Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1209 Страници) +
  • « Първа
  • 1207
  • 1208
  • 1209
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е неактивен   watprovew123 

• Група: Потребители
  • Регистриран: Вчера, 19:50
  • Град:София
Банда, баджанаци, тъй като съм анонимен агент и само чета и ходя, но сега реших да си направя регистрация и да питам нещо. Ходил съм само при Деси/Вики, Даная и Ангелчето, ( като две от тях вече ги няма ) но искам да пробвам нещо друго. От коментарите, които прочетох до колкото разбирам новите звезди са Ели В. и Рая , но коментарите са доста различни. Може ли някой, който е ходил скоро да даде мнение или да ме насочи към друго място. ( парите не са от значение ).

Благодарско!
0

Потребителят е неактивен   momchil89 

• Регистриран: 30-September 18
  • Град:Ловеч
Добър вечер препоръчай те нещо в ниския диапазон 80/100 час колеги да не е хептен зле
0

Потребителят е неактивен   m330ci 

• Регистриран: 26-May 17
  • Град:Варна

Преглед на мнениеwatprovew123, на 23.06.19 - 20:01, каза:

Банда, баджанаци, тъй като съм анонимен агент и само чета и ходя, но сега реших да си направя регистрация и да питам нещо. Ходил съм само при Деси/Вики, Даная и Ангелчето, ( като две от тях вече ги няма ) но искам да пробвам нещо друго. От коментарите, които прочетох до колкото разбирам новите звезди са Ели В. и Рая , но коментарите са доста различни. Може ли някой, който е ходил скоро да даде мнение или да ме насочи към друго място. ( парите не са от значение ).

Благодарско!

Тези двете могат да се доближат до Деси/Вики като ниво, макар да са различен тип изпълнение, но Ангелчето и Даная са осезаемо по-висок клас. Със всички споменати от теб съм бил и тия двете ще оставят у теб посредствено чувство ако си свикнал на по-маркови пички, просто пазарът е в голяма суша и като за тия пари са приятни.
1

Потребителят е неактивен   MaxVonSchobert 

• Регистриран: 13-September 15

Преглед на мнениеmistursex, на 23.06.19 - 19:41, каза:

https://xhamster.com...pthroat-5869834 Някой знае ли коя е мацката, има ли обява?

Доколкото си спомням каката беше известна като "Нуши".
Дано съм помогнал, колега.
0

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Интереси:BDSM/Femdom

https://xhamster.com...pthroat-5869834 Някой знае ли коя е мацката, има ли обява?

Нанси (Nansidiva). И други са питали какво става с нея, но от доста врeме няма обяви.
0

Потребителят е неактивен   koziak 

• Регистриран: 23-February 03
Колеги, бихте ли препоръчали някоя за добра турска?
0

Потребителят е неактивен   slud 

• Регистриран: 29-August 06
  • Интереси:poker

Писах няколко страници по назад къде може да я намерите - в кино бара зад Ревю-там бачка сервитиорка.Няма проблем да се ебе просто трябва да имате терен и да се разберете.
3

Потребителят е неактивен   krum1168 

• Регистриран: Днес, 00:24
Колеги, не знам как не ви е страх от болести.
Да разкажа аз какво направих . Реших да намеря момиче непрофесионалистка чрез обява в ало. Намерих момиче разбрахме се 200 лв за 2 часа. Лягам аз тя веднага го лапа без презерватив и аз от неудобство позволих. После сложи презерватив и 2 часа плътно без оплаквания (затова е виаграта) И после започнах да се притеснявам :o леле в слюнката ако и кървят венците има вируси на спин и като сложи презерватива отгоре след толкова търкане може да съм нарушил лигавицата и може да съм хванал. Издържах 3 дена и платих 100 за да отидем да и направим тест. Съгласи се ,оказа се че не лъже нито за името нито за годините (на 21 ). Каза че е преболедувала хламидия и теста го потвърди имаше антитела. Повторих при нея вече спокоен но френска без, този път не поисках. После замина за чужбина момичето.
Ходих при една от ало която вече си махна обявата но беше ужас през 5 минути чукаха на вратата и искаха нещо от стаята, тя не даваше да я пипам ,не искаше отгоре и т.н. даже не можах да свърша, та не повторих.
Споделете какво знаете за тестването на компаньонките, защото това най вече ме спира да ползвам услугите им(отделил съм бюджет 500 на месец за такива цели но засега само чета мнения и а а да се навия и чуя за спин по тв и се откажа) .
А и тук изглежда пишат доста промоутъри и сводници( не че има нещо лошо да си едното или другото човек трябва да работи нещо) , така че трябва да имате информация от първа ръка :D
0

Потребителят е неактивен   patilan1 

• Регистриран: 01-June 13

Преглед на мнениеkrum1168, на 24.06.19 - 01:09, каза:

А и тук изглежда пишат доста промоутъри и сводници( не че има нещо лошо да си едното или другото човек трябва да работи нещо) , така че трябва да имате информация от първа ръка :D

Тук промоутъри и сводници няма. Има твърде много форумни тролове. Така че споко.

Ходя доста често - имал съм само един път проблеми преди време, една масажистка ми лепна ангина. Явно е била болна, и не се е излекувала навреме. Това е общ патоген, и те удря в простатата. Нищо особено, но трябва да пиеш антибиотици 20 дена. Иначе никога не позволявам дори с ръка да ме пипат на голо. И като се пазиш - проблеми няма.

