Форум

Data.BG Форуми: Топене на мазнините само по корема ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Топене на мазнините само по корема ?

Потребителят е неактивен   stef4o951 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-June 10
Здравейте ,значи аз съм момче на 17 години 170 висок и тежа 80-82 преди година бях с 20 килограма по-малко но не ме притесняват даже така се харесвам повече но и си пуснах стабилно коремче което ме дразни адски много та въпросът ми е как мога да стопя само корема без да отслабвам в други
части от тялото ? Чувал съм че не е хубаво да се правят коремни преси когато имаш корем вярно ли е ? И дали ако бягам ще постигна това което искам?
Благодаря ви предварително :)
0

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
  • Град:Пловдив
няма как приятел.. корема ще е последното нещо, което ще свалиш.
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
3

Потребителят е неактивен   imagina7ion 

• Регистриран: 13-April 09
Спри да ядеш.
Една съдба! Една мечта! Един е Литекс в нашите сърца!
0

Потребителят е неактивен   yamakasy 

• Регистриран: 25-January 04
  • Град:Utopia
  • Интереси:myimmaculatedream
Лазерна липосукция или т.нар. безоперативна липосукция - няколко сантиметра срещу много пари и след време тлъстинките ти пак ще се разпределят и ще загубиш "големия" резултат.
Класическа липосукция - операция - излишен риск и мн пари! И после пак трябва да пазиш диета и да правиш упражнения, за да задържиш резултата.
Това са начините за локално въздействие.
Ако имаш здрав разум просто ще овладееш папкането и ще спортуваш. Ако изпълняваш правилно коремните преси, не виждам как биха могли да ти навредят.
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   huko 

• Регистриран: 19-April 04
  • Град:София
Коремните преси не са за сваляне на корем, а за трениране на мускулите в тази област.
За сваляне най-ефективно е бягането. Не мога да преценя как изглеждаш с тези килограми, но ако не си много тромав и тежък може да пробваш.
Сутрин преди закуска и вечер преди вечеря е най-добре да се бяга.
1

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Регистриран: 17-November 06
аз ще ти кажа как изглежда, понеже бях същия г/д (172 на 85 кг) -> дебел :Д и пич не знам как се харесваш така :/ нали, разбираш ме, че не го казвам с лоши чувства, просто аз зимата не можех да се гледам :Д

Мнението беше редактирано от thelastwarrior: 30.05.13 - 19:25

Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Imperium 

• Регистриран: 13-January 12
  • Град:Варна
  • Интереси:Health, Wealth & Peace of Mind!
Повече вода, по-малко рафинирани храни, захари и др боклуци.

Другото е здраво кардио, здрав секс, здрав сън и си готов. А, и преди кардиото пиеш една топла чаша зелен чай ;)

По просто от това здраве му кажи.
“When we compare the present life of man on earth with that time of which we have no knowledge, it seems to me like the swift flight of a single sparrow through the banqueting-hall where you are sitting at dinner on a winter’s day with your thegns and counsellors. In the midst there is a comforting fire to warm the hall; outside the storms of winter rain or snow are raging. This sparrow flies swiftly in through one door of the hall, and out through another. While he is inside, he is safe from the winter storms; but after a moment of comfort, he vanishes from sight into the wintry world from which he came. Even so, man appears on earth for a little while; but of what went before this life or of what follows, we know nothing.”
0

Потребителят е неактивен   agolemanov 

• Регистриран: 29-April 06
Без диета не става. А локално мазнини не се топят. Трябва да се отслабва цялостно. Мазнините са енергийни депа и организмът ги черпи за енергия , само когато си в отрицателен енергиен баланс. Т.е. да приемаш по малко калории, отколкото изразходваш. Ако последно си качила на корема, има шанс първо да свалиш там :)
1

Потребителят е неактивен   stef4o951 

• Регистриран: 26-June 10
Малиии... Гледам кви глупости съм писал, че чак ме хваща срам. Чисто информативно: 3 курс студент съм, за 3 месеца свалих около 6 -7 кг. само с диета (без вредни храни като газирани, мазни, сладки и тн), и за последния месец -3 кг. с 20 минути кардио на ден (бягане на лента) ,рядко 2 пъти (стурин/вечер), с фет бърнър bpi b4 и строг хранит. режим ЗА ЕДИН МЕСЕЦ! Сега тежа 71 кг. и даже почвам да кавам ;)
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Движение му е майката. При мен лятно време е доста натоварено и без никакви диети, дори ям доста повече отколкото по принцип и за 2 месеца съм свалял до 12 кг. Ям си всичко и все вредно, даже вечер от време на време течен шоколад със солети и кола :D Така че всичкото е до движението. Ако няма движение , трябва да се подлагаш на нечовешки глад.
0

