Форум

Data.BG Форуми: Нова VIP Услуга - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Нова VIP Услуга SMS Реклама

Потребителят е неактивен   genya 

• Група: Administrators
  • Регистриран: 22-December 04
Уважаеми потребители, Data.BG Ви предоставя нова услуга, чрез която може да рекламирате Вашата интернет страница на началната страница на Data.BG по възможно най-бързия, лесен и ефективен начин.

В карето SMS Реклама на главната ни страница се показват 12-те последни добавени линка. Пример: Ако добавите Вашия линк сега, той ще бъде на първо място в списъка. Ако друг потребител добави нов линк, Вашият ще се показва на второ място и така, докато не премине цифрата 12.

Поздрави,
Екипът на www.Data.BG
0

Потребителят е неактивен   ostavime 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-January 04
  • Град:Amsterdam
Само за парите мислите, ей. Потребителите кучета ги яли. 100 въпроса и предложения сме дали и нищо.
0

Потребителят е неактивен   freeqwerty 

• Депутат
  • Регистриран: 02-September 06
  • Град:София

Преглед на мнениеostavime, на Jul 27 2009, 19:02, каза:

Само за парите мислите, ей. Потребителите кучета ги яли. 100 въпроса и предложения сме дали и нищо.

Ами нали хората трябва да живеят.Работят и работата им трябва да е възнаградена. :lol:
0

Потребителят е неактивен   divxsubtitles 

• Регистриран: 17-January 07
  • Град:София
  • Интереси:Vapor
направете ги да могат да се скролват, защото на другия ден сайта няма да е видим и така е тъпо
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   FarmDve 

• Регистриран: 14-March 06
  • Град:Ямбол

Преглед на мнениеostavime, на Jul 27 2009, 18:02, каза:

Бизнес бе :lol:
i5-4670k, ASRock Z87 Pro4, Gigabyte GTX 760 Windforce3x+Sapphire HD5850+ASUS EAH5870, Chieftec 600w, 2x1GB Kingmax 1333MHz+1GB A-data, WD Caviar Blue 640GB, LG Flatron W2261VP-PF, Cooler Master Hyper 212+

Bitcoin miner since April 2011.
0

Потребителят е неактивен   Petio81 

• ?? ??? VIP ;)
  • Регистриран: 10-August 09
Вие оставете другото, ми сега я спряха без предупреждение и които платил, изгорял :lol: Реших да пусна едно питане тук - http://forums.data.b...owtopic=1874691 те ми заключиха темата :lol:
0

Потребителят е неактивен   stannmc 

• Регистриран: 13-July 06
В тази връзка да попитам и аз - ще възобновите ли SMS рекламата? Аз лично бях много доволен от услугата и с удоволствие бих продължил да я ползвам!!! Надявам се да е временно решение. ако сте решили да я махнете, бих ви посъветвал да я замените с нещо друго, което да е също така продуктивно.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login