Форум

Data.BG Форуми: ВАЖНО !!! - извинявам се на всички помагачи. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ВАЖНО !!! - извинявам се на всички помагачи.

Потребителят е неактивен   NETSOLDiER 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-December 06

androjel каза:

desipk каза:

Защо просто не оправяш заглавията!? :)

Как да оправя заглавията ако трябва само едно "RQ:" да се сложи отпред добре! Ама то има толкова неграмотно написани и странни заглавия че просто нямам думи, вярно според правилата не съм аз човека който ще прави забележки на неграмотници но понякога има толкова дразнещо написани не само заглавия и а въпроси на който даже и да знам отговора не бих отговорил защото явно пишещите или са пълни неграмотници или се правят на интересни и след забележка се зверят и обиждат този който се опитва да им налей малко мозък !Аз мисля че точно такива потребители трябва да бъдат санкционирани защото форума не е махленска седянка и място за пуберитети който избиват комплексите си!

Препинателните знаци няма да ти ги слагам, че нямам толкова свободно време.
Когато се бориш срещу неграмотността, поне самият ти се стреми да бъдеш грамотен.

Поздрави :)
0

Потребителят е неактивен   zazzy 

• Регистриран: 05-November 03
Като толкова държите да има RQ: във всяка тема, не може ли това RQ: да стои там по подразбиране? Ясно е че в този раздел няма да предлагам автомобил на старо например. Случва се човек да се разсее и да не напише RQ:, темата се заключва или изтрива и върви си чакай. Все пак хора сме.
0

Потребителят е неактивен   milenalnp 

• Регистриран: 06-May 05
  • Град:Shqiponia
Аз също подкрепям Zazzu. От една страна се изисква да се пише на латиница според правилата на сайта, после пък дори без българско значение искате това RQ да присъства. Ако се смята че сме в българия и трябва да пишем на родния ни език не си противоречете. На никого няма да пречи да напише Търся... или Искам... От къде на къде ще пишеме съкращението на Request(RQ), ако това се има на предвид, защото не съм наясно понеже не идвам от Америка... Това не важи само за този раздел на форума ами за всичките с измислените буквички на латиница, които трябва да пишем и да си превключваме езика и да му мислиме ако случайно няма кирелица после...
0

Потребителят е неактивен   badsharki 

• Регистриран: 02-October 03
Модератора рече и отсече! За разведряване на обстановката ще разкажа нещо смешно. Влизам с тоя профил, ама той не е мой, а на приятел (жена съм). Първата ми тема в този форум беше мигновено пратена на дъното, щото описвах едни неща... абе, вадех едни кирливи ризи, щото се бях възмутила от коледните снежинки в датата. Е, баннаха профила, а той е на... служител от датата, щеше да ме убие. 1 месец не можа да си го възстанови. Сега внимавам :lol:
0

Потребителят е неактивен   gattanegra 

• Регистриран: 28-August 03
  • Интереси:Linux, Books
Ако ме баннеш ще се изложиш. Да, ти, модератора.

Може да си пич в реалния живот, може и да не си. Нищо лично. В повечето случаи представителите на породата ти са просто "мега надутите" и "хипер силните", когато докопат мод-панела на форума.

Как може да поставиш критерий, като самият ти не отговаряш на него?
В първият постинг от тази тема има повече правописни грешки, отколкото в тетрадката на ром-третокласник.

И във всеки от останалите, за жалост.

Не е коректно да искаш ние, потребителите да слагаме RQ и тем подобни в заглавията само защото някой го мързи да напише три реда код; да пишем на кирилица, че и грамотно при това, за да имал форумА "лице", а ти и колегите ти да не можете да си напишете имената.

Хайде сега всеки модератор да иде на кратък курс по граматика и чак тогава изисквайте, а?
Cats always walk alone...
0

Потребителят е неактивен   koeficiento 

• Регистриран: 07-April 06
Върти ми се нещо в главата. За чий, аджеба, в раздел, в който се изисква само софтуер, трябва да се изписва RQ: пред всяка тема. Ясно е, че се търси нещо. Просто е безсмислено е. Ако се индексираше от някаква обща търсачка за целия форум, може да е в помощ на някого, ама така не виждам особен смисъл.
[21:41:47] Samuel Ignatov: tva data.bg forumite sa golqma qma be
[21:41:54] Samuel Ignatov: samo otrepki vijdam
0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09

Преглед на мнениеrifbg, на Mar 13 2004, 03:24, каза:

Водени от стремежа да сме на висота (ДАТА.БГ), сме се постарали да наложиме някой съвсем прости правила,
накой от които са по дифоут (от обща култура).
Моля уважавайте нашите изисквания, за да получите адекватно уважение от наша страна !!!

С уважение, РиФбг !!!

И драги ми Модераторе. Каква висота. С какво се сравнявате. Разходи се малко примерно до http://xda-developers.com/ и виж какво е висота. А това че си Модератор - аkо дефинирам Модератор на наш си език. Човек на Шефа, който му върши черната работа и отнася обидите, но понеже ние БГ-тата сме с високо достойнство, а когато сме зад монитора сме и недосегаеми си правим каквото си искаме, та Модераторът знае, че може да банне някого просто ако днес не си е доспал и това би го събудило, НО пък може и да съм с dyn IP и тогава банваш просто едно IP, а недай боже да съм си сложил EPS и съм заредил n броя proxy адреса. Тогава бана просто забавя малко и нервира много.

За уточнение Модератор съм тук-там / няма да споменавам къде и с какви никове /, но там няма такива изцепки. Всички теми се четът от Модераторите и АКО наистина е безполезна се праща в кошчето, ако е помогнато просто се оправя каквото е нужно/ за заглавието говоря/ за да се намира с търсячката.

