Форум

Data.BG Форуми: Всичко за Skype - дискусии, проблеми и прочие - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (90 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за Skype - дискусии, проблеми и прочие

Потребителят е неактивен   mybabyil 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 10-July 06
  • Град:София
Добавяне на абонати в Скайп!, Проблем. Като цъкна на добавяне на скайп абонати и нищо не става! Отваря се един прозорец празен и нищо не зарежда на него.Скайпа е с новия облик който се ъпдейтна преди няколко месеца ..... Какво е бъгаво и как мога да търся и добавям абонати. Благодаря!
The deeper you dig, the darker and scary it gets.
0

Потребителят е неактивен   databgforumuser 

• Регистриран: 29-June 09
Публикувано изображение
Защо навсякъде ми се появява това "&" .. С версия 5.2 съм .. Има ли го и при друг този дерт .. :lol:
ПП: Ако сменя езика на английски не ми се появява това "&" ..

Мнението беше редактирано от databgforumuser: 29.03.11 - 06:21

0

Потребителят е неактивен   nedyalkor 

• Регистриран: 15-April 06

Преглед на мнениеdatabgforumuser, на Mar 29 2011, 06:19, каза:

Публикувано изображение
Защо навсякъде ми се появява това "&" .. С версия 5.2 съм .. Има ли го и при друг този дерт .. :lol:
ПП: Ако сменя езика на английски не ми се появява това "&" ..

Подозирам, че проблема е от превода. Пробвай с някой друг език. Каквото и да се окаже, не ми се струва сериозно, просто правописна грешка.

Между другото сега има май някакъв проблем със сървърите им, понеже не мога да се впиша. Версията на Скайп е 5.1.

Дано само темата не се превърне в "Бюро оплаквания" за това как не можем да се впишем. Колеги пишете само, ако сте успели да се вържете или намерите информация за евентуална причина. Щом досега 3 човека имаме тоя проблем, явно е масов. :lol:

Мнението беше редактирано от nedyalkor: 30.03.11 - 22:40

незнам, немога, някой партий, комуникаций, пребирам се, вище, наще, дойдът, влиая, шляа, разстение, възстание, зграда, збор, свадба, удобрявам, осамотение, обождам, охажвам, вишo образувание, продалжете на право, това е за сега, в къщи, удома, батерий, деба, тряя, няя
0

Потребителят е неактивен   rrsspp 

• Регистриран: 18-January 06
  • Град:iztrezvitelnoto
  • Интереси:razvivane na lozarstvoto
и аз не мога да се впиша
0

Потребителят е неактивен   tNDrRr 

• Регистриран: 22-October 06
  • Град:Сектор "Б"
  • Интереси:A.C.A.B
Явно проблема не е само при мен...
Това нещо, което можеш да изживееш с Левски и с публиката на Левски, не може да го изживее никой ! Ни Фергюсън, ни мергюсън !

0

Потребителят е неактивен   hondaaaaaaaa 

• Регистриран: 21-February 06
и аз не мога да се впиша

Мнението беше редактирано от hondaaaaaaaa: 30.03.11 - 22:39

0

Потребителят е неактивен   neptun 

• Регистриран: 12-November 03
Аз също.
0

Потребителят е неактивен   backstages 

• Регистриран: 03-January 06
  • Град:Перник
  • Интереси:Internet, Business, TV Show, Sport, Politic.

Преглед на мнениеmybabyil, на Mar 25 2011, 20:34, каза:

Добавяне на абонати в Скайп!, Проблем. Като цъкна на добавяне на скайп абонати и нищо не става! Отваря се един прозорец празен и нищо не зарежда на него.Скайпа е с новия облик който се ъпдейтна преди няколко месеца ..... Какво е бъгаво и как мога да търся и добавям абонати. Благодаря!

Колега, Skype 5 дава тоя проблем на XP. Ти с Win XP ли си? Ако да - качи Skype 4.

