато някой почти двадесет и пет години е бил гражданин на така наречения Съветски съюз, тогава и най-мизерното жилище ще му се струва палат, парчето сух хляб - божествено ястие, още повече, че всекидневно се втълпява в главата му, че в другите, неболшевишки страни, хората въобще нямат какво да ядат. Москва бе превърната в един затворен свят. Догматични партийни доктринери, ловки евреи и алчни държавни капиталисти обсебиха и завладяха посредством безподобно лукав заговор намиращите се в Съветския съюз народи. Онези, които още си спомняха времето преди болшевизма, бяха избити. Хората в Съветския съюз не виждаха и не познаваха други страни и затова не беше кой знае колко трудно да се излъжат, че животът им е бил рай, когато той беше ад. Това е най-голямата и най-рафинираната измама, извършена спрямо някой народ, която историята познава." Х.Гьоринг
0

Потребителят е неактивен   thedemons 

• Регистриран: 14-July 05
  • Град:Sofia

southpole каза:

thedemons каза:

Ето описанието:

spells of gold ?

Ами не е тя, онази беше по различна, но тази доста прилича като я разгледах, иначе в геймплея има голяма разлика. Давайте други идеи, ако се сещате.
0

Имаше една симпатична малка игричка говорим някъде около 50 МБ Вие сте една малка нинджа с черна забратка сичко нали обаче от неа излизала един рус перчем само толкова мога да кажа за играта помна че беше със супер симпатична 2D анимация ии много ме кефи... ако някой може да ми я намери ще съм му много благодарен !
0

Потребителят е неактивен   momchilsky 

• Регистриран: 28-October 06
Напоследък много се блъскам по главата за да се сетя за една игра но съм забравил как се казва, ще ви обасня какво представлява та дано някой се сети как се казва, сигорен съм че ще я има на сървъра.Значи тя си е едно към едно като Half Life 1 старичка е Frst person shooter, мисля даже и че са с един и същ енджин!Оръжията са с няколко режима на срелба и първоначално си на една планета която се населва с извън земни и трябва да избягаш от нея и след това отиваш на друга планета абе нещо такова.Ако някой се сети да пише сигорен съм че сте я играли, от времето на Half Life 1 беше голяма зарибявка искам да я поразцъкам пак! :)
0

Потребителят е неактивен   sharkki 

• Регистриран: 25-November 07

cerealkiller каза:

aremlakve каза:

sim или sin
кирчо

Sin я погледнах не е тя.
А Sim не намерих.

Според мен това е нещо като CS 1.5 както има и Half Life треа да си изтиглиш пълната версия и кат дадещ на Change Game... ще видиш как се казва щот аз забраих

и аз си търса една игра за пр.н.е можеш да яздиш слонове да праиш арамии и др
0

Споделете тази тема чрез:

• (55 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login