Форум

Data.BG Форуми: теленор България "голяма фирма - бедно положение" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

теленор България "голяма фирма - бедно положение" некоректно отношение към лоялни клиенти

Потребителят е неактивен   leta1 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-August 19
  • Град:Бургас
теленор България "голяма фирма - бедно положение", некоректно отношение към лоялни клиенти
0

Потребителят е активен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
кой па го измисли израза лоялни клиенти и какво по дяволите означава той.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector

Преглед на мнениеshahitz, на 16.08.19 - 10:31, каза:

кой па го измисли израза лоялни клиенти и какво по дяволите означава той.
Е, как какво означава?! Значи, че примерно оператора те дере редовно, надписва ти сметките и ти прави други мизериЙ, но ти си лоялен и си седиш при него.
0

• Скаузър
с други думи всеки клиент е лоялен. безсмислен израз е това що се отнася до мобилни оператори, интернет, тв.

0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Че то има ли оператор който да е коректен? И Ментел и Виваком са същите боклуци. В началото пускат примоции колкото да привлекат нови клиенти, после почват с мръсните номера, надписани сметки, непоискани услуги и други такива "екстри"
ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
1

• Скаузър
A1 са най-добрите в частта непоискани услуги.

0

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
.. и после няма откачане ...
Наскоро приключи един мой договор с мтел и ходих в офис да го прекратя.
Жената на "щанда" ме държа 30 минути, за да съм говорил по телефона с нейния меринджей, че щели да я накажат, че не може да ме измуфти да го удължим.
Изобщо не ми беше работа да говоря и обяснявам с който и да е, но направо я съжалих горката.
1

Потребителят е неактивен   shelbyss 

• Регистриран: 11-May 05
  • Град:In Mickey Mouse country

Преглед на мнениеvkkten, на 17.08.19 - 18:53, каза:

...
Жената на "щанда" ме държа 30 минути, за да съм говорил по телефона с нейния меринджей, че щели да я накажат, че не може да ме измуфти да го удължим.
Изобщо не ми беше работа да говоря и обяснявам с който и да е, но направо я съжалих горката.

И с какво е заслужила твоето или нечие друго съжаление? Всички служители в т.нар. "офиси" на мобилните оператори работят там с ясното съзнание, че нагло лъжат и мамят хората - пенсионери, неграмотни, слабоинтелигентни индивиди и т.н., като го правят с единствената цел да си покрият таргета за месеца. За мен подобни изроди (да, те са точно такива) не само не заслужават съжаление, а и когато и да ги пребиеш като кучета все ще е късно. Замисляли ли сте се по какво се различават служителите им от измамниците по улиците? По това, че зад тях стои силна компания с "лице", обучаваща ги как да лъжат по - ефективно. Именно в това се състоят и тренингите им - как да лъжат и омайват "клиентите си" по - успешно. В същото време, ако тръгнеш да ги съдиш, че са те подвели, не съдиш конкретното лице - манипулатор, а компанията ... Ако бяхме нормална държава, договори подписани с подобни измами и неверни внушения щяха да могат да се прекратяват на момента, но уви ... в сбърканата ни прогнила от корупция територия, няма как да се случи.

Много ме кефи как се обаждат да те зарибяват да преподпишеш договора при нови, винаги "по - изгодни" условия или да ти предлагат някакви невероятни техни "продукти", като те предупреждават, че разговорът се записва. Сиреч ние ще ти изгубим времето, което в момента може да ти е супер ценно и ти можеш да изгубиш в резултат пари, но нямаш възможност да ни напсуваш за това. Дали няма да го направя? Или отговорът след като съм казал, че не ме интересува:

- Какво не ви интересува?
- Тъпата ти оферта не ме интересува патко насрана!
- Господине предупреждавам Ви, че разговорът се записва!
- Ами тогава запиши и това: Да ти го туря в устата лайняна, боклук смотан!
Една беше нагла след това да ми звънне отново и да ми каже:
- Господине ме ми затваряйте.
Отговарям:
- Кефи те да те псувам ли? Звънни на секс телефон.
Повече не се обади ...

Психологическите прийоми, които използват са елементарни, но уви хващат дикиш. Като усетят, че няма да им вържеш и започват с въпросите, ама защо, ама как, ама ние имаме еди какво ... Сякаш си длъжен да им даваш обяснения, но хората дават без да се усещат, че разговарят насреща с тъп манипулатор ...

ПП
Авторът няма ли да каже нещо повече по въпроса? Гледам, че се е регистрирал в същия ден. Ако е опит да хвърлим кал по конкуренцията, доста зле са откъм кадри - определено!

