Форум

Data.BG Форуми: Дискусии: Big Brother - Сезон 4 vol. 3[Архив] - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (219 Страници) +
  • « Първа
  • 217
  • 218
  • 219
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусии: Big Brother - Сезон 4 vol. 3[Архив]

Потребителят е неактивен   maniacar 

• Seek And Destroy
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 20-May 03

tomoe каза:

Лично аз искам Жени да остане, а Скобара или Жоро да си ходят.
Но съм малцинство.

Аз искам Жоро да си ходи, Скобара няма да спечели, дори и да остане до края, което не може да се каже за Жоро.

pacetoo каза:

Нещо хармонията и спокойствието което очакват някои тук да има след като изгонят мъжете в къщата май няма да се получи.
След днешният епизод се видя че започват женските "войни",нещо очаквано лично от мен.

:lol: Паце, никога не съм и мислел, че може да има хармония и спокойствие, при положение, че всеки понеделник някой си тръгва и че всеки четвъртък всеки трябва да номинира по двама души, няма как просто.

ББ е сблъсък на личности, на характери, никога не е бил просто шоу(иначе биха спечелили примерно Найден, Недялко, Панайот, Азис или Деси Слава - факт обаче е, че нито един от тях не спечели). Затова и смятам, че елементарното повърхностно разбиране за това кой "прави шоу", няма място като оценка на хората вътре.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Nzd 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-February 06
  • Град:Русе
Епизода от вчера е сложен на 1-ва страница.
0

Потребителят е неактивен   sirgeorgeg 

• Регистриран: 08-May 08
  • Град:Варна

frozenthrone каза:

Продължавам да твърдя че тая не е добре. Скобара я целува, тая му шибва един лакът и почва да му вика, от там Скобара леко я наплюва и тая неква мазна храчка му тегли :lol:
http://vbox7.com/play:79c33e19

Боя в калта беше як, ама трябваше да се сбият Умберто и Георги, много ме дразни тоя Георги, само се опитва да гледа лошо, некъв само мърмори, пълен с комплекси.

Предисторията на сблъсъка между Вили и Константин съм я написал преди 2-3 стр. Пловдивчанката не я оправдавам за постъпката, но пръв започна варненеца. Хубавото Вили определено има доста чепат характер и голям проблем със сдържането на нервите си.

Двубоят между Георги и Умберто беше доста истински и си пролича неприязаността между двамата.
Между другото Георги неколкократно каза, че няма да се бие в къщата с Умберто и ще остави всеки физически сблъсък изван нея.
HTC HD2
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

maniacar каза:

pacetoo каза:

Нещо хармонията и спокойствието което очакват някои тук да има след като изгонят мъжете в къщата май няма да се получи.
След днешният епизод се видя че започват женските "войни",нещо очаквано лично от мен.

:lol: Паце, никога не съм и мислел, че може да има хармония и спокойствие, при положение, че всеки понеделник някой си тръгва и че всеки четвъртък всеки трябва да номинира по двама души, няма как просто.

Това ми е ясно.
Мисълта ми беше че толкова някои искахте да изгоните "дразнителите",че не забелязахте истинските такива сред жените :lol:
Сега виждам два лагера - лагера на Наталия и лагера на Иванина до някъде :lol:

ПП : Готви се нова тема в момента,така че гледайте да не влизате в спорове които ще пренесете в новата темата :lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   sirgeorgeg 

• Регистриран: 08-May 08
  • Град:Варна
Паце прав си в къщата вече не се понасят Наталия и Иванина.
От доста време не се обичат Жени и Самие. Таня се върти повече в мъжкия лагер, докато обратно прави Мартин. Даниела като отблъсната от Ив, отиде при Нат, Вили не споделя симпатиите на Наталия към Умберто, но е постоянно е с нея, ако стане някакъв по-сериозен конфликт ще застане на нейна страна.

П.п. Колко страници ще е тази тема 250 ли?
HTC HD2
0

• Madridist
Ако nzd стане готов ще бъде от 240 или 241 :lol:
Започна да се появява бъг вече когато поствам и това ме притеснява че може да загине и темата :lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Seek And Destroy

pacetoo каза:

Сега виждам два лагера - лагера на Наталия и лагера на Иванина до някъде :lol:

:lol: Да, така е Паце, аз лично смятам, че е нормално, а и според мен така и трябва - двете нямат нищо общо, в реалния живот не биха имали какво да си кажат и не биха контактували, да не говорим да са приятелки или нещо такова, просто абсурд.
Представителки са на две остро разграничаващи се групи жени, които не се харесват взаимно. А след като общия враг вече не е в къщата, нищо по-нормално от това вече те ясно да се разграничат. Пак казвам - според мен така и трябва, Наталия е достатъчно умна, за да знае, че евентуално "приятелство" с Иванина може да и носи само негативи за в бъдеще и да я сваля на нивото на обичащата лъскаво Барби, което не би и подхождало по никакъв начин, защото тя е нива нагоре - и като жена, и като човек, и въобще като цяло, просто за мен нямат база за сравнение двете.
Публикувано изображение
0

• Madridist
Иванина само като е докоснеш леко и почва да пищи,много е нежна ама това чак толкова от едното нищо е дразнещо :lol:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Seek And Destroy

pacetoo каза:

Иванина само като е докоснеш леко и почва да пищи,много е нежна ама това чак толкова от едното нищо е дразнещо :lol:

Представи си в Сървайвър ако беше :lol:
Публикувано изображение
0

• Madridist
http://forums.data.b...owtopic=1729191
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (219 Страници) +
  • « Първа
  • 217
  • 218
  • 219
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login