Форум

Data.BG Форуми: "Македония" и ""македонците"" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

"Македония" и ""македонците"" всичко за тях

Потребителят е неактивен   electriccc 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-September 07
  • Град:Madrid
Винаги съм се чувствал ужасно зле за тия българи,"македонците".Жалко, наистина жалко,колко БЪЛГАРИ умряха за таз пущиния,през колко кризи и катастрофи минахме,какво жертвахме и какво получихме заради тая пуста Македония.А къде щяхме да сме сега,ако вместо това си бяхме наблегнали на запазването на Деде'Агач? Не е това обаче най-жалкото,не е жалко,че сме имали идеали и цели...жалкото е в какво са се превърнали днес те.Гледайте(ако не сте) тази пародия,буквално пародия на нация и на държава:

http://www.vbox7.com/play:ca7ad19f10

Всякакви такива "македонизми" може да ги поствате тука...

Преглед на мнениеkuraaaaa, на 05.06.14 - 16:35, каза:

Толкова ти е коментара и за ББ.Такъв държавник България не е имала от може би 100-200г !
0

Потребителят е активен   shahitz 

• Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
Да умират майка им ше е*а селска :angry:
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
2

Потребителят е неактивен   fotone 

• Регистриран: 27-December 04
Тая тема само псувни може да събере,по-големи нещастници от макетата няма.

И не е да кажеш да имам впечатления само от нета и новините-живях и работих една година в Словения,където гъмжи от македонци (естествено всички са с български паспорти) основно млади. По големи българомразци и същевременно дебили от тях няма!
1

Проблема идва в това,че всъщност сръбските пропагандисти,а след това и "югославските" успяха да направят от българи - българомразци... това е най-жалкото от всичко,че българи мразят България.А това видео е покъртително,винаги съм знаел,че макетата са откачалки и промити мозъци,но тоя "проект" в Скопие,посрещането на ония "индианци","коронясването им" и въобще всичката простотия в тоя клип ме УДИВИ и аз не вярвам на очите и ушите си,просто нереално!

Толкова ти е коментара и за ББ.Такъв държавник България не е имала от може би 100-200г !
0

Потребителят е неактивен   forbidd 

• Регистриран: 23-September 04
Прост народ.
Lenovo Thinkpad W510 & T430s
Quad Core i7 @ 2.4GHz
16GB DDR3 @ 1333
300GB Intel 320 SSD
Ubuntu 16.04

Lenovo Vibe Shot (Z90)
1

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Това някакво хумористично предаване ли е било, защото вътре само смехория има :lol:
Наследници на Клеопатра :emote_dash: :emote_wacko:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Ако обиждаме македонците - обиждаме себе си. Това, че на повчето са им промити мозъците е нормално. Антибългарската пропаганда никога не е спирала там от Титова югославия та до днес. Това си е техен тежък комплекс и няма начин да не избива в подобни трагикомични безумия.
0

Потребителят е неактивен   CHOSI 

• Регистриран: 13-June 04
  • Град:Разлог

Преглед на мнениеelectriccc, на 10.04.12 - 23:53, каза:

Проблема идва в това,че всъщност сръбските пропагандисти,а след това и "югославските" успяха да направят от българи - българомразци... това е най-жалкото от всичко,че българи мразят България.А това видео е покъртително,винаги съм знаел,че макетата са откачалки и промити мозъци,но тоя "проект" в Скопие,посрещането на ония "индианци","коронясването им" и въобще всичката простотия в тоя клип ме УДИВИ и аз не вярвам на очите и ушите си,просто нереално!

След като знаеш от къде е проблема за какво е темата. Какво са виновни хората живеещи там в случая. В началото и аз така реагирах като вас. В Ст. град обаче около мен дойдоха само македонци и за мое щастия не бяха от Скопие, а от Струмица. Всичките бяха пичове и съм си дружка още с тях.

Един от тях който беше и най ......... начетен ми обясни един ден докато спорехме България ВС Македония. Той човека естествено се бъзикаше с другите и подкрепяше мен. Но на няколко чашки ми каза следното - "Комшо, няма какво да се чудиш. Ти тука си чел едни учебници и знаеш за какво става дума. Обаче при нас учебниците са други и то не от вчера и ония ден. Ти знаеш, че Македония е била област в България. В нашите учебници обаче пише, че България се е отделила от Македония."

Разказа ми толкова неща, че щях да падна под масата и без алкохола. В тази ситуация обикновените хора нямат вина и то никаква. Цял живот да ти повтарят, че българите са гадно племе дето е колело, бесило и изнасилвало роднините ти. Цял живот слушаш и четеш как българите са направили еди какво си. Ми нормално е да ни мразят.

