Форум

Data.BG Форуми: Промяна в търсачката на data.bg - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (20 Страници) +
  • « Първа
  • 18
  • 19
  • 20
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Промяна в търсачката на data.bg

Потребителят е неактивен   Spittt 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-December 08

Преглед на мнениеggenov, на Oct 23 2009, 09:32, каза:

Чакай сега.
Когато говорим за 45 секунди всички ревете, файловете били "ВАШИ" и искате да си ги триете. Когато обаче заговорим за ГДБОП веднага файловете стават собственост на data.bg. Малко изнагляхте!

:lol: ;) :lol: :lol: :lol:

кажи на кой от всичките митове за ГДБОП вярваш :lol: :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   coolc 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-September 07
  • Град:София
  • Интереси:Web Design

Преглед на мнениеggenov, на Oct 23 2009, 09:32, каза:

Чакай сега.
Когато говорим за 45 секунди всички ревете, файловете били "ВАШИ" и искате да си ги триете. Когато обаче заговорим за ГДБОП веднага файловете стават собственост на data.bg. Малко изнагляхте!

We don't really give a crap !!

Тия файлове да се убият не могат да ме изкарат мене виновник. Всичко започва от хакер , краква ги, качва ги на шеъринг сайт , чужденци ги лийчват качват ги на друг шеъринг сайт.. после други ги лийчват.. разпращат ги по скайп, ICQ, МСН и други IRC Clients... после пак стигаме до шеъринг сайта.. ние ги лийчваме тогава.. с какво съм виновен аз? Някоя да ме е спрял да ги свалям? Някъде да пише забранено е? С какво ще ме изкарат виновник? А да ги видя как ще разберат кой е виновника сред около 2-3 милярда интернет лийчъри!

Не всички файлове са абсолютно наши, друга е темата ,че ние сме ги качили ,а съвсем трето е тия да правят пари на наш гръб. Представи си ,че правиш скрипт.. кракват ти го.. хакват го.. байпасват го или както искаш го наречи има сумати термини .. !! .. и тоя дето го е кракнал после го продава за 2.40 .. ее не най-добре измисления пример ама пак е достатъчно да се издразниш за това ,че те карат да плащаш за да си сваляш свойто.. вярно е ,че ни предоставят ФТП клиент достъп с което нямаш ограничение ама айде представи си ,че си го качил за да искаш да го свалиш от някъде другаде и не е само 1 файл и не можеш да инсталираш ФТП клиент защото компютъра ти е без администраторски достъп! С прости думи .. you're screwed ! ГДБОП can bite me! Те са никой! А ти кой си ,че седна да казваш какви станахме?
0

Споделете тази тема чрез:

• (20 Страници) +
  • « Първа
  • 18
  • 19
  • 20
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login