Форум

Data.BG Форуми: ПРОБЛЕМИ СЪС СУБТИТРИ само в тази тема! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ПРОБЛЕМИ СЪС СУБТИТРИ само в тази тема!

Потребителят е неактивен   vertis 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-July 06
  • Град:Благоевград
Здравейте проблема ми е следния свалям филм на компютъра всичко е точно,но като го запиша на диск и го пусна dvd player вместо да ме пита дали искам да го гледам филма със субтитри или не той направо си тръгва сеедно на диска няма субтитри.Ето ги и тях според вас дали има нещо не както трябва.
You.Only.Live.Twice.1967.XviD.AC3.CD2-WAF.srt
До сега не съм го имал този проблем :(

Мнението беше редактирано от vertis: 13.01.12 - 17:20

0

Потребителят е неактивен   irena0920 

• Регистриран: 22-January 12
  • Град:София
Здравейте ! :) На мен субтитрите не ми тръгват нещо .. Какво ли не опитах с какви ли не програми (BSPlayer PRO , VLC madia player и др.) Опитах с това имената да са еднакви ... Аз съм с Windows 7 , преди бях на Windows Xp и ставаше само с влачене , а сега не !! Моля помогнете !! :)
0

Потребителят е неактивен   Nasgyl 

• Регистриран: 22-October 11
Имам проблем. Искам да си кача филм на флашката но като го кача и го пусна на телевизора и субтитрите не тръгват.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!
0

Потребителят е неактивен   Nasgyl 

• Регистриран: 22-October 11
Вградих си субтитрите с програмата PocketDivXEncoder но като пусна филма и ми изллизат само черти вместо букви.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!
0

Потребителят е неактивен   gabuebamaukute 

• Регистриран: 28-April 08
Пичове (и пички , разбира се) ще съм безкрайно благодарен ,ако някой се наеме с превода на It's Always Sunny in Philadelphia - http://www.tvsubtitl...show-243-1.html тук има субтитри на няколко езика.
Не мога да разбера.Сумати простотии се превеждат , а сериали като този седят без букви.
Пак повтарям, хиляди благодарности за наелия се със задачата ! Надявам се все пак да има такъв... :unsure:
0

Потребителят е неактивен   theoldlady 

• Регистриран: 03-January 04
Здравейте. Имам проблем с визуализирането на субтитри при дивексовете на Blu-Ray player. Плеърът е от този комплект http://www.expansys....player-219440/. Странното е, че при някои филми ги показва субтитрите а при други не, всичките субтитри са srt, но на едни показва на други не и не знам къде е проблемът. Пробвах с еднакви имена, папки отделни, но пак не става.

Мнението беше редактирано от theoldlady: 23.03.12 - 11:26

0

Потребителят е неактивен   milkras5 

• Регистриран: 05-July 12
  • Град:Разград
Здравейте !

Имам проблем със субтитри във формат ass .При отваряне изписва името на групата ,която превежда и след това през целия филм стои само един надпис . Използвам BSPlayer . Пробвах веднага със друг сериал ,отваря субтитрите от същия формат. Тогава пуснах проблемната серия със други плеари - там се отварят безпроблемно . Но при никой друг плеар освен BSPlayer не могат да се променят размера и цвета на буквите , а това не ме устройва . Много искам ако има някаква програма да ги конвертирам в друг формат ,защото от руския тракер качват повечето сериали със формат ass , но нямам засега успех във търсенето . Ако някой може да ми помогне много ще се радвам.

снимки от филма - какво се изписва само от субтитрите

Прикачен файл  CIMG6915.JPG (80.9К)
Брой изтегляния: 16
Прикачен файл  CIMG6916.JPG (3.56МБ)
Брой изтегляния: 15
0

Потребителят е неактивен   slavi96 

• Регистриран: 17-September 12
  • Град:Добрич
Здравейте!
Наложи ми се да вградя субтитрите в един филм, тъй като исках да го кача готов на флашка и да го гледам на DVD. Работих с програмата AVI ReComp и след 7-8 часа процес накрая се вградиха. Добре де, ама като пусна филма субтитрите ми излизат на маймуница. Аз знам как да си ги оправя, ако ги гледам на компютъра, но въпроса е, че като ги пусна на DVD-то те пак са на маймуница, а там вече не мога да ги оправя. Та, въпросът ми е: как да направя така, че още при самото вграждане с програмата да се слагат на кирилица и след това да нямам проблеми. Благодаря предварително! :)
0

Потребителят е неактивен   goranof 

• Регистриран: 14-January 06
  • Град:ElinPelin
Проблема е следния : Аз съм със Windows 7, обаче на гръцки език. Компа ми се повреди сега съм със лаптопа на Чичо ми, който е грък. Когато изтегля филм и се опитам да вкарам субтитри с - влачене ми се появяват някакви гръцки субтитри, който не се четат на гръцки (нищо не означават) и не мога да вкарам български, ако някой има решение моля да отдели 5 минути за отговор.
0

Потребителят е неактивен   madgod 

• Регистриран: 08-June 04
Старт - Контрол Панел - Език и регион.

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от madgod: 20.10.12 - 00:30

0

Потребителят е неактивен   tosubtitles 

• Регистриран: 28-November 12

Преглед на мнениеsokki, на 15.04.08 - 16:18, каза:

Aх, от кога чакам такава тема :lol:

Имам следното питане: Записвам най-обикновено .avi на DVD диск, свалено от тракерите, субтитрите са .srt формат. филма се записва с Неро, не като DVD movie, а като DATA диск, демек да събере няколко филмчета на един диск. Имам Panasonic DVD Player, като пусна филма субтитрите са доста малки, аз ги чета де, но например майка ми се зори :)
Та да си дойдем на въпроса - какво трябва да направя и как да ги записвам тези avi-та, така че субтитрите да са по-големички?

