Форум

Data.BG Форуми: От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) От тема №: 1813886

Потребителят е неактивен   toshko11 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-January 15
  • Град:Пловдив
Не съм дебел и съм обезкосмен но имам корем незнам дали това ще е проблем? а за дилдото ако ме подготвиш подобаващо може и да успея макар че изглежда доста голямо и дебело
0

Потребителят е неактивен   slud 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-August 06
  • Град:София
  • Интереси:poker

Преглед на мнениеpatilan1, на 20.07.19 - 18:13, каза:

" https://www.alo.bg/6209850#comments някой да е ходил ?"

Тази се появява няколко пъти, все с различни обяви и различни снимки. И всеки път и звъня защото гледам лъскаво и 1.80. Но още по телефона се държи много нахално и дръпнато, все едно и дължиш нещо. Иска уговорката да е половин час по-рано максимум, не преди това - т.е. държи се като обява за 60лв. Така и не можах да я проверя, понеже които правят подобни уговорки не са читави, или поне аз не знам читава компаньонка да прави подобни уговорки, все едно е на поточна линия. Час или два по-рано не можело да се уговориш. Единият път беше пуснала обявата с телефона на Ади/Анджи, момичето с бомбичката - казах и че телефонът ми е познат и е на друго момиче, тя вика че си бил нейният, само и го била дала временно. Досега съм и звънял 4-5 пъти на различните обяви, и по гласа и поведението я познавам вече коя е - на тази обява пак звъннах, никаква промяна.

Според мен не е наред тази обява, най-малко заради кофти поведението по телефона и смотаната уговорка.

Патилане а знаеш ли нещо за Анджи?Бих я пробвал втори път...
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login