Форум

Data.BG Форуми: Безплатен хостинг и домейн - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Безплатен хостинг и домейн

Потребителят е неактивен   uploadit13 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-September 16
  • Град:Хасково
Здравейте пичове...
Случайно да знаете някой доставчик на безплатен хостинг и домейн ?
Имам в предвид напълно безплатен, без някакви досадни ограничения и реклами. То е ясно, че когато е безплатен- все ще има някакви ограничения, но поне да е в рамките на разумното.
На времето имаше hit.bg, но го затвориха.
Има free.bg, но помня че регистрациите нещо са прецакани- бях пробвал да се регистрирам, но не идваше активационен линк.
Има един готин доставчик: https://www.biz.nf , който предлага безплатен .co.nf домейн. При него имах активни сайтове, но сега .co.nf нещо не им е активно (баннали поддомейна) и предлагат да се полза .c1.biz - което нещо не ми изглежда визуално много ок. Представете си да имате сайт.c1.biz :/

В интернет попаднах на всякакви списъци със сайтове от тип https://hostingfacts...-hosting-sites/ , които уж предлагали безплатен хостинг и домейн. Пробвах няколко- то братче всички са със някакви извратени ограничения и скрити условия.
- Единия ти дава безплатен хостинг и домейн- но това е само за 1 година, след това трябва да си платиш...
- Другия уж дава безплатен хостинг и домейн- но след като се регистрираш директно те праща към страницата за плащане :D

Няма нужда да показвате някой сайт, който сте "чували", че предлага безплатен хостинг и домейн.
Въпросът ми е, има ли нещо качествено, което наистина ползвате, за да си хоствате сайтовете и е безплатно (и да не е за една година :D ) ?

Мерси предварително :)

Мнението беше редактирано от uploadit13: 04.11.19 - 21:47

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login