Форум

Data.BG Форуми: Тези които претендират че знаят нещо - всъщност са въздух под налягане? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Тези които претендират че знаят нещо - всъщност са въздух под налягане? Размисли - за хората

Анкета: Този който претендира че знае. е:? (12 потребители са гласували)

Този който претендира че знае. е:?

1. Много знаещ (1 гласа [8.33%])

Процент от гласовете: 8.33%

2. Въздух под налягане / знае само да претендира (11 гласа [91.67%])

Процент от гласовете: 91.67%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

Потребителят е неактивен   benefon 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 23-October 04
  • Град:СА
Та, всички сме се сблъсквали с подобни хора, интересно ми е и вашето мнение - не броим изключенията ( всяко правило си има изключения )

Тези които претендират, че много знаят - знаещи и можещи ли са, или те са гола вода - и за това само това правят ( претендират ) щото и това могат...?

Честно казано аз не съм срещал претендиращ и знаещ / можещ в едно ( а и имам много скромен опит )

Мнението беше редактирано от benefon: 10.03.17 - 16:10

Публикувано изображение
BOARD: B75M R2.0 | RAM: 4+4 DDR3 1600 Mhz | CPU: i5 3750 | GPU: GTx 295 2GB 896bit GDDR3 | PSU: GX750
0

Потребителят е неактивен   eXneXt 

• Регистриран: 15-August 16
  • Град:София
Според мен, тези, които наистина са много знаещи, нямат време да парадират с това.
1

Потребителят е неактивен   asentmv 

• Регистриран: 25-April 16
  • Град:София

Преглед на мнениеbenefon, на 10.03.17 - 16:09, каза:

Та, всички сме се сблъсквали с подобни хора, интересно ми е и вашето мнение - не броим изключенията ( всяко правило си има изключения )

Тези които претендират, че много знаят - знаещи и можещи ли са, или те са гола вода - и за това само това правят ( претендират ) щото и това могат...?

Честно казано аз не съм срещал претендиращ и знаещ / можещ в едно ( а и имам много скромен опит )

Да претендираш, че знаеш нищо не означава. Иначе "Да знаеш" няма връзка с "да можеш".
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login