Форум

Data.BG Форуми: Въпрос за птици, финки. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпрос за птици, финки.

Потребителят е неактивен   chovekavapros 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-April 12
  • Град:Лом
Здравейте,

Въпроса ми е дали малките птичета финки с червени клюнове (финки) могат да оживеят ако ги пусна в по-див градски парк като Ловен Парк например? Там биха имали вода и храна, но са крехки и не знам дали няма да имат проблеми с другите птици и дали като позахладнее времето няма да са пътници. Какво мислите?

Мнението беше редактирано от chovekavapros: 17.06.19 - 21:28

0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Пробвай ги с черен ориз!Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   sinzaek 

• Регистриран: 22-January 06

Преглед на мнениеchovekavapros, на 17.06.19 - 21:22, каза:

Здравейте,

Въпроса ми е дали малките птичета финки с червени клюнове (финки) могат да оживеят ако ги пусна в по-див градски парк като Ловен Парк например? Там биха имали вода и храна, но са крехки и не знам дали няма да имат проблеми с другите птици и дали като позахладнее времето няма да са пътници. Какво мислите?

евентуално от 'дивите животни' (wildanimals.bg) биха могли да ти отговорят на въпроса...
0

Отговориха ми , че не е добра идея да се пускат в природата, щели да умрат доста бързо.
0

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country
Омръзна ти да ги гледаш а? Ще ги пускаш в природата!?! :emote_focus: Ти не четеш ли къде живеят тези птици? Подари ги на някой зоомагазин, белким ги вземе някой мераклия, ако не - следвай съвета на големия смех.

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Ам това е начина - аз навремето гледах куче, ама ми писна след няколко години и го сиктирдосах (закарах го на село при баба ми)...до колкото знам си живурка там все още.
0

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
  • Град:София

Преглед на мнениеimthedevil, на 19.06.19 - 22:43, каза:

Ам това е начина - аз навремето гледах куче, ама ми писна след няколко години и го сиктирдосах (закарах го на село при баба ми)...до колкото знам си живурка там все още.

Щеше да е същото ако го ставиш на магистралата да се оправя,по принцип гедането на средно голямо и голямо куче в апартамент е мъчение за животното,а на село сигурно му е било по-добре.Малките породи,ти като цяло не са пригодени за живот в увлосия други освен на топло и сухо в апартамента.
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Обичайте животните! Който е от софето да си заведе детето в коткотеката!
0

Потребителят е неактивен   sinzaek 

• Регистриран: 22-January 06

Преглед на мнениеMy7hY, на 19.06.19 - 22:46, каза:

...по принцип гедането на средно голямо и голямо куче в апартамент е мъчение за животното...

ами не съм съгласна с това твърдение... зависи си от кучето и от стопаните...
това дето си написал често го казват разни хора в комплект с 'ами то така си е свикнало и не мога да го мъча да стои цял ден затворено' когато се оправдават че кучетата/котките им скитосват самички навън...

живея в апартамент (относително малък или по-скоро не точно голям).. имах голямо куче.. и за него най-голямото удоволствие в живота беше да сме си заедно вкъщи... да стои в същата стая близо до нас или просто проснат някъде и да знае че сме там с него... не че не е обичал разходките и не се е забавлявал, когато сме ходили на 'сред природата', но в крайна сметка 'вкъщи' беше най-прекрасното място за него...
така че пак повтарям.. зависи си от кучето и от стопаните...
0

Преглед на мнениеshelbyss, на 19.06.19 - 16:19, каза:

Омръзна ти да ги гледаш а? Ще ги пускаш в природата!?! :emote_focus: Ти не четеш ли къде живеят тези птици? Подари ги на някой зоомагазин, белким ги вземе някой мераклия, ако не - следвай съвета на големия смех.

В същност нямам птици, мислех да купя 2 финки, които бяха затворени в много малка клетка в едно магазинче само с идеята да не са толкова натясно. Аз не мога да ги гледам, имам алергия. Та така.

Мнението беше редактирано от chovekavapros: 20.06.19 - 23:34

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login