Потребителят е неактивен   fransisss 

• Регистриран: 22-January 17
Аз съм 180 см и 110 кила и си се чувствам перфектно тренирам предимно с гири и тежести и футбол играя мога да търча 2-3 км бавно темпо ръката ми е 46 см изобщо не ми пука колко килограма тежа ям си всичко важното е да се харесваш без значение колко тежиш и как изглеждаш ...
0

Потребителят е неактивен   asentmv 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 25-April 16

fransisss, на 13.05.17 - 00:56, каза:

Аз съм 180 см и 110 кила и си се чувствам перфектно тренирам предимно с гири и тежести и футбол играя мога да търча 2-3 км бавно темпо ръката ми е 46 см изобщо не ми пука колко килограма тежа ям си всичко важното е да се харесваш без значение колко тежиш и как изглеждаш ...

Не знам. 34 ИТМ си е направо затлъстяване. Всеки килограм натоварва коленете с 4. Да не споменавам увеличен риск от диабет, сърдечно-съдови проблеми и т.н.
0

Потребителят е неактивен   electriccc 

• Регистриран: 15-September 07
  • Град:Madrid
Един приятел свали 10 килограма за месец с амфетки,успех.
"My mother never saw the irony in calling me a son-of-a-bitch."
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
Значи свалянето става с диета - предимно пилешко , риба , салати .Бягане на пътека минимум час през ден и колело 20 мин . Забравяш за газирано , сладки неща . Аз тъй като ми трябваше движение поради травма в кракът през ден бях на пътека с диета и за месец - 12 кг .На пътеката правих по 1 час и 30 мин , дори понякога по 2 часа , а скороста беше на 5.7 .Най важното е почти никаква вода по време на пътека , т.е ако си жаден една глътка колкото да ти се намокри устата . Та така се сваля килограми
0

Потребителят е неактивен   zemonti 

• Регистриран: 12-January 03
  • Град:Монреал

peziveng, на 30.05.17 - 22:30, каза:

Забравяш за газирано ...
. .Най важното е почти никаква вода по време на пътека , т.е ако си жаден една глътка колкото да ти се намокри устата .

И какво им е на содата и леката бира (без мезе).

Каква научна причина ти пречи да глътваш по няколко глътки вода докато си на пътеката (без да се наливаш)?

Мнението беше редактирано от zemonti: 31.05.17 - 12:51

Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.

Zemonti
0

Потребителят е неактивен   kolturen 

• Регистриран: 12-January 09
Има един нов продукт на пазара който се отличава от всички боклуцк за отслабване. Казва се It Works Wrap. Наистина действа, това са едни хартии напоени с брутална химия която ти изгаря мазнините. В един пакет има 4 хартии които са достатъчни да свалите шкембето. Не съм някакъв представител просто останах много доволен
0

• Преглед на блога

kolturen, на 03.06.17 - 15:44, каза:

Има един нов продукт на пазара който се отличава от всички боклуцк за отслабване. Казва се It Works Wrap. Наистина действа, това са едни хартии напоени с брутална химия която ти изгаря мазнините. В един пакет има 4 хартии които са достатъчни да свалите шкембето. Не съм някакъв представител просто останах много доволен

Да чух и аз, но трябва да се внимава, защото с 6 хартийки, направо може да изчезнеш.

http://www.bodyforwi...fucking-doesnt/

Ако имаше такива магически прoдукти нямаше да има дебелаци.
0

• Преглед на блога

kolturen, на 03.06.17 - 15:44, каза:

Да чух и аз, но трябва да се внимава, защото с 6 хартийки, направо може да изчезнеш.

0

• Преглед на блога
Това много ме кефи. Само за вярващи.

http://bodywraps.net...AfterPhoto2.jpg
0

Потребителят е неактивен   kolturen 

• Регистриран: 12-January 09

asentmv, на 03.06.17 - 15:51, каза:

Това е съвсем нов ирландски продукт от април.В момента е хит в скандинавите, и тепърва ще се прочуе в европа. Пробвах го и за 1 месец свалих шкембето. Уникален продукт
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login