Форум

Data.BG Форуми: къде в София мога да намеря тежести на нормални цени ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

къде в София мога да намеря тежести на нормални цени ?

Потребителят е неактивен   illusionist 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 05-June 08
Здр-те искам да попитам къде в софия мога да намеря тежести на по-нормални цени , че имам лежанка и искам да сложа още тежести. Лежанката съм я копувал от метро за 250лв , но не обърнах внимание дали там се продават тежести и ако има на каква цена е кг.
0

Потребителят е неактивен   fdhfghdfghfgh 

• Регистриран: 10-February 06
  • Град:София
в Метро излизат по около 4 лв/кг с ДДС. Най-евтино съм взимал от мола на Стамболийски - на втория етаж има спортен магазин и там са 3.40 или 3.60 лв/кг. Ако случайно попаднеш на фитнес зала която си разпродава оборудването може и по-евтини да намериш. Посочените цени са за черните дискове - ако искаш хромирани или гумирани цените ще са различни (гумирани рядко се намират - само в Sport Depot съм виждал)

Мнението беше редактирано от fdhfghdfghfgh: 12.01.09 - 13:22

Архив на писаните от мен курсови задачи по програмиране
0

Потребителят е неактивен   petk0u 

• Регистриран: 10-April 19
  • Град:София
Виждам, че темата е стара, но се надявам някой да се включи с актуална информация. Къде в момента в София може да се вземат евтино дискове за лостове с отвор Ф50 мм. Предпочитам да бъдат гумирани, тъй като ще ги ползвам вкъщи и не искам да драскам пода. Гледах на различни места като например тези https://sportensklad...lostove/diskove, но цените идват към 4 лв/кг, което ми идва скъпичко.

Мнението беше редактирано от petk0u: 17.04.19 - 12:27

0

Потребителят е неактивен   chochko1914 

• Регистриран: 15-March 09
Мисля, че в Декатлон има, но не знам на какви цени. Последно с един приятел ходихме да му купим дъмбели и ми се стори, че имаше избор. Иначе както и преди мен са споменали, най-добре е да вземеш от някоя зала, която разпродава старите.
0

Потребителят е неактивен   bassket 

• Регистриран: 03-May 06
В Олх има 2.5 кг гумирани ама помня дали бяха на ф50 или ф30
KOP
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login