Форум

Data.BG Форуми: На почивка в Рим и цените! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

На почивка в Рим и цените! Цените в Рим!

Потребителят е неактивен   georev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-May 05
Здравейте:) Скоро ще ходим с жената в Рим за 5-дни, като сме организирали почивката чрез агенция в която ни включва...
- Самолет
- Трансфер до хотела
- Екскурзовод и посещение на разни забележителности
- Хотел
- Закуска в хотела..
Заделили сме си 600 евро, които трябва да ни стигнат за храна - обяд и вечеря + билети.. да посетим и Ватикана.
Първите три дни, ще ни развежда акскурзовод на разни места, а другите два, ще се разхождаме.
Жена ми е ходила в Рим преди години, работила е в Италия и знае Италиански - това е добре, но аз не съм ходил и съм малко притеснен, дали ще ни стигнат парите!
За Ватикана има сайт за онлайн, да се резервират билети, но не ми се занимава, а искам на място да си закупим, понеже ако искаме чрез агенцията да ни вземат билети са над 100 евро за двама ни, а чрез сайта са около 21 евро на човек, но някои твърдят, че на място, ако искаме да си купил се е чакало много!
Затова мисля, третият ден слетобед или сутринта на другият ден да отидем и да си ги купим на място.. затова питам.. дали ще чакаме много за билети!?
Моля! да ми дадете съвет.. ще ни стигнат ли 600 евро, като няма да посещаваме луксозни ресторанти!
Благодаря ви предварително! :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login