Форум

Data.BG Форуми: ВАЖНО !!! - извинявам се на всички помагачи. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ВАЖНО !!! - извинявам се на всички помагачи.

Потребителят е неактивен   rifbg 

• Почетен Data.BG Модератор
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 26-October 02
  • Град:София
Уважаеми, помагащи и разбиращи юзери !!!
Поднасям ви моите няй-искренни извинения, за резултатите от моята работа,
като Модератор.
Става дума за това, че аз трия всяка една тема с некоректно заглавие,
без да се съобразявам дали е отговорено в нея (темата)
или не е (СРАМ ЗА МЕН !!! :( )
Засъжаление, понякога влизам в модераторският панел
и правя масов дел (накуп) на всички теми без RQ: или с некоректно заглавие по някакъв друг критерий.
За да не опропастявам труда ви, Ви моля най-искренно и чистосърдечно да не се хабите да отговаряте в такива теми.
Пускам тази тема защото се чувствам дисконфортно от факта, че затривам вашите усилия да бъдете полезни.
Искренно се надявам всеки един нуждаещ се да се съобразява с ПРАВИЛАТА
и да не ми се налага да намесвам.
Все пак си го пише много ясно: "Прочети ВНИМАТЕЛНО правилата преди да пишеш!"
както и съобщението за кирилицата.

Водени от стремежа да сме на висота (ДАТА.БГ), сме се постарали да наложиме някой съвсем прости правила,
накой от които са по дифоут (от обща култура).
Моля уважавайте нашите изисквания, за да получите адекватно уважение от наша страна !!!

С уважение, РиФбг !!!

БАШ СТРАЖАР !!!
0

Потребителят е неактивен   exgandi 

• Регистриран: 31-October 03
@rifbg то хубаво това (не че аз много помагам за програмите), но го пусни сутрината към 8 часа, та да го видят повече хора иначе ще "изпадне" от главната страница.

------------------------------------------------------------- --------------------------

Вечерно време се пускат по-малко нови теми.
Значи на сутринта ще е още в листата.
БТВ ще го сложа и в другите раздели степ-бай степ :)

РиФбг

0

Потребителят е неактивен   xsource 

• Регистриран: 17-August 03
  • Град:USS Constipation
  • Интереси:IT and many others
РифБГ, съгласен съм с написаното от теб, но предлагам да има някаква толерантост към по-новите юзъри, т.е тези, които евентуално биха помогнали, да го направят, но и да дават линкове към правилата и другите важни теми. А вие /модераторите/ да не триете веднага темата, ако в нея има такава "помощ".
0

РиФбг каза:

Засъжаление, понякога влизам в модераторският панел
и правя масов дел (накуп)

БАШ СТРАЖАР !!!
0

Потребителят е неактивен   patica 

• Регистриран: 11-November 03
Напълно съм съгласен с Риф,
даже мисля, че сте твърде меки модераторите :)
Като изтриеш 2-3-4-5 пъти темата на някой,
може пък да седне да прочете правилата.
Те са за да се спазват, и като си нов,
направи си труда да ги прочетеш.

Иначе аз не чета теми от рода на:
"RQ: Трябва ми програма" или
"LINK: Страхотна игра"

:) :) :)

ПС: Хубаво е, че си направил темата важна.
0

Еййй... кога успя да делнеш поста на @nasic дето искаше да го правиш Дата.БГ Приятел. Аз тъкмо щях да те подсетя да го направиш. Щото нямаше RQ: отпред. :)

П.П. И моята първа тема я изтриха, а и ме баннаха за нея. Но нейсе. Иначе си беше съвсем по правилата (каквито тогава нямаше). Та и усера ми баннаха и затова сега съм ExGANDI. :)
0

Потребителят е неактивен   poisoner 

• Регистриран: 01-June 02
  • Град:/home/poisoner/

rifbg каза:

... както и съобщението за кирилицата....

Добре не мога да разбера за това
Ако.съобщението.ви.не.е.на.кирилица,
.то.ще.бъде.изтрито.автоматично
, това не е вярно, винаги когато някой напише нещо на маймуница модераторите му намалят шрифта и му пишат "Моля пишете на кирилица".

П.С.:Нямам нищто против кирилицата, но просто се вижда че няма автоматично триене на съобщенията който не са на кирилица. А цялата работа си я вършат пак модератоприте.
0

Това се прави най-вероятно с възпитателна цел, т.е. да видят другите какво следва :) и да се втълпи на "неразумните" и новите, че трябва да вземат това наистина на сериозно. Най-вероятно ще дойде времето когато подобни психологически трикове няма да са необходими, но триенето пак ще се извършва от модераторите, 'щото нещо не се сещам за начин това да става автоматично.
А и както каза @rifbg

Цитат

влизам в модераторският панел и правя масов дел (накуп) на всички теми без RQ: или с некоректно заглавие по някакъв друг критерий
, така че явно даже ще е по-лесно от сега.
0

Потребителят е неактивен   tuningmania 

• Brabus-Маниaк
  • Регистриран: 09-October 02
  • Град:www.tuningmania.org - Първият сайт, само на Български език, посветен на автомобилния тунинг!
  • Интереси:�������, ���������� � ��������! (����� �� ���������, �� ���������� �� �� ��������� ����� � ���� ����������������.)
До "rifbg" - И така и така засегна въпроса.. ще ТЕ питам нещо.. е ли е възможно да се направи така, че когато даден потребител влезе в раздел "Програми - Искаме" когато пуска нова тема автоматично абревиатурата "Rq" да му се лепва отпред в името на темата и да няма триене. То това няма да пречи някой да влезе във въпросната част от форума и да напише "Искам NFS Underground" но поне така ще имате още по-голямо основание темата му да бъде заличена.

