Форум

Data.BG Форуми: Heroes 3 Gold - проблем с мултиплейър - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Heroes 3 Gold - проблем с мултиплейър

Потребителят е неактивен   cardo 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-February 05
Здравейте,

Със съквартиранта ми до преди време играехме Heroes 3 Gold в Мултиплейър (TCP/IP) без проблеми. Вкъщи интернетът е през рутер, към който двата лаптопа са вързани безжично. Сега, обаче, не можем да играем мрежа - който и да направим мрежа, другият не я вижда. Ако пробваме с търсене по IP, изкарва че не го намира. Heroes-а е добавен във файъруола, като опитахме дори да спрем файъруолите и антивирусните, но няма ефект. С хамачи също не се получава, въпреки че изкарва, че всичко с връзката е ОК и пингът е 1мс. Опитахме и с друга програма - Tunngle. С нея успях да вляза в игра на други хора, но отново не виждах тази, която съквартирантът ми е направил (той пък не виждаше играта, която аз направя, за разлика от тези на другите хора). Някой има ли идеи какъв може да е проблемът?

Благодаря предварително!

Поздрави
0

Потребителят е неактивен   n3p0slu6ko 

• Регистриран: 14-April 10
С тунгъл няма да има проблем да направите мрежата, просто отворете портовете, които използва Heroes-a и сте готови.
0

Потребителят е неактивен   cardo 

• Регистриран: 14-February 05

Преглед на мнениеn3p0slu6ko, на 29.06.13 - 22:06, каза:

С тунгъл няма да има проблем да направите мрежата, просто отворете портовете, които използва Heroes-a и сте готови.

А как става това? :)
0

Потребителят е неактивен   n3p0slu6ko 

• Регистриран: 14-April 10
Търсиш в гугъл портовете, които използва играта. След това отиваш в контрол панела на рутера, където има нещо от сорта на Port forwarding и му оказваш кои портове да отвори. На мен отдавна ми е писнало да се занимавам с портовете и затова използвам функцията DMZ в рутера, която ми отваря всичко портове и нямам грижа дали ще видя мрежата. Това обаче не се препоръчва от много хора, защото намалява сигурността на машината. На мен обаче ми е по-удобно да я използвам.
0

Потребителят е неактивен   BlindGuardianAngel 

• Регистриран: 16-November 13
  • Град:София
  • Интереси:Football,Chess,MMA,Tourism,Metal music,Games,Movies
с Hamachi или Gameranger може да играете Heroes 3 мисля че само хоста трябва да има реално ай пи .
Intel i5 750 2.66 Ghz
Asus P7P55D E-Pro
ATI Radeon Sapphire 7950 Vapor-x
2x2 Gb Blackline Mushkin Stiletto 1600 Mhz
Coolermaster HAF 922
CM Silent Pro 850W
2xWD 1.5 TB Green Caviar + 3x3 TB WD My Book Essential
HP ZR24w IPS 24"
0

Потребителят е неактивен   peperudka1 

• Регистриран: 17-February 19
  • Град:София
Искам за сваля Heroes III WoG - моля, помогнете
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login