Мнението беше редактирано от shelbyss: 20.08.19 - 11:16

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
1

Така е, ама тези по офисите не са отишли от хубаво там.
За единия хляб се червят по цял ден.
Едва ли им е кеф да лъжат и мамят.
Нека сме хора, че не се знае в кой ден местата ще се разменят.
1

Потребителят е неактивен   My7hY 

• Регистриран: 23-March 09
Аз така не разбрах каква същност е целта на темата,ако е за оплакване и плюене,може да отворим и още 2 за другите оператори,където положението е същото.
0

vkkten винаги има варианти, дори и в малките населени места. Айде стига с това "не са отишли от хубаво", сякаш някой им е сложил чатала на врата и ги е наврял там насила. За единия хляб винаги може да се работи достойно, но те не са там за него, а от алчност. Колкото повече хора измамят, толкова бонусът ще е по - голям в края на месеца. И го правят с ясното съзнание, че вредят на бедни хора, пенсионери и т.н. И за какво? За кариера? Каква кариера, та те са си обикновени продавачи, след определена възраст ще ги изритат под един или друг предлог и ще ги заменят с по - млади. Виж каква е средната възраст в офисите на мобилните оператори. Това са хора без достоинство, интересува ги само сумата в банковата им сметка накрая на месеца. Били млади и глупави не е оправдание, всеки от тях, колкото и да е ограничен, осъзнава бързо какво се случва. Системата ги отсява и остават най - алчните и безскрупулните индивиди. Повярвай, на някои им е тръпка да мамят, не на всички, но на определени индивиди определено им доставя удоволствие. Не могат да се разменят местата, поне не и за хора с достоинство. Такива никога не биха се навили да работят подобна работа, затова остават долнопробните утрепки и плужеците. Когато измамят техни близки, същите въобще не са толкова толерантни, но нали те лъжат някакви непознати ... какво им пука. Към такива индивиди (хора не мога да ги нарека), аз не съм и няма да бъда толерантен!

Мнението беше редактирано от shelbyss: 27.08.19 - 14:40

На нов шеф и на малко прасе не се радвай, защото не знаеш каква свиня ще излезе от тях !
1

Не че ги защитавам тези по офисите,но ако никой не работи там,как ще ползваш услугите на операторите?
От друга страна никой не те кара да ги ползваш и хората,които са били излъгани както се представя,са отишли там доброволно,никой не ги е закарал с полиция или на сила.
0

Потребителят е неактивен   ffss 

• Регистриран: 20-July 08
Само аз ли съм доволен от тях и от както се помня съм там, предлагат ми винаги при подновяване на договора някви оферти извън каталозите, които са доста по евтини от тези в каталозите, доста по-иизгодни...не ме зарибяват с телефони и високи такси и тнт....инъче ходя там само да си подновявам договора сметки плащам онлайн...
0

Преглед на мнениеMy7hY, на 28.08.19 - 19:27, каза:

Не че ги защитавам тези по офисите,но ако никой не работи там,как ще ползваш услугите на операторите?
От друга страна никой не те кара да ги ползваш и хората,които са били излъгани както се представя,са отишли там доброволно,никой не ги е закарал с полиция или на сила.

В едно утопично общество би трябвало да не останат хора, които да работят за тях, а това да накара компаниите да си променят условията и отношението към клиентите. Това разбира се не може да се случи. Прекалено много алчни и безскрупулни индивиди има по света и у нас. Масовия култ към лесните пари и бързото забогатяване на всяка цена, налаган от медии, СМИ, обществена среда и т.н. си казват думата също. Ние, като клиенти обаче можем да окажем отпор, именно като не толерираме подобно отношение. Потребителската ни култура в България както често съм заявявал е твърде ниска и за съжаление всякакви наглеци се възползват от това. Какво ще стане, ако като общество се обединим и откажем да ползваме услугите им за 2-3 месеца в знак на несъгласие с измамните им политики? Дали няма да се промени отношението им като им паднат драстично приходите? За колко от вас мобилните телефони са жизнено важни? Колко от вас ще изгубят много пари, ако не ползват телефон? Само преди 20-тина години хората не ползваха масово мобилни телефони и животът им не е спрял или се е променил коренно оттогава. Кое налага масовото ползване на телефони днес тогава? Цъкането във Фейса, дърдоренето на безсмислени тъпотии с приятели и познати? "Електронното банкиране"? Сякаш въртите милиони и не може да отидете до близкия офис на банката, а за масата, банкирането се свежда единствено до проверка на текущото салдо по сметката. Или какво - ще ви помислят за "спрели" като не сте с телефона ли? С развитието на смартфоните, мобилните телефони се превърнаха в зависимост за твърде много хора, това се усети и започна да се експлоатира от компаниите предлагащи мобилни услуги, които правят всичко възможно зависимостта да става все по - голяма и по - голяма. Така, че има какво да се направи. Фактор, който да канализира и управлява масовото недоволство (а такова наистина съществува) липсва у нас. Затова и в политически план сме на това дередже.

Това за хората, които са отишли там доброволно - не ми излизай с този номер на операторите! НЕДЕЙ! Не на мен!
Доброволно ли е да се обадят на пенсионер (имат ЕГН и адреси на абонатите в базите си и същите се сортират и селектират по възраст, местоживеене и т.н.) по телефона, да му педложат "нова по - добра оферта", като му представят нещата, че едва ли не той няма избор? След това "услужливо" да дойдат на адрес за да подпише новия договор? Това какво е според теб? Да, точно това правеха масово преди 3-4 години. Аз съм бил свидетел на такива случаи и говоря от първо лице. Доста роднини, познати и комшии изгоряха по този начин! Които от тях изпитаха поне малки съмнения и се съобразиха да се обадят на роднини или на мен - помогнах, но масата се вързаха. Какво е, да отидеш за нещо конкретно като например да си платиш сметката и да започнат да те зарибяват, че имат нов "по - изгоден" за теб план? Какво, ако не явна измама! Пенсионер, който отиде да си плати сметката в офис на мобилен оператор се върна с 2 СИМ карти за предплатени услуги, CD на Слави Трифонов и не