Иначе пак няма skype :@

Мнението беше редактирано от backstages: 30.03.11 - 22:57

Трябва да си търпелив към седем основни чувства. Да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.
0

Потребителят е неактивен   d3m0n3 

• Регистриран: 25-May 10
И аз не мога да се впиша пак се бъгна нещо както беше преди нова година доколкото си спомням
0

Потребителят е неактивен   Bosscho 

• Регистриран: 14-April 06
15-тина минути и аз не можех да се вържа, сега стана. Явно има проблем и пуска който си иска. :lol:
Asus p5q-e | Q8300 @ 6x450 | 4x1Gb Corsair 667@900Mhz | Palit GTX650 Ti 1Gb DDR5 | LG GH22NS40 | WD CB 640x2 RAID 0 + Seagate 250Gb Sata2/16Mb | Chieftec 550W

0

Потребителят е неактивен   angelqnkov 

• Регистриран: 09-November 07
  • Град:Силистра
Здравейте, имам проблем със разговорите и по-точно като звъня на някого или той на мен връзката се разпада и излиза надпис, че имам проблем със записващото устройство. Пробвах с много версии на скайп. Проверих драйвери всичко е наред в програмата даже като говоря на микрофона ми отчита, че има шум всичко е както трябва на вънпен вид. С windows 7 ultimate съм.
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Няма да ме има няколко дни вкъщи и искам да си наглеждам рибките с камерата . Видях в скайп настройките ,че има автоматично приемане на вх. повиквания и автоматично пускане на камерата . Сложих отметки ,но увии като карах един френд да ми се обади изобщо не приема вх. повикване . Някой може ли да помогне ???

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   vampirbg 

• Регистриран: 08-June 06
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеianiiovski, на 19.04.11 - 18:12, каза:

Няма да ме има няколко дни вкъщи и искам да си наглеждам рибките с камерата . Видях в скайп настройките ,че има автоматично приемане на вх. повиквания и автоматично пускане на камерата . Сложих отметки ,но увии като карах един френд да ми се обади изобщо не приема вх. повикване . Някой може ли да помогне ???

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Направи ли това което ти казах в старата тема ?Да върнеш на 3.5 и да пробваш пак.
0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Да току що я инсталирах и пак карах да се обадят , но нищо :(
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   mybabyil 

• Регистриран: 10-July 06

Преглед на мнениеbackstages, на 30.03.11 - 22:55, каза:

<!--quoteo(post=14453593:date=Mar 25 2011, 20:34 :name=mybabyil)--><div class='quotetop'>Цитат(mybabyil @ Mar 25 2011, 20:34 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=14453593">< {POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Добавяне на абонати в Скайп!, Проблем. Като цъкна на добавяне на скайп абонати и нищо не става! Отваря се един прозорец празен и нищо не зарежда на него.Скайпа е с новия облик който се ъпдейтна преди няколко месеца ..... Какво е бъгаво и как мога да търся и добавям абонати. Благодаря!<!--QuoteEnd--></div> <!--QuoteEEnd-->

Колега, Skype 5 дава тоя проблем на XP. Ти с Win XP ли си? Ако да - качи Skype 4.

<!--sizeo:4--><span style="font-size:14pt;line-height:100%"><! --/sizeo-->
<b>Иначе пак няма skype :@</b><!--sizec--></span><!-- /sizec-->

Така е, но като се пусне автомотичното ъпдейтване и пак отива на скайп 5 и пак същия проблем. Откъде се спира автоматичния ъпдейт,че немога го намеря :lol:

Мнението беше редактирано от mybabyil: 05.05.11 - 01:05

The deeper you dig, the darker and scary it gets.
0

Потребителят е неактивен   montoyamclaren 

• Регистриран: 12-October 05
Има ли начин да премахна абоната Ехо скайп тестинг во веки веков!? Премахвам от списъка и при следващото пускане това пак ми е в абонатите, а ме дразни доста.
HP EliteBook 8560p CPU-Intel® Core™ i5-2540M CPU @ 2.60GHz; Chipset-Intel 6 Series/C200 Series; RAM-4096 MB DDR3; VC-Radeon HD 6400M/7400M Series; SSD Samsung EVO 650 120GB; HDD-Samsung HN-M500MBB;