ТИ как мислиш!???
"Толкова, Сълзи в очите ТИ, дори и с тях, си Хубава! Мислиш ли, че си орисана, да си една Тъжна Жена?"
0

tuningmania, зависи от Мастер-а. Мися че може. Това са камъни в неговата "градинка" :twisted: :twisted: :?:
Но като се замислиш, какво пречи да се прочетат правилата и да се спазват.
Елементарно е "Уотсън" :?: . Въпрос на добра воля :twisted:

Ето за какво говориме: http://www.data.bg/f...pic.php?t=98547 :) :) :) :) :twisted: :twisted: :twisted:

------------------------------------------------------------- ----------------------

Poisoner, може да се направи автоматично но не е удачно, иначе е много лесно :)
А колко ли е нагло да изтриеш текста да не ти излиза в поста и въпреки това
да пищещ на маймуница ? :)

http://www.data.bg/f...rch_author=SunG :) :P

БТВ темата е касаеща всички ощетени от мен хора. Не тези които са били "рендосани", а помагачите чийто труд съм опропастил :(

РиФбг

БАШ СТРАЖАР !!!
0

Потребителят е неактивен   raypack 

• Регистриран: 15-December 03
Просто напоследък много компании спряха да трият данни, ами просто или ги скриват или ги местят. Та може би е добре поне временно да се местят в “NO RULZ”, а после да се тепат.
0

Потребителят е неактивен   guardian 

• Регистриран: 21-August 02
Лично мнение: Изискването за RQ пред името на темата е голяма глупост, все пак раздела е apps request, струва ми се малко детска работа като пусна тема "Искам програма за ххххх" и тя да бъде изтрита понеже си няма RQ отпред...
0

guardian каза:

Лично мнение: Изискването за RQ пред името на темата е голяма глупост, все пак раздела е apps request, струва ми се малко детска работа като пусна тема "Искам програма за ххххх" и тя да бъде изтрита понеже си няма RQ отпред...

Абе @guardian, не забелязваш ли, че на централната страница на датата в аплета за форума не излиза "подфорума", т.е. ако пуснеш в раздел софтуер(искаме) тема "FlashGet Crack" e ясно, че искаш "FlashGet Crack", но на главната страница излиза само: "Софтуер:FlashGet Crack". Затова е това правило за RQ: и LINK:, за да личи на главната страница, т.е. "Софтуер:RQ:FlashGet Crack".

Компренде? :)

П.П. Идеята е да не пишеш "Искам" в раздел Requests. Демек има и по-малко писане.
0

Потребителят е неактивен   collapse 

• Lord of Destruction
  • Регистриран: 03-July 03
exgandi моля те по спокойно.

guardian не става дума за това дали мастера ще добави 2 реда програмен код на сайта и ще се изписва автоматично RQ и Link, а за това, когато някой пропусне да ги напише = не е прочел правилата, много по лесно го забелязваме и отстраняваме.
Не само заради пропуснатото Link а за това, че иска програма в links примерно.
Идеята е правилата да бъдат прочетени и спазвани.

За да не стават грешки, нека всички помощници да не постват в теми с неподходящо заглавие.

Колапс
0

CoLLaPSe каза:

exgandi моля те по спокойно.

Ами то аз съм спокоен. Даже усмихнат:

Цитат

:)

@guardian извинярай за неверния ми отговор. Просто предположих, че това е за улеснение на потребителите, а то било за улеснение на модераторите.

Цитат

много по-лесно го забелязваме и отстраняваме

П.П. Това, че било глупост да има RQ: в раздел Requests, го имаше като подпис на един от модераторите даже.
П.П.П. Мисля, че тази тема трябваше да бъде заключена още след изказването на @rifbg. Не че съм "помагач" де.
0

guardian, и КолапС и Ганди са прави, това са само част от аспектите да се изисква.
Не мисля че е толкова затормозяващо.

Лек ден, РиФбг !

БАШ СТРАЖАР !!!
0

Потребителят е неактивен   cruiser 

• Регистриран: 26-March 04
  • Град:3rd Rock From The Sun

guardian каза:

Гледай един цял ден раздела и ще видиме с какви впечатления ще останеш и друга песен ше пееш после... очаква се около 10% от постовете да са за дискусии, няколко да са за как да си промена стартовата страница на интернет еьплоръра... Ще се отчаяш...
0

Потребителят е неактивен   erse 

• Регистриран: 27-April 04
  • Интереси:C/C++, C#, Java, Python, Common LISP
@rifbg: по "default" въобще не означава "от обща култура",а "по подразбиране" като ша са праиш на важен,обръщай внимание на детайлите... 8)
0

erse каза:

@rifbg: по "default" въобще не означава "от обща култура",а "по подразбиране" като ша са праиш на важен,обръщай внимание на детайлите... 8)

Май "търсиш под вола теле".
Ако имаш проблем с нормалната комуникация и излишен адреналин,
който те кара да се конфронтираш .... БЕГАЙ на лекар да ти даде хапчета.
Конфронтациите ги санкционирам.
Далече си от нормалната комуникативна мисъл.

РиФбг

БАШ СТРАЖАР !!!
0

Потребителят е неактивен   jonnn 

• Регистриран: 24-September 04
не може ли да се направи дневен архив на темите - в смисъл нека в активния прозорец да виждаш последните 15 или 20 теми, но да има и дневен архив, за да разгледаш всичко актуално от деня, защото активността наистина е голяма и това което си публикувал преди 5 минути примерно вече не се вижда - мисля че ако има един дневен архив от 0-24 на пример, ще може наистина да се види и отговори на всичко актуално, щото не всеки знаещ или можещ е постоянно он-лайн
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login