Форум

Data.BG Форуми: Профилактика на Форума - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Профилактика на Форума forums.data.bg

Потребителят е неактивен   ggenov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 01-January 00
  • Интереси:кирилица тест
rakidjiq, мери си приказките и не съди за другите по себе си!

Ето ти картинки как работи.

Прикачен(и) файл(ове)

• Прикачен файл  1.png (254.22К)
    Брой изтегляния: 16
  • Прикачен файл  2.png (293.9К)
    Брой изтегляния: 16

0

Преглед на мнениеekzi, на Jun 18 2010, 21:26, каза:

Това ми е ясно, че само приятели могат да им виждат профила като го настроят. Нямах предвид това г-н Генов.
п.п. Мисля че се придържам към темата, това ми се случи след профилактиката,а не преди това. И за това отнесох въпроса си тук,в темата.

Може би трябва да ми дадете конкретен пример. Защото аз или не ви разбрах или при мен няма подобен проблем.
0

Потребителят е неактивен   anthrax 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 28-July 03
  • Град:София

Преглед на мнениеggenov, на Jun 19 2010, 11:28, каза:

Вече не е същата работа. Работи както казах.

сега вече е ок
0

Когато ви питам за проблема е не да се заяждам а за да добия по-ясна представа, какво точно смятате за проблем, как сте стигнали до него и как очаквате да работи това, което смятате за проблемно за да го оправя. Не да си играем на развален телефон ... чул недочул ... рабрал недоразбрал ...

Не съм нито шев, както един умник по-горе писа, нито пък съм създателя на този сайт. Нито пък взимам решения относно политиката на сайта. Аз съм програмист и Linux администратор. Целта ми е точно, като вашата ... Да направя този сайт по-добър, по-удобен и по-приятен за ползване и с повече функционалности.

Ако получавам коректно и точно отношение от ваша страна , ще получавате и адекватна реакция от моя.
Нападките, убидите, грубия тон и изпускането на нервите, само ще навредят на сайта, в частност на мен и най-вече на вас.
Ако има проблеми, които не са решавани с години, както някой по-горе написа то това не е защото съм некадърник, както някой по-горе написа и не е, че не мога или нямам желание да го оправя. Занимавам се със този сайт от почти 1 година и повярвайте ми оправям стотици проблеми + добавянето на нови неща.
Всеки проблем ще бъде отстранен рано или късно. А когато и вие съдействате без да изливате тонове пумия е по-вероятно това да се случва веднага.

anthrax, проблем наистина имаше и го оправих. Благодаря за информацията. Проблема не е бил от вчера или днес а от както е пуснат форума, в този му вид.

А относно това какво сме оправяли по търсачката на форума?
Не можеше да търси на кирлица или по-точно намираше глупости. Проблем съществуващ от години (от както форума е в този си вид) заради направена тогава грешка в базата и данните в нея. Няма да обяснявам какво точно.
Спирането беше с цел конвертиране на всички данни в базата на форума. И малка промяна в кода.

Относно проблема с търсене по потребителско имe?
Това спиране не е имало за цел оправянето на този проблем. Аз лично разбрах за него СЕГА от anthrax.

Благодарим за търпението.
0

• Data.BG Футболист

Преглед на мнениеggenov, на Jun 19 2010, 21:36, каза:

anthrax, проблем наистина имаше и го оправих. Благодаря за информацията. Проблема не е бил от вчера или днес а от както е пуснат форума, в този му вид.

Проблема се появи преди 2 седмици някъде. И като човек, който използва този метод за търсене на темите, в които съм писал редовно, твърдя и съм сигурен, че преди това си беше наред.

Преглед на мнениеggenov, на Jun 19 2010, 21:36, каза:

Относно проблема с търсене по потребителско имe?
Това спиране не е имало за цел оправянето на този проблем. Аз лично разбрах за него СЕГА от anthrax.

Похвално и поздравления за това, че сте реагирали моментално на проблема, след като писах в тази тема, но

http://forums.data.b...pic=1987038&hl=

тука разни индивиди от женски пол (нищо лично разбира се, не им е работа да разбират от форуми и програмиране) се опитваха да ни убедят, че проблем няма и старнно защо не е отнесен до вас :lol: помислете за подобряване на комуникацията в екипа ви.

това е от мен
Благодаря още веднъж, че оправихте търсачката мигновенно :lol:
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09
Искам да попитам защо от време на време, вече доста често ми излиза IPS или ISP driver error като се опитам да заредя форума.. Пак ли нещо се тества и се дебъгва? Всичко друго работи, но не и форума и това продължава по няколко часа...
0

• Data.BG Футболист
и търсачката пак не търси както преди
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login