Мерси предварително !

трябва да видиш настройките на плеара си, не е свързано със записа
0

Потребителят е неактивен   hromozomi 

• Регистриран: 18-October 04
Добър ден,разгледах в доста форуми доста теми в google писах какво ли не свързващо се с моят проблем,но нищо не намерих.Ако може някои да ми помогне ще е супер че съм го закъсал.Имам проблем със субтитрите.Проблемат е следният.Имам телевизор 3D Samsung UE40 когато сваля 3D SBS не мога да подкарам субтитри ползвам TMT (total media theatre 5) и какво се получава,пускам филма тръва си екстра от компа с HDMI кабел на 3D ефект но понеже филма е SBS субтитрите ми отиват в 2та края на телевизора. SBS филма на компа си върви SBS от дистанционното го коригирам за да мога да го гледам на тв-то но все пак не мога да оправя субтитрите те си седят в 2та края на телевизора и това е.Нямам никакви проблеми с този формат филми като е БГ аудиото вижда се супер върви супер много съм доволен като цяло но субтитрите не мога да ги оправя на 3D филмите.Моля ако някои има някаква информация или знае как нека помогне.Искам да спомена че лаптопчето ми (видеото)не подържа 3D и опцията на TMT плейара ми е сива.Наистина не мисля че там мога да намеря решение за субтитрите но знам ли :? Мерси предварително !
0

Потребителят е неактивен   JustR 

• Регистриран: 20-August 10
Здравейте имам следния проблем,телевизорът е samsung ue40eh6030-Немога да заредя субтитрите, когато гледам филми от флашка - Опитах да дублирам името на филма със субтитрите,пробвах също и с главните букви накрая *.SUB ili *.SRT пак не се получи, филмите ги тегля от замунда.Слагам ги на флашката,респективно нея в усб порта на телевизора и не ми изкарва субтитри,има копче на дистанционното като го натисна ми изписва "Не е налично", разрових се в менюто на телевизиора,намерих "Субтитри" срещу тях пише Изключено и не ми дава възможност да го променя.Пробвах какво ли не, но просто немога да ги заредя.Моля помогнете ми (:

Мнението беше редактирано от JustR: 08.01.13 - 20:15

0

Потребителят е неактивен   NataliqPopova 

• Регистриран: 15-January 13
Здравейте!Преди няколко дни ми преинсталираха компютъра и от тогава имам проблем със субтитрите когато ги заредя излизат като йероглифи.Проверих всички настройки дали са на български и кирилица и те си бяха наред,но субтитрите продължават да не се оправят.Ще бъда много благодарна,ако някой ми помогне.Впрочем съм с програма BS Player.:)
0

Потребителят е неактивен   asarel 

• Регистриран: 04-April 05
  • Град:Благоевград
Здравейте,

имам следния проблем. Имам един ави файл и с него срт файл. В началото субтитрите тръгват в синхрон със звука. Обаче после почват да изостават. И се налага през 1-2 мин да ги синхронизирам ръчно. И повече от един плеър ги гледам и все така. Освен това от 22 авита (сериал) 15 са ОК и само 7 са зле.
Идеи.
0

Потребителят е неактивен   ivansf 

• Регистриран: 20-November 11
здравейте,проблемът при мен е следния:когато сложа бг субтитри в някои плеър ми излизат като шльокавица. Изпробвах да сменя на кирилица както беше описано по-горе но нямаше разлика.Субтитри на др. езици трагват,но ми направи впечатление,че дори като отворя файла със субтитрите те още там са прецакъни.Проблемът ми възникна след преинсталация на операционната с-ма.И нз дали е възможно да е създало проблема това ,че си направих линдолса на бг с една програмка ? Ако някои се сеща за решение на проблемът ми нека пише благодаря предварително :)
0

Потребителят е неактивен   shelbygt 

• Регистриран: 04-July 05
Искам да попитам - кой е най-лесния начин да преведа (машинно) с google translate две серии на сериал, след това ще пипна по-фрапиращите грешки със SW. Няма да го качвам някъде, за лична употреба ми трябва.
Преди съм го правил с notepad, но сега не мога да го повторя успешно, не разпознава файла (плеъра или SW).
0

Потребителят е неактивен   dannitta 

• Регистриран: 13-April 13
  • Град:Пловдив
Здравейте! Имам проблем със субтитрите в програмата U-torent.Филмът се сваля без проблем , а като цъкна да сваля субтитрите от Замунда , ми се отваря прозореца на програмата и ми излиза ,че е невалиден пиъра... Може би е някаква настройка на самата програма....Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна! :unsure:
0

Потребителят е неактивен   dannitta 

• Регистриран: 13-April 13
  • Град:Пловдив
Имам проблем със субтитрите. Свалям си филма от Замунда без проблем ,но като натисна сваляне на субтитрите, ми се отваря прозореца на програмата U torent в случая и пише,че пиъра е невалиден и не мога да ги сваля... Помагайте!!! :)

Мнението беше редактирано от dannitta: 13.04.13 - 01:37

0

Потребителят е неактивен   barbaronka84 

• Регистриран: 10-May 13
  • Град:Варна
аз пък немога да пусна субтитрите като гледам не тв-то филми от флашка.ако са вградени няма пробле но те са на 2 отделни файла.какво да направя че да тръгнат?
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login