Форум

Data.BG Форуми: Програма за записване на екрана, която запаметява клиповете през определен интервал от време (примерно през 10 минути) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Програма за записване на екрана, която запаметява клиповете през определен интервал от време (примерно през 10 минути)

Потребителят е неактивен   uploadit13 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-September 16
  • Град:Хасково
Здравейте. Можете ли да ми препоръчате програма, която записва самия екран на компютъра, обаче през определен интервал от време да запаметява клиповете.
Публикувано изображение
Целта ми е следната: На екрана ще отворя един сайт за видео наблюдение, със пуснат split screen. И там камерите ще се виждат в реално време. Обаче това нещо ще остане отворено с дни наред. Искам този екран да се записва от някаква screen recorer програма. Такива програми има много, обаче някои записват видеото и примерно след 5 часа когато запаметя видеото- то е станало 10 GB :D А други- когато изтече периода за безплатно ползване, примерно след 5-10 минути, казват "за без пари толкоз пич" и приключват записването. На мен ми трябва, клиповете да се запаметяват периодично на дадено място. Примерно след 10 минути- запаметява текущия клип и автоматично стартира новия. И така на всеки 10 минути ще се запаметява нов клип. Мисля, че обясних общо взето какво ми е нужно :)
Ще се радвам ако ми предложите нещо подобно.

Мнението беше редактирано от uploadit13: 04.07.20 - 18:48

0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Честно казано, не се сещам за такъв инструмент. Иначе, от безплатните (open source), ShareX е много удобен за скрийншоти и скрийнрекординг.
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Не е ли достатъчно на 5 минути примерно да е снимка, а не клип?
0

Преглед на мнениеgolemsmeh, на 05.07.20 - 04:51, каза:

Не е ли достатъчно на 5 минути примерно да е снимка, а не клип?

Ако ще е снимки- предпочитам на всеки 5 секунди да прави снимка :) Ако програмата, която ще прави снимки може да се настройва- ще е идеално.
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector

Преглед на мнениеuploadit13, на 06.07.20 - 19:45, каза:

Ако ще е снимки- предпочитам на всеки 5 секунди да прави снимка :) Ако програмата, която ще прави снимки може да се настройва- ще е идеално.
Търсения ефект може да се получи със софтуера, който съм посочил горе + описания тук начин (scheduling-а през настройките на Windows).
0

ShareX свърши добра работа, мерси :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login