Desktop PC CPU-Intel® Celeron® Processor E1200 1.60 GHz, 800 MHz FSB; Дъно-Albatron PX945PL v3.0мм; RAM-2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM); Chipset-Intel Lakeport i945PL; VC-ATI Radeon HD 3400 (512 MB); HDD-ExcelStor J8160S ATA Device (153 GB, IDE)
0

Потребителят е неактивен   RePACK 

• Регистриран: 28-December 10
  • Град:Silicon valley
  • Интереси:Жени, сън, храна, жени, жени или може да се махнат вторият и третият интерес
за премахване на ъпдейтите
Публикувано изображение

за Тест абоната кажи с коя версия си

Молба към всички колеги! Когато имате проблем със скайп, моля Ви казвайте с коя версия сте и с каква ОС, по възможност сложете скрииншот за да се вижда проблема Ви. Това би улеснило тези, които се опитват да помогнат.

Мнението беше редактирано от RePACK: 06.05.11 - 18:01

"Вие имате толкова права, колкото можете да защитавате!"
Колеги като пускате теми, МОЛЯ ВИ след разрешаване на проблема вземете напишете, че е отстранен или ако сте намерили сами решение го споделете. И други ще имат подобни проблеми. НЕ БЪДЕТЕ ЕГОИСТИ! :)
За всеки даден + Ви благодаря предварително :)
Нещо важно във форумите се дават съвети и всеки на свой риск приема да ги изпълни. Ако нещо объркате не се сърдете на някой друг. Вината е изцяло Ваша!
0

Потребителят е неактивен   Bosscho 

• Регистриран: 14-April 06
Същия проблем като на montoyamclaren, не че толко ми пречи, но ми е интересно. Skype 5.3.0.111, OS: 7 sp1 Ultimate
Asus p5q-e | Q8300 @ 6x450 | 4x1Gb Corsair 667@900Mhz | Palit GTX650 Ti 1Gb DDR5 | LG GH22NS40 | WD CB 640x2 RAID 0 + Seagate 250Gb Sata2/16Mb | Chieftec 550W

0

Потребителят е неактивен   ironcross 

• Регистриран: 27-March 06

Преглед на мнениеBosscho, на 07.05.11 - 16:11, каза:

Същия проблем като на montoyamclaren, не че толко ми пречи, но ми е интересно. Skype 5.3.0.111, OS: 7 sp1 Ultimate

И при мен беше така (7 Pro SP1) - трих го няколко пъти, все се появяваше отново и накрая го зарязах. После спрях да му обръщам внимание. Сега като видях тази тема, си погледнах по-обстойно листата и забелязах, че го няма :lol:
0

Потребителят е неактивен   montoyamclaren 

• Регистриран: 12-October 05

Преглед на мнениеBosscho, на 07.05.11 - 16:11, каза:

Абсолютно същата конфигурация при мен! Извинявам се за забавянето.

И понеже ме нямаше няколко дни сега забелязвам въпреки рестартите, иконата на скайп в систем трея е изчезнала. Иначе програмата си е активна като я пусна от старт менюто или от икона на десктопа се отваря списъка с абонатите.

Явно обаче при мен има и страничен проблем някакъв, защото имам ядове с пускането на фотоапарата като масс сторидж и не мога да си сваля снимките. Утре ще ударя един формат на диск С пък тогава ще го мисля.
HP EliteBook 8560p CPU-Intel® Core™ i5-2540M CPU @ 2.60GHz; Chipset-Intel 6 Series/C200 Series; RAM-4096 MB DDR3; VC-Radeon HD 6400M/7400M Series; SSD Samsung EVO 650 120GB; HDD-Samsung HN-M500MBB;

Desktop PC CPU-Intel® Celeron® Processor E1200 1.60 GHz, 800 MHz FSB; Дъно-Albatron PX945PL v3.0мм; RAM-2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM); Chipset-Intel Lakeport i945PL; VC-ATI Radeon HD 3400 (512 MB); HDD-ExcelStor J8160S ATA Device (153 GB, IDE)
0

Споделете тази тема чрез:

• (90 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login