Форум

Data.BG Форуми: Сложна дилема за избор на 2-ра матура. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Сложна дилема за избор на 2-ра матура.

Потребителят е неактивен   Airwalkerr 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-June 12
  • Град:София
Колебая се между английски и география . Бях си намислил категорично английски но с течение на времето започнах да усещам че нещата не ми влизат в главата достатъчно . Правих класно което беше на материал от стари матури и даскалката каза че имам доста пропуски .. Реших да пробвам и тест-а по география изкарвайки близо 4 без да пиша последният въпрос който носи най много точки . Наистина има някой въпроси по география са доста специфични . Ще се радвам да напишете по 1-2 реда ..
0

Потребителят е неактивен   szBg 

• Регистриран: 11-December 09
Пич, какво очакваш да ти кажат, за всеки е различно, ти сам трябва да го решиш, а не по форуми.
0

Потребителят е неактивен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07
Ние заедно с един съ-ученик "колега" бяхме само ние двамата от целия клас (има - няма ~ 15 човека ) на 2-ра с Англисйки, та госпожата ни се чудеше - "Ама вие знаете ли за какво става въпрос, я си помислете... как така с лека ръка..." и накрая аз излязох с Добър (4.32), той обаче май едвам върза тройката... аз обаче също се "поизложих" на БЕЛ- 3.46 ... :emote_blush: По-ниско от Анлгийския :evil2: Щях да ти предлагам да си помислиш да е български, но забравих че тя е задлжителната :D Та не е толкова страшна английксата, аз почти не знам граматика - само доста думи - и това мисля че ме спасява.

Мнението беше редактирано от enterpassword: 13.01.17 - 10:17

http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login