Форум

Data.BG Форуми: Въпросче за менюто - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпросче за менюто

Потребителят е неактивен   fenomena1 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-October 18
  • Град:Пловдив
Здравейте колеги, имам един малко тъп въпрос, но не съм на ясно с телефоните и ако можете да ми помогнете ще съм ви благодарен.

Преди месец си взих телефон xiaomi redmi note 3 на старо, не знам дали ще мога да обесня точно за това което ме вълнува надявам се да разберете.

Когато взех телефона менюто ми беше в 3 стъпки така да се изразя, смъсъл както е началния екран като дадеш на страни имаше още икони и
като дадеш пак на страни още.

Днес върнах заводските настройки на телефона и след това вече менюто стана на 2 стъпки от началния екран мога да дам само
веднъж на страни дано ме разбрахте това много ме дразни цял ден се рова в телефона и немога да разбера как и от къде да си го направя както преди

Ако някой знае как ще съм му много благодарен :)

Благодаря предварително
0

Потребителят е неактивен   emilkap 

• Регистриран: 08-September 05
  • Град:София
при моя самсунг y 55360 е така - на основния екран докосни най-долния ляв бутон->редактиране(edit)
0

Потребителят е неактивен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07
Просто задръж върху началния екран и търси някъде където има + (плюсче) така ще добавиш нова страница или както ти я наричаш - "стъпка" . :8)

А може и така както пича е показал на видеото, с три пръста, макар че аз все си мисля че би трябвало да е с два, но както и да е:

Алтернативно, ако ти е омръзнал сегашният вид на началния екран, можеш да си инсталираш нов "лаунчЪр" (Launcher), който да ти го разнообрази: https://play.google....D:S:ANO1ljLuuQ4
http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Потребителят е неактивен   fenomena1 

• Регистриран: 16-October 18
  • Град:Пловдив
Стана, блаодаря много за бързите отговори!
1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login