Форум

Data.BG Форуми: Всичко за Galaxy S8 - „лийкове“, „рендери“, спам и други досади - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (170 Страници) +
  • « Първа
  • 168
  • 169
  • 170
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за Galaxy S8 - „лийкове“, „рендери“, спам и други досади Спам лаф за стари и нови консерви

Потребителят е неактивен   Wolfdale 

• Camellia's
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 13-March 11
  • Град:София

Преглед на мнениеboardkoko, на 28.03.17 - 14:46, каза:

За това уточних, че според мен започна да ги хейтиш, след като взе OnePlus-a. Просто не си казал една добра дума за S8, само му търсиш някакви кусури.

Майтапът настрана, ама засега не е много лесно да се намери за какво да кажеш добра дума :lol:
От известните досега неща се сещам единствено за това, че са намалили рамките за сметка на екрана. И май нямам други идеи - останалото е в графа 'надежди' и 'предположения'.

П.П. Честно казано мен ме изгубиха още с това, че и двата модела са с извити екрани (Edge). От там натам този модел го пропускам.

Мнението беше редактирано от Wolfdale: Днес, 15:06

Do I get bonus points if I act like I care?
0

Потребителят е активен   geromessi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-February 07
Е това за Р10 и Сонито откъде го измисли ? Просто са ми интересни, като Р10 вече не ми е след като го видях на живо, Сонито и то се очертава да е забравено след като го пускат в продажба чак Юни Юли и камерата пак е пълен минус. Та ще почакам да видя цифричките около S8 ;)
0

Потребителят е активен   boardkoko 

• Регистриран: 16-November 05

Преглед на мнениеWolfdale, на 28.03.17 - 14:59, каза:

Майтапът настрана, ама засега не е много лесно да се намери за какво да кажеш добра дума :lol:

Еми явно грешката е в моя телевизор.
На мен ми харесва и ми се струва, че това ще е най-доброто на пазара поне през следващите месеци.
0

Потребителят е активен   adatta 

• Регистриран: 10-August 14
  • Град:София
Само аз ли се дразня от тънките телефони? 1000 пъти предпочитам да е 20-40 процента по-дебел и с например двойно по-голяма батерия. Освен това ще могат да сложат значително по-голям камера сензор ;)
1

Потребителят е активен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
  • Град:Пловдив
Ккоксън , на всички е ясно че с тия спекове ако се покаже така телефона ще е провал . Дори и ти го мислиш , но трябва да сменяш дъртия самсунг и да вземаш това .
ПЕЗЕВЕНГ НОМЕР 1 -- Единствения в аферата ''Лекогейт''

Селянин е социално, а не географско понятие..

Селския гъзар вика на прасето си : GUCCI GUCCI GUCCI
0

Потребителят е активен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас

Преглед на мнениеadatta, на 28.03.17 - 16:29, каза:

Само аз ли се дразня от тънките телефони? 1000 пъти предпочитам да е 20-40 процента по-дебел и с например двойно по-голяма батерия. Освен това ще могат да сложат значително по-голям камера сензор ;)

Не се прави така, всичко ново или хубаво да се пуска в един модел. После в S9 няма какво "ново" да сложат :D
0

Споделете тази тема чрез:

• (170 Страници) +
  • « Първа
  • 168
  • 169
  • 170
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

7 потребители четат тази тема
5 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

1. adatta,
  2. pky,
  3. boardkoko,
  4. geromessi,
  5. straightup

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login