И преди най вероятно да ме баннеш ако го направиш това просто ще ме забави с нужните ми 12 мин да си направя нова регистрация. Просто има случаи в които бана не помага. Дори и range ban.

Приятна вечер от мен и помислете малко.

Поздрави
Любомир Кръстанов
Linkos Developers
Computer support

Мнението беше редактирано от linkosdevelopers: 14.10.09 - 00:16

0

Потребителят е неактивен   mitko8009 

• Регистриран: 13-March 09
искам да попитам Модернаторите,моите уважения към вас,но къде да си пусна тема която да не ми я заключвате,защото съм си написал с каква програма разполагам и дали ще ми свърши работа или не,и докато някой ми отговори вие хоп и заключено,ако трябва направете нещо като тема за реклами за да може всеки да си пише по свободно кой какво има,кое ще свърши работа и кое не,просто мисля че на моменти много избързвате с заключването.
0

Потребителят е неактивен   wmchaos 

• Регистриран: 15-December 07
@mitko8009
в дискисий(apps)
0

Потребителят е неактивен   MasterPI 

• Регистриран: 02-January 02
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеdebelanca, на Jan 19 2010, 21:37, каза:

АААА стига,това не е възможно :lol: аз се казвам Любомир Кръстанов,как е възможно да имаш като моето собствено и фамилно име?

Що пък да не,знаеш ли колко пъти съм срещал името Георги Марков(не че е моето име де)
0

Потребителят е неактивен   debelanca 

• Регистриран: 05-February 06
  • Град:София

Преглед на мнениеMasterPI, на Jan 19 2010, 21:41, каза:

Що пък да не,знаеш ли колко пъти съм срещал името Георги Марков(не че е моето име де)

Някъде да си чувал фамилия Кръстанов?(не Кръстев както ми е объркано и в дипломата).
0

Потребителят е неактивен   MasterPI 

• Регистриран: 02-January 02
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеdebelanca, на Jan 19 2010, 21:46, каза:

Някъде да си чувал фамилия Кръстанов?(не Кръстев както ми е объркано и в дипломата).

Просто казвам,че не е чак толкова невероятно,че името и фамилията ти съвпадат със на някои друг.
http://www.google.bg/search?hl=bg&clie...mp;aq=f&oq=

Мнението беше редактирано от MasterPI: 19.01.10 - 23:05

0

Потребителят е неактивен   LinkosDevelopers 

• Invisible shadow
  • Регистриран: 11-October 09

Преглед на мнениеdebelanca, на Jan 19 2010, 21:37, каза:

АААА стига,това не е възможно :lol: аз се казвам Любомир Кръстанов,как е възможно да имаш като моето собствено и фамилно име?

Хей колега извинявай, че имам твоето име само за едно уточнение ако си погледнеш личната карта отзад дето има много>>>>>погледни вторият ред последният символ трябва да е цифра. Това показва колко двойника/хора със същите имена има моят символ е 3 значи има трима човека с които сме идентични по трите си имена. Поне на мене така са ми казали. :lol:
0

Потребителят е неактивен   rangel88 

• Регистриран: 12-September 09
Модератор=модерира

Азмодерирайте заглавията на темите какво ви отръва место да ги триете!
При демокрацията глупаците имат право да гласуват, а при диктатурата — да управляват
За тези, които градят закони, а самите те не ги спазват или пък ги използват с цел своето облагодетелстване, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт
0

Потребителят е неактивен   simeonMMM 

• Регистриран: 20-February 10
Струва ми се че напоследък темите без RQ станаха безбройни.Почти всяка тема е без задължителната RQ.Какво може да се направи?Досега и в една тема не съм видял някой да е дал линк към правилата или да е пояснил.

Поздрави!

Мнението беше редактирано от simeonMMM: 25.05.10 - 19:15

Lenovo IdeaPad Y570|Core i7 2GHz x4|8GB DDR3|750GB Scorpio Blue|nVidia GT555M 1GB|Intel HD Graphics 64MB|Win7 Ultimate x64
The Old PC|Celeron 2.4 GHZ|768 MB DDR|200GB+20GB+500GB|ATI 9250 128MB|WinXP Pro SP2|Win7 Ultimate x86
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Ще видим какво можем да направим по въпроса.
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   eleena 

• Регистриран: 04-July 05

Преглед на мнениеsimeonMMM, на May 25 2010, 16:16, каза:

Струва ми се че напоследък темите без RQ станаха безбройни.Почти всяка тема е без задължителната RQ.Какво може да се направи?Досега и в една тема не съм видял някой да е дал линк към правилата или да е пояснил.

Поздрави!

И като няма, какво, някой те ухапа ли или?...
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Преглед на мнениеeleena, на May 25 2010, 18:49, каза:

И като няма, какво, някой те ухапа ли или?...

Не.Просто си има правила. А нали правилата са си правила??
Lenovo IdeaPad Y570|Core i7 2GHz x4|8GB DDR3|750GB Scorpio Blue|nVidia GT555M 1GB|Intel HD Graphics 64MB|Win7 Ultimate x64
The Old PC|Celeron 2.4 GHZ|768 MB DDR|200GB+20GB+500GB|ATI 9250 128MB|WinXP Pro SP2|Win7 Ultimate x86
0

Потребителят е неактивен   eleena 

• Регистриран: 04-July 05

Преглед на мнениеsimeonMMM, на May 25 2010, 19:54, каза:

Не.Просто си има правила. А нали правилата са си правила??

Имам предвид, че си има хора, които да мислят за това, кой ги спазва и кой не, това че някой няма да сложи RQ , или пък ще сложи "RQ, Request,Искам, Търся" на теб с нищо не ти пречи.
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Аз просото напомням, и моля ти се да прекратим този диалог.
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login