Форум

Data.BG Форуми: От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

От: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) От тема №: 1813886

Потребителят е неактивен   achilllesss898 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-January 19
  • Град:София

Преглед на мнениеsinfull1, на 21.08.19 - 23:29, каза:

Намигай, смей се, щом ти е смешно... На твое място не ми би било :) Ама сам се докара :D

Колега sinfull1 на мое на твое кой се смее кой плачи;)) си е негова работа;)) Аз къде как съм се докарал си е лично моя работа......Колега;)) бегай на лево и не ми казвай аз как съм се докарал;))
Хайде със здраве колега
0

Потребителят е неактивен   wddazz 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-August 19
  • Град:Пловдив
Здравейте, от няколко седмици искам да ида на платена мадама.

От г. Пловдив ми трябва, като аз съм младо момче между 20-30г (няма да споделям конкретно инфо) , добре сложено тренирам, но си нямам приятелка

над 1 година. Имам нужда от секс, но тъй като не успявам да си намеря приятелка, реших да пробвам платена жена.

Искам ако може, като гледам повечето в темата се опалкват за нереални снимки и кофти номера на крадене на пари и тн, да ми споделите, някой който скоро е използвал услугите на млада г-ца, която изглежда добре в г. Пловдив.

Не ми трябва просто секс с коя да е, искам да е с хубаво момиче, нищо че е платено.

Въпроса ми е ако може да ме насочите към някоя обява от ало.бг примерно с реални снимки и да кажете ако имате добро впечатление. Не искам някакви
специални неща, просто стандартен секс, с хубава г-ца.

пс:Също ако може и накакъв съвет за хигиена, презервативи и тн, как се случват нещата? Какво да внимавам и тн?
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login