Форум

Data.BG Форуми: Windows 10 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (271 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Windows 10 build 1607 (10.0.14393.970) 22.03.2017 (approved by Nakibest)

Потребителят е неактивен   jackkk 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-September 08
Майкрософт пускат Technical Preview на новата си операционна система- Windows 10 (явно не могат да броят и игнорират 9). Може да се изтегли от сайта им. Предполага се, че официално новата ОС ще излезе през 2015г.

http://blogs.windows...ing-windows-10/

http://windows.micro...te_downloadpage

https://www.youtube....h?v=84NI5fjTfpQ

_______________________________________________________________________________________________________

Публикувано изображение

Линк за сваляне от сайта на Майкрософт

Ако на някого му се тегли- Замунда

Ако на някого му се тегли- друга замунда

Преди да инсталирате

Before you install

Уикипедия

Wikipedia

Windows 10 (с кодово име Threshold) е операционна система, разработена от Microsoft като част от семейството Windows NT на операционните системи. Първо представен през април 2014 г. на конференцията Build, планиран да бъде пуснат на 29 юли 2015. и в момента е в публичното бета тестване чрез програмата Windows Insider. По време на първата година от наличността, подобрения на Windows 10 ще се предлагат безплатно за потребителите на лицензирани Windows 7 и Windows 8.1.

Мнението беше редактирано от jackkk: 05.04.17 - 08:26

I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
5

Потребителят е неактивен   diretouch 

• Регистриран: 10-August 10
дано някога се научите да оценявате това, което сваляте и ползвате за без пари.
http://binar.bg/2589...-pravyat-zhalk/

и стига си писал по тея форуми, ей глупак!
6

Ми ако ти кажа, че си ползвам оригинален Windows 7 Home Premium?
Все много ви знаят устите по форумите. :emote_focus:
Като искаш безплатно- свали си линукс.
I abide my heart to know wisdom, and to know madness and folly. I perceive that this also was a chasing at the wind. For in much wisdom, is much grief. And he that increaseth knowledge, increaseth sorrow.
5

Потребителят е неактивен   whitewizzard 

• Регистриран: 08-January 11

Преглед на мнениеjackkk, на 22.08.14 - 08:43, каза:

Явно и Майкрософт не си харесват 8-цата.
Дано да са оправили малоумния интерфейс на осмицата.

Къде пише, че не си харесват 8-та? По твоята логика направо да бастисаме операционните системи.
8.1 -> 8 -> 7 -> Vista -> XP -> Millennium -> 98SE -> 98 -> 95 -> DOS.xx -> нищо

От друга страна, има вероятност легалните ползватели на Windows XP, Windows Vista и Windows 7 да получат безплатно лиценз за 9.
Интересна тема е и активацията на 9-та. Има вариант ключа да е в донгъл :)

Мнението беше редактирано от whitewizzard: 22.08.14 - 13:49

Преглед на мнениеnakibest, на 07.09.15 - 14:29, каза:

Това е нищо! 1/3 вероятно от възможностите.
Както ми викаха като бех млад - тъп и НЕограничен.

Преглед на мнениеMozo, на 28.11.15 - 15:45, каза:

Тоя криптовирус го пусна pgm, след това хората му видяха сметката и толкова.
0

Ми за да изкарат девятката толкова бързо след осмицата явно не са доволни от продажбите(на осмицата).
1

Преглед на мнениеjackkk, на 22.08.14 - 14:00, каза:

Ми за да изкарат девятката толкова бързо след осмицата явно не са доволни от продажбите(на осмицата).

Mи разработката на 8-та е започнала 2009-та, показана е 2011-та и от август 2012-та е на пазара. От 2012-та до 2015-та колко години са?
Айде да не говорим наизуст.

0

Кога й е започнала разработката слабо ме вълнува.
ХР е пуснат през 2001-а, Виста- 2007-ма, 7-мацата е 2009-а и 8.1- октомври 13-а година. Говоря за стабилни релийзи, достъпни за потребители. Това, че Иванчо си е свалил няква алфа/ бета от на бай Пешо торентите не ме интересува. Ако статията е вярна и пуснат девятката през пролетта на 15-а, то година и половина е кратък живот за прехвалената осмица
Така че, хайде не ми пиши на изуст.
2

Потребителят е неактивен   nedyalkor 

• Регистриран: 15-April 06
  • Град:София
Тенденцията в писането на софтуер е да се изкарват по-бързо нови версии, без да има в тях много големи промени внесени наведнъж. И при Windows вече се забелязва тази тенденция. Добър пример за това са браузърите, които вече от няколко години се разработват на този принцип.