Винаги минавам през банята, и се измивам хубаво - ръцете, и слабините. После винаги си слагам обратно слиповете. Натискате се или там каквото правите, вдигаш го, сваляш слиповете, и веднага слагаш презерватив. По този начин дори да ти посяга, ще те пипа през слиповете. И внимаваш да не пробва да ти го пипа или лапа на голо. На паузата пак правиш същото - веднага в банята, измиваш си хубаво първо ръцете, после и слабините - задължително в тази последователност. И пак слагаш слиповете. И през цялото време внимаваш нито ти, нито момичето да те пипа на голо - презервативът е 100% сигурно предпазно средство, стига да е здрав.

Някои се чудят защо правя този номер със слиповете - отговарям им защото така, пазя себе си, пазя и теб. А и така можем спокойно да се натискаме - и почвам да се натискам. И то както е със слиповете, им харесва, Пък и ако не може да ми го вдигне без изобщо да ме пипа, значи си губя времето с такава. Повече не питат - даже им харесва че го правиш. Като свършиш един път може да се наложи да те пипне на голо - просто внимаваш преди това да е минала през банята, и да не си е пипала катерицата. Чистоплътните момичета се познават веднага.

После като се прибереш - слиповете в пералнята, повече не ги използваш.

Докато се чукате, винаги внимаваш момичето да не изсъхне - особено ако е някоя която може да свършва. Като сменяш позите я пипаш по катеричката, ако трябва и слагаш гел - и редовно проверяваш и наместваш презервативът. Така няма опасност да скъсате презерватив, особено при по-сериозните изпълнения.

Тези обаче които искат разни екстри "без", или не могат да го вдигат без момичето да ги пипа - да му мислят. Или тези които ходят при зоопарка. Единствената екстра която ползвам е френска на момичето. В повечето случаи дори не им давам да ме пипат - свирки им давам да ми правят просто защото е хубаво, а не да ми го вдигат.

Тези неща се учат като се ходи. Но са страшно полезни, и така правиш максимално безопасен секс.
Тук вече има значение и контингента, който посещаваш - читавите компаньонки са ужасно чистоплътни и се пазят дори повече от нас самите.

Мнението беше редактирано от patilan1: Днес, 01:47

0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Мога да се обзаложа, че по качествените момичета са по чисти от случайните студентки. :D
Сега вече в нискобюджетките по 100/h и надолу нз.

Преигравате доста!

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

1

Потребителят е неактивен   SadoLindaaaa 

• Dominatrix / Department of BDSM
  • Регистриран: 16-March 12
  • Интереси:BDSM/Femdom

aladin11, на 23.06.19 - 15:53, каза:

Колега, не търся толкова Адриана, колкото ми стана интересно, че някой преди мен беше писал, че е все още е бранша и я срещал. Сега разбирам, че това е било твое мнение. Защото последния път когато я посетих преди няколко години и преди да си изтрие обявата, тя твърдеше, че излиза от бранша и няма да работи повече. Че тази работа за нея е била само временна. Но от това, което казваш явно не е било така. Това е всичко.

Адриана беше обявила, че есента на 2015 спира да работи. От тогава никой не е писал, че я е виждал.

Не се поддавайте на лъжите, на манипулациите и на художествените измислици на трола @ patilan1 :excl:
0

Потребителят е неактивен   krisone 

• Регистриран: 15-September 06

asasad778, на 21.06.19 - 16:20, каза:

В Люлин ли се намира още или се е преместила в центъра?

Когато бях при нея беше в Люлин, нищо че пише в обявата че е в центъра. Сега не мога да кажа.
0

Потребителят е неактивен   divxsubtitles 

• Регистриран: 17-January 07
  • Интереси:Vapor
Днес много ми се ходеше на курва, но почти всички не вдигаха и отидох тук
https://www.alo.bg/5808518#fb_open - останах доволен, момичето е симпатяга. Малко е пълничка, но за мен не е проблем, защото не обичам дъски. Не отказва този, прави не лоша свирка и няма ограничения в свършването. 2 пъти свърших, за 3 път нямах сили.
За феновете на големите цици - препоръчвам.
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   ghost94 

• Регистриран: 14-April 16

Преглед на мнениеKaraivanowwww, на 24.06.19 - 16:25, каза:

Здр
Сайта gepime.com работи ли ви или нещо стана с моя профил

И на мен не ми дава да вляза, и като пробвам смяна на паролата ми казва че няма такъв имейл или потребителско име... Идиоти
0

Потребителят е неактивен   dimi81trov 

• Регистриран: 10-December 13
Ебе ми се голямо сочно дупе анално. От известно време заглеждам тази обява: https://www.alo.bg/5706849 . Ако някой е бил при нея моля да сподели.
0

Потребителят е неактивен   slud 

• Регистриран: 29-August 06
  • Интереси:poker

Преглед на мнениеKaraivanowwww, на 24.06.19 - 16:25, каза:

Здр
Сайта gepime.com работи ли ви или нещо стана с моя профил

И аз не мога да си влезна ,мн странно.Дано го оправят -ясно е че е от тях проблема
0

Потребителят е неактивен   Hallman 

• Регистриран: 22-August 15
И без това тва гепиме е пълна пародия разбрах се с една разпоретина уж на 25 с големи цици като я видях на живо поне 10 години отгоре с едни гадни зъби.... Да не говорим че темата секс там е табу пишеш им за секс те се правят на обидени.... Според мен чиста загуба на време и пари за абонаменти
0

Споделете тази тема чрез:

• (1209 Страници) +
  • « Първа
  • 1207
  • 1208
  • 1209
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

29 потребители четат тази тема
4 регистрирани потребители, 25 гости и 0 анонимни потребители

1. achilllesss898,
  2. onufribg01,
  3. Radenko1,
  4. Sober

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login