Форум

Data.BG Форуми: Изчезналият Quake Wars - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Изчезналият Quake Wars

Потребителят е неактивен   GravyDanger 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-January 18
  • Град:София
Пътеводител на галактическия... колекционер.... така мога да определя темата.

Няма да задълбавам в ненужни детайли и дано темата не е в "някакъв" разрез с правилата - все пак я фиксирам към отдел "Игри" и не виждам нещо нередно. От 2012-та насам търся да закупя въпросната в заглавието и все не успявам, навярно вече е крайно невъзможно да се направи. Иде реч естествено за компютърното издание с задължителната му книжка или тъй казано, ръководството, защото на него е изписан кодът за онлайн активация (без такъв си заключен единствено и само към соло режимите). Освен че имам адски гъдел към Enemy Territory серията, ми трябва оригиналът за довършването на един мой замразен проект, за който трябва онлайн достъп и разбира се, разцъкването с що играчи са останали в кюпа след тоталния разпад на играта - причината да не се продава дигитално вече.

Трябва да спомена, че вече опитах да поръчам от Амазон (английския такъв). Уви, картата ми не се приема, опитвам ли опитвам. При изискване на помощ от техните екипи ми се отговори, че или картата е блокирана или невалидна вече или проблемът е между мен и банката. Действително такъв няма, тъй като в картата има средства. Нямам възможност да откривам нова карта единствено за тази поръчка и я закривам след това, тъй като бумащината е прекалено голяма с тези измамни политики на българските банки, а и поради това, че не пазарувам от чужди страни онлайн.

Това налага да търся алтернативни начини да се сдобия или с целия комплект, или с ръководството и кода, след като вече имам непотребно/и копия - последното такова съм запазил, но е без активационен код - един вид, неизползваемо за целите за които го търся.

Надявам се, чрез тези писаници в някои от форумите, в които участвам, да се изнамери читаво такова. Тъй че, ако някои потребител наоколо разполага с такова и не го ползва, а реши да го продаде - един отговор в темата е добре дошъл и оценен. Никога не се знае на какъв звяр ще попаднеш в гората, пък и това е начинът да се сдобиеш е нещо, което не се продава в масивни количества и в редовните магазини.

Мнението беше редактирано от GravyDanger: 21.01.18 - 13:32

0

Потребителят е неактивен   vanmx 

• Регистриран: 28-September 06
Поръчваш си я от Амазон чрез http://www.ggbg.bg/

На техния адрес в UK идва за ден два, а до България пратките се разтоварват всяка сряда. Като пристигве при тях, отиваш и им даваш парите - там колкото струва играта + 2лв за услугата :D
0

Потребителят е неактивен   GravyDanger 

• Регистриран: 21-January 18
  • Град:София
От това следва да разбирам, че се поръчва на името на фирмата доставчик, само с нейни данни? Уви..има една огромна спънка и навярно вече щеше да съм направил това, ако системата на Амазон не ме възпрепятстваше. На инат вече втора седмица опитвам (изчаках малко време, да не би да се е натоварил сайта миналия път когато писах), но ей на, не ми възприема дебитната карта. Веднъж вече писах на Амазон и не ми дадоха положителен отговор, освен, че или аз съм в запор или картата е изтекла като валидност. Нищо такова няма, чат-пат на картата, а понякога често, зареждам пари и се използва.

Интересувам се вече дали няма начин да се поръча чрез друго лице - нещо като това, което предлагате - но не знам изобщо дали това е възможност, та да платя таксите и сумата наведнъж и на ръка, щом инак не мога да поръчам...

Междувпрочем съм от провинцията и офиси на куриерски фирми освен най-разпространените в страната - Еконт и Спиди, нямаме, а не ми се налага чест до да пътувам до столицата, което е също затруднение при онлайн пазаруването от места, различни от България.

Благодаря за отклика.
0

Потребителят е неактивен   shatich 

• Регистриран: 21-August 08
Звъниш на банката и казваш да ти отблокират картата към въпросният сайт. По същият начин на мен ми блокираше плащанията в Steam , оправи се след като звъннах на банката.

Преглед на мнениеczar, на 01.09.16 - 19:21, каза:

Гриша Ганчев и Юлиян Инджов са бизнесмени от висока класа.
0

Потребителят е неактивен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API
Я, ко станало!? Амазон са си наритали шапките май с PayPal? :unsure:
За мен това е ново 20. Преди можеше да се плаща с PayPal в Амазон, но явно сега нещата леко или силно се променят.
И се бута новата услуга Amazon Pay. Хмм... :emote_blush:
Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California

Преглед на мнениеGravyDanger, на 28.01.18 - 01:28, каза:

От това следва да разбирам, че се поръчва на името на фирмата доставчик, само с нейни данни? Уви..има една огромна спънка и навярно вече щеше да съм направил това, ако системата на Амазон не ме възпрепятстваше. На инат вече втора седмица опитвам (изчаках малко време, да не би да се е натоварил сайта миналия път когато писах), но ей на, не ми възприема дебитната карта. Веднъж вече писах на Амазон и не ми дадоха положителен отговор, освен, че или аз съм в запор или картата е изтекла като валидност. Нищо такова няма, чат-пат на картата, а понякога често, зареждам пари и се използва.

Интересувам се вече дали няма начин да се поръча чрез друго лице - нещо като това, което предлагате - но не знам изобщо дали това е възможност, та да платя таксите и сумата наведнъж и на ръка, щом инак не мога да поръчам...

Междувпрочем съм от провинцията и офиси на куриерски фирми освен най-разпространените в страната - Еконт и Спиди, нямаме, а не ми се налага чест до да пътувам до столицата, което е също затруднение при онлайн пазаруването от места, различни от България.

Благодаря за отклика.

В онзи сайт горе, който ти дадоха като си направиш регистрация получаваш един специален ID код, който вписваш при адреса от въпросният сайт, който искаш да купиш. От сайта има пълно обяснение какво трябва да напишеш като адрес, така че няма как да объркаш нещата, а и като пристигне пратката в техният офис те ще ти го пратят по Еконт и вече си плащаш там каквото и колкото се иска. :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login