http://www.developer...ith-Lorentz.htm

Мнението беше редактирано от nedyalkor: 22.08.14 - 16:53

незнам, немога, някой партий, комуникаций, пребирам се, вище, наще, дойдът, влиая, шляа, разстение, възстание, зграда, збор, свадба, удобрявам, осамотение, обождам, охажвам, вишo образувание, продалжете на право, това е за сега, в къщи, удома, батерий, деба, тряя, няя
1

Преглед на мнениеjackkk, на 22.08.14 - 14:46, каза:

Кога й е започнала разработката слабо ме вълнува.
ХР е пуснат през 2001-а, Виста- 2007-ма, 7-мацата е 2009-а и 8.1- октомври 13-а година. Говоря за стабилни релийзи, достъпни за потребители. Това, че Иванчо си е свалил няква алфа/ бета от на бай Пешо торентите не ме интересува. Ако статията е вярна и пуснат девятката през пролетта на 15-а, то година и половина е кратък живот за прехвалената осмица
Така че, хайде не ми пиши на изуст.

:lol2: :lol2: :lol2:
Ko тва стабилен рЕлийз, бре момко.
Явно нищо не знаеш, само четеш тук-таме по геймърски форуми разни писаници на пъпчиви пубери, дето и те откъде четат... никой не знае :evil2:

И, на изуст е една дума: наизуст.
==========

Боже, колко е паднало нивото на тоз форум за няколко години.
Гледам само барутя е останал в мод екипа от едно време.
Айде със здраве.

Преглед на мнениеnedyalkor, на 22.08.14 - 16:17, каза:

Тенденцията в писането на софтуер е да се изкарват по-бързо нови версии,

Така е. Майкрософт не правят изключение. На 3 години излиза нова ОС.

Мнението беше редактирано от whitewizzard: 22.08.14 - 18:48

1

Потребителят е неактивен   themad 

• Регистриран: 16-September 03

Преглед на мнениеwhitewizzard, на 22.08.14 - 14:10, каза:

Mи разработката на 8-та е започнала 2009-та, показана е 2011-та и от август 2012-та е на пазара. От 2012-та до 2015-та колко години са?
Айде да не говорим наизуст.

По-чести рилийзи и съответно повече подобрения.
Mac OS X вадят нова версия всяка година.
Ubuntu на 6 месеца с LTS (long-term support) на 2 години.
Debian на 2 години.
Fedora на 6 месеца.

Защо Windows да пускат на 5 години нова версия?
0

@whitewizzard
Това че ти не си запознат с етапите в разработката на една програма не е нито мой проблем, нито моя работа да ти обяснявам.
Като нямаш други сериозни аргументи не се захващай с правописни грешки и причисляване към групи от хора.
Ако не ти харесва форума мълчаливо се насочи към друг- не са един или два.

Мнението беше редактирано от jackkk: 22.08.14 - 19:29

1

Потребителят е неактивен   antoniobee 

• Регистриран: 01-September 06

Преглед на мнениеwhitewizzard, на 22.08.14 - 13:29, каза:

Къде пише, че не си харесват 8-та? По твоята логика направо да бастисаме операционните системи.
8.1 -> 8 -> 7 -> Vista -> XP -> Millennium -> 98SE -> 98 -> 95 -> DOS.xx -> нищо

От друга страна, има вероятност легалните ползватели на Windows XP, Windows Vista и Windows 7 да получат безплатно лиценз за 9.

А дано си прав че , Купих си лицензирано ХП и след 2 месеца излезе 7 много ме хвана яд изтеглих си пиратска 7-ца поздравих цялото семейство на Бил Гейтц до 9-то коляно :D и вече 5-6 години съм с пиратска но си имам и лицензирано ХП.Ако Уиндоус 9 е по-добър от 8 ще си го купя но дотогава да живеят Карибски пирати.

П.п.
А дано, ама на дали . :D :D
0

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT, PC Gaming, Viruses...

Преглед на мнениеwhitewizzard, на 22.08.14 - 13:29, каза:

Има си графика/статистика през определено време. Хората тамън минаха на 7-ца и MS им ръгат 8-ца. Много ясно, че никой няма да я сложи(освен тия с лаптопите, къде идва предварително качена). Тук там има някои заблудени си мислят, че 8 е велик. :lol2:
Protected by

Публикувано изображение
3

Потребителят е неактивен   debelanca 

• Регистриран: 05-February 06
  • Град:София
Някой като мен, който не би се върнал към седмицата никога ;)
0

Потребителят е неактивен   Devastion 

• Регистриран: 26-August 11
  • Град:Бургас
8.1 = 7
Сега като ми кажете, че на осмицата е безполезно старт менюто... Безполезно е, защото не знаете как да си го направите полезно (или по-скоро ви мързи). Новото старт меню може да се направи доста красиво и по-лесно за навигация от старт менюто на 7.
Нормално е Windows 7 да е по-стабилна, понеже сме свикнали да си пиратсваме (крадем) и седмицата е по-"отъпкана". Активаторите също са кофти. Те се зареждат преди ОС и залъгват системата, че е лицензирана. Не знаеш дали релийза е инфектират и не си в някоя ботнет мрежа. Както и кракнатите игри - не знаеш дали докато играеш видеокартата ти копа биткойни за кракера и за това да ти лагва играта и си влизаш във форума да си я плюеш (примерно). Щом не е нелегално да използваш пиратска ОС (за некомерсиални нужди) ползвайте си каквато ви е на кеф без да плюете другите.
1

devastion, не че не мога да го направя, НО:

1) този "интерфейс" (ако мога така да се изразя) е правен само за сензорни екрани

2) този "интерфейс" е супер грозен.

Активаторите на DAz са чисти. Те само модифицират системата, без да причиняват зло. Мислиш точно като Аваста и компания. :lol2:
Protected by

Публикувано изображение
3

Преглед на мнениеnnvviiddiiaa, на 22.08.14 - 21:07, каза:

devastion, не че не мога да го направя, НО:

1) този "интерфейс" (ако мога така да се изразя) е правен само за сензорни екрани

2) този "интерфейс" е супер грозен.

Активаторите на DAz са чисти. Те само модифицират системата, без да причиняват зло. Мислиш точно като Аваста и компания. :lol2:

Е и ти може да си грозен за едни, но за други си красив нали? Всеки с вкуса си. Пък и има сензорни екрани за настолни монитори. Щом толкова не ти е удобно да го използваш с мишка - купи си монитор със сензорен екран и проблема е решен :lol2: :lol2: :lol2: . Активатора на Daz ти казах как работи - boot-ва се преди системата и я залъгва, че е лицензирана. Дали причинява зло или не - много малко хора знаят. :) Не знам как мисли Аваста, понеже не ползвам антивирусна от 5-6 години, откакто осъзнах, че като ползваш пиратска на операционна система няма как да си сигурен, че си защитен и да знаеш дали трето лице те шпионира (второто лице е майкрософт, които със сигурност събират данни :) ). Малко параноично е, но си е така. А вече разни adware, stealers (в повечето случаи вече RAT) и други вируси, които дете на 10 години може да ги настрои (поне аз на толкова се научих :D ) са изцяло от некадърността на потребителя. :)
0

Мене не ми дреме как работи активатора, важното е, че си върши работата. За вируси, още сега мога да ти сканирам активатора с Kaspersky. ;) А това, че не ползваш антивирусна си е твой проблем. Като лепнеш нещо, ще си переш форматите. Само да не влезе в буут сектора.
A това, че ме шпионират , какво от това? :chuckle:

Мнението беше редактирано от nnvviiddiiaa: 22.08.14 - 23:46

Protected by

Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеnnvviiddiiaa, на 22.08.14 - 23:40, каза:

Мене не ми дреме как работи активатора, важното е, че си върши работата. За вируси, още сега мога да ти сканирам активатора с Kaspersky. ;) А това, че не ползваш антивирусна си е твой проблем. Като лепнеш нещо, ще си переш форматите. Само да не влезе в буутсектора.
A това, че ме шпионират , какво от това? :chuckle:

Той Daz ще е някакъв рандом пич, където не разбира от криптиране. ;)
1

Преглед на мнениеDevastion, на 22.08.14 - 23:43, каза:

Той Daz ще е някакъв рандом пич, където не разбира от криптиране. ;)

Ти да не мислиш, че това екзе е нещо кой-знае какво? Като те гледам, главата ти е криптирана. :chuckle:

Мнението беше редактирано от nnvviiddiiaa: 23.08.14 - 00:19

Protected by

Публикувано изображение
2

Споделете тази тема чрез:

• (271 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login