Форум

Data.BG Форуми: Търся предаване - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Търся предаване Discovery Channel - Голи и уплашени

Потребителят е неактивен   nelytka 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-July 05
  • Град:In The MiX ~~~
Здравейте,
понеже Българският Discovery нямат онлайн излъчване, а и никъде няма качено предаването със субтитри или озвучено, дали бихте могли да съдействате за намирането му :) Все го дават нощем или докато съм на работа, и откакто нямам интерактивна телевизия много ми липсва :)
0

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Регистриран: 27-August 06
бгтиме.тв само, че го изпиши на латиница, той е за чужбина, но с VPN няма проблем да се гледа и в България, имаш 7 дни безплатен период, след това се плаща, за регистрация ти е нужна дебитна карта, взима 20 стотинки, за да провери дали картата е валидна, има много телевизии и записи на всички предавания 30 дни назад, аз си платих за 1 месец да тествам и съм много доволен :)
Ако не искаш да плащаш а искаш само 7 дневния безплатен период, не забравяй от настройките да си премахнеш абонамента, в противен случай автоматично ще ти се поднови за 1 месец и ще ти изтеглят пари от картата ;)

Мнението беше редактирано от arcovk: 09.03.18 - 18:28

1

Как да гледам с този VPN ? :)
И каква е цената на месечен абонамент ? :)

Мнението беше редактирано от nelytka: 12.03.18 - 13:28

0

С програма става, аз ползвам това, изтегляш и инсталираш от папка Setup, затваряш програмата, пускаш KillProcess, копираш файловете от папка Crack и ги заместваш там където е инсталирана програмата (по подразбиране е C:\Program Files\CyberGhost 6), пускаш програмата и натискаш Choose my server, избираш най-бързия сървър за теб, аз ползвам румънските, натискаш Connect, след като се свърже, вече можеш да се регистрираш в сайта и да гледаш! Препоръчително е да използваш един и същ сървър всеки път! Плановете можеш да видиш в сайта, за един месец ми изтеглиха 13.67лв.

Мнението беше редактирано от arcovk: 12.03.18 - 18:09

0

Потребителят е неактивен   BajXuj 

• Регистриран: 21-March 17
  • Град:Сливен
  • Интереси:(о)
ТУК го има ( 1 - 8 сезон ), но сигурно е на руски озвучено. И малко да знаеш/разбираш, не пречи като има картина. :emote_focus: На торенти, може и без регистрация. :chuckle: Безплатно! :excl:

Мнението беше редактирано от BajXuj: 13.03.18 - 01:47

0

arcovk , много, много благодаря :) Още довечера ще пробвам !
BajXuj , руския ми е един от най-неприятните езици, благодаря и на теб много !
1

Преглед на мнениеarcovk, на 09.03.18 - 18:25, каза:

бгтиме.тв само, че го изпиши на латиница, той е за чужбина, но с VPN няма проблем да се гледа и в България, имаш 7 дни безплатен период, след това се плаща, за регистрация ти е нужна дебитна карта, взима 20 стотинки, за да провери дали картата е валидна, има много телевизии и записи на всички предавания 30 дни назад, аз си платих за 1 месец да тествам и съм много доволен :)
Ако не искаш да плащаш а искаш само 7 дневния безплатен период, не забравяй от настройките да си премахнеш абонамента, в противен случай автоматично ще ти се поднови за 1 месец и ще ти изтеглят пари от картата ;)

A, бе пич :)) тия нямат Discovery channel.
Жалко, е разбрах по трудния начин :)
0

До преди няколко дена го имаше, обеден съм, гледах предаването "Да продадеш колата си" проверих и наистина го няма вече :unsure:
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login