За щастие след като дойдат тук се осъзнават макар и трудно. Знаете ли как изглежда от страни човек който току що проглежда света и просто не иска да повярва но му се налага. Изглежда хем комично хем трагично. С изцъклени очи защото вижда истината но я оспорва в себе си до последно щото друго му е набивано в главата.
1

• Madridist
Барока бил зароден от македонската архитектура, били потомци на Клеопатра но не били араби :lol:, Самуил бил македонец, Кирил и Методий били с мисия антибългарска, император Юстиниан бил довел до създаването на Македония или нещо такова изръсиха :lol:
А този цирк с принца и принцесата е няма такъв смях :D

Много ми е чудно какво ли е станало с този професор, който говореше най-много против този проект Македония 2014 :D

CHOSI

То е ясно, че е така но това не е оправдание за глупостите които говорят.
Като не вярват на нашите учебници и смятат, че лъжем нека прочетат някоя чужда и да видят за какво става дума, а не е като да не могат да го сторят просто не искат, защото вътрешно в себе си макар и дълбоко те знаят какво ще открият.

Това да си преписват историята или да пренаписват нова е пълно безумие и в днешни времена, не знам кой ще им повярва.Едно време е било лесно, нямало е интернет, нямало е достъп до чужда телевизия и т.н., ама сега когато всяка твоя дума може да бъде оборена някак си не виждам как биха накарали някой млад човек да повярва на тази глупост.

Онзи ден мернах някакъв репортаж за македонците които се бяха наредили да си взимат наши паспорти и те ги питаха най различни въпроси и един от тях беше за Хан Аспарух знаят ли кой е и те викат май политик беше :D

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 11.04.12 - 01:04

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   lorex 

• Регистриран: 04-October 04
  • Град:Бургас
да не забравите че доста мразят и гърците защото и те им викат че са българи :lol2:
Did i ever tell you the definition of insanity ? insanity is doing the same thing over over over over and over again and expecting things to change .

Did i ever tell you the definition of insanity ?.......
3

тия шибани долни същества откъде са взели символа за звука "дж"?
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Потребителят е неактивен   aerie 

• Регистриран: 11-March 05
  • Град:Бангкок/Сингапур
  • Интереси:Жени
    Бизнес
    Бойни спортове
    Пътувания
Добре, ама не мога да разбера що си тровите живота с негативни глупости... Не искат да се определят като българи - тяхно параво.. Мразели ни - кво ви пука, едва ли имате взимане-даване с македонци. Да се оправят и така.. Толкова са проспериарали, че са направо цъфнали и вързали...
There’s always going to be another mountain
I’m always going to want to make it move
Always going to be an uphill battle,
Sometimes I'm going to have to lose,
Ain’t about how fast I get there,
Ain’t about what’s waiting on the other side
It’s the climb
0

лошото е че някои от нас имат :angry:
0

Потребителят е неактивен   NextG 

• Регистриран: 03-March 04
  • Град:Не знам ама е тъмно...
Най-тъпото е че първи ги признахме. Пак да угаждаме на някой си. А трябваше жестока про-българска политика да се провежда там още с началото на сръбската пропаганда.
Вече е твърде късно. Тука си говориме, че македонците са българи - ами не, вече не са. Сега са някаква мешавица от българи, сърби и албанци. Казуса е отдавна загубен за България. Можем само да се надяваме, че повечето от тях с времето ще потърсят българско гражданство.
0

• Madridist
То според мен спора е по скоро за самата територия от колкото до самото население.
Преди години може и да е била само към население, но както каза и ти те вече са се омешили много сериозно и спора според мен е заради територията.

Най дразнещото в случаят е не че те не си признават, а защото си измислят глупости и плюят по нас като това за Кирил и Методий, Самуил и т.н.
Те горките преди години нямаха нито един танк ми добре, че бяхме ние да им пратим няколко старички.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 12.04.12 - 03:15

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kiroPESTICIDA 

• Регистриран: 02-March 11
shahitz брато заради аватара ти съм останал с някво много положително мнение за теб как можа да си осереш виртуалния портрет така бе, в началото шех само една псувня да постна ама ае
0

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
Нямаме никаква полза да си ги "прибираме" повечето са шиптъри или сърбомани, няма нужда да си вкарваме автогол. Тези които българеят по един или друг начин идват тук, я да учат или работят.
Да си измислят историята както искат. Освен да им се смеят и политически спънки за в бъдеще, друго няма да си докарат.
1

Потребителят е неактивен   fightcska 

• Регистриран: 08-June 07
Българите сме глупави.Заради такива като нас сега тези които се чувстват българи в Македония страдат.Държавата и ние трябваше одавна да си ги оставим на мира това племе да си бълва каквото иска,каквито си иска лъжи и глупости.Да не би да искате да дойдат да живеят в България или да се присъединят към българската територия ? Трябва да загърбим всякакви предразсъдъци.В днешен ден играят само икономическите интереси.На сила хубост не става,не можем да никой да налагаме какъв е.
1

Аз не виждам някъде някой да е казал да си ги взимаме обратно или пък камо ли тероториите,второто е най-абсурдното от всичко.Просто показва как 100 години пропаганда и глуповатост могат да заличат национална принадлежност и всякакви наченки на разум и то в 20/21 век,където се смята,че хората са интелигентни и съзнателни същества.

0

Потребителят е неактивен   angellubomirovva 

• Регистриран: 29-September 05
  • Град:Дарнасус

Колко българи умряха за Македония, за беломорието за Добруджа....а не успяхме да си ги върнем...
да не говорим че половината ни държава е била отвъд Дунава...
1

Споделете тази тема чрез:

• (7 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login