Форум

Data.BG Форуми: Коментари за новина: Протестът срещу високите цени на горивата излезе извън контрол - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Коментари за новина: Протестът срещу високите цени на горивата излезе извън контрол

Потребителят е неактивен   FiftiCent 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-July 06
  • Град:Cashville & Black Wall Street
  • Интереси:Gangsta Rap,Hip Hop,Coca Cola
Протестът срещу високите цени на горивата излезе извън контрол

не им издържат нервите на хората нормално да стават такива неща
0

Потребителят е неактивен   arahnofobia 

• Регистриран: 17-November 07
да хората не издьржат вече на подигравките на дьржавата маи ще се повтори сценария от жан виденово време
0

Потребителят е неактивен   olgrap 

• Регистриран: 10-December 08
Хора време е да се действа ние сме в тая гадост единствения начин да ни чуе някой е като действаме така не може на мирни протести да ни се усмихват и след това да прилагат допълнителен геноцид с тези действия не стига че нета ни следят вече пък и ще спират да се движим така ли? Аз съм с 2 ръце за бой срещу корумпираната ни система нека покажем че ни е писнало и че трябва да им кажем че не сме опитни мишлета а сме лъв който си пази царството тези хиени много почнаха да глозгат кокала и не е на добре!!!!!
0

трябва да направим масови безредици, само така се прави революция мирните протести са овча работа вчера бях на протеста срещу АКТА направо ми се дорева със сигурност са ни се подигравали яко за тия 100-150 човека къде бяхме
0

Потребителят е неактивен   ever20102 

• Регистриран: 05-January 11
  • Град:Благоевград
  • Интереси:компютри, автомобили, мотоциклети
Простите арабски народи вече турят ред в държавите си а ние европейците продължаваме да живеем в мизерия и нищета.
0

Потребителят е неактивен   jumps32 

• Регистриран: 12-February 12
  • Град:Вършец
наистина трябва да се направи нещо по въпроса, трябва да се настъпят по мазола управниците, за да разберат, че това не е шега работа !
0

0

и да говориме тука няма да можем да събудим народа прекалено заспали и примирени са всички малцина са като нас които са готови към по сериозни действия дори и да се съберем 1000-2000 души пак е малко трябва да сме 10-ки хиляди,за да не могат да ни спрат
0

Така е обаче защо сме такива мишки как съседките ни правят куките сами да си говорат тука едвам едвам организирваме нещата толкова ли ви е през кура за нас младите да ни гледате как се мъчим в страна без мечти недейте пропускайте шанса си време е да страваме 1 за всички и всички за 1 !!!
0

Потребителят е неактивен   pppxxxsss 

• Регистриран: 30-June 07
  • Град:София
  • Интереси:Спорт !
Много слабо подготвен протест според мен. Слаба организация и неясна идея. Иначе за съжаление едва ли положението би могло да се оправи по някакъв начин. Цените на жизненоважните продукти и стоки главоломно се покачват, което кара българина да си завира главата в пясъка от чудене как да оцелее. За да променим нещо в държавата трябва всички българи да се обединим и да покажем на управляващите, че желаем по-добър живот. Лошото е, че на протестите, които се организират по различни причини ходят по 500 човека, половината от които са пияни и надрусани лумпени, които са отишли само за да правят зулуми. Голяма част от проблемите на държавата се коренят в манталитета и възпитанието на населението.

Мнението беше редактирано от pppxxxsss: 26.02.12 - 19:40

"Reality is wrong, dreams are for real." — 2pac
0

Потребителят е неактивен   monteso 

• Регистриран: 01-September 05
  • Град:Underground city
Като каже някой слабо организиран протест и направо ми се присира.. Ако не ти е ясна идеята не виждам защо си бил там ? Просто вече трябва да се стига до крайности, това е...
0

Потребителят е неактивен   brutalenzzayo 

• Регистриран: 19-May 06
  • Град:Кермен
Малко е, повече трябва!
0

Потребителят е неактивен   pppxxxsss 

• Регистриран: 30-June 07
  • Град:София
  • Интереси:Спорт !

Преглед на мнениеmonteso, на 26.02.12 - 19:53, каза:

Като каже някой слабо организиран протест и направо ми се присира.. Ако не ти е ясна идеята не виждам защо си бил там ?
Просто вече трябва да се стига до крайности, това е...

Знаеш ли, че на протестите е пълно с хора, които не знаят за какво са там? А и е в пъти по-добре да се направи един мащабен, всеобхватен протест отколкото десет протеста за една и съща кауза с по 100 протестиращи. Не си натрапвам мнението, просто това е моята гледна точка.
"Reality is wrong, dreams are for real." — 2pac
0

Потребителят е неактивен   alfavile61 

• Регистриран: 26-February 12
  • Град:Шумен
тези хрантутници ченгетата бият за това че защитаваме правото да сме бели хора.яд ме е че тези смешници получават заплати от нашите данъци.но ще излязът пак на протест и ще искат нашата подкрепа тогава ние ще ги подкрепим но друг път.не може да получаваме 300-400 лева а да плащаме по 2.70 за гориво.борисов да се светне че с простотиите които прави да не разчита на нас на изборите.уморих ме се от некадърници .господин бойко борисов не всички получаваме така наречените бонуси и не издържаме на монополния рекет на вашият приятел от лукойл
0

Потребителят е неактивен   mimon1 

• Регистриран: 14-September 09
Айде на бой. Действия трябват!!!
0

Потребителят е неактивен   dark7emplar 

• Регистриран: 05-March 10
Давате за хубав протест, пример протестите в Гърция? Където един тъп народ незнаещ за какво се бори прави мизерия на цялата Евро зона? Вземете малко разучете въпросите по които мрънкате в тези измислени сайтове... Изобщо знаете ли защо цената на горивата е такава в момента? Да не би само ние да сме засегнати от това? Излизайте от дебилските си български кожи, четете повече преди лягане и не ми организирайте протести за които нямате и ясна представа какво и по какъв начин да си го поискате...
0

Потребителят е неактивен   stanislav8009 

• Регистриран: 23-February 11
На оружуе БРАТЯ БЪЛГАРИ
0

Velimir Dimitrov - ти си тъп мангал и защо са такива цените на горивата бе смешник ти какво искаш да ми кажеш,че това е нормално ли а защо са толкова ниски заплатите тука бе деба келешите къде се пръкнахте фесове гадни
0

Потребителят е неактивен   boksercho 

• Регистриран: 02-December 05

0

Потребителят е неактивен   dark7emplar 

• Регистриран: 05-March 10
Ооо извинявай на мангали и фесове ли ще си говорим? :D Виж сега принципно ей такива като тебе в живота даже не ги поглеждам и не им обръщам внимание. Но тъй като съм направил грешката първоначално да се обърна към теб и твоите \"колеги\", ще ти обясня това и онова. Цената на горивата се повишават с всяка изминала седмица заради покачващия се долар и ограничените (ако искаш и тотално спрени) доставки от Иран. А колкото до определящата цена на горивото 50 процента от цената е АКЦИЗ и ДДС. Акциза е за целия Европейски съюз и не може да бъде премахнат - това е цената да си в група с бързо развиващи се страни. Колкото до ДДС-то, то си е за държавата, но тук не говорим Бойко да опрости ддс-то на някакви си 20 хиляди за дарения, ами говорим за ДДС на милиони левове без които държавата леко няма да я бъде. А колкото до заплатите в зависимост къде и за кого работиш са такива какви са. Ходи питай за тях ония които 89та разпродадоха и разграбиха всичките заводи, аз тогава не съм бил жив и нямам на идея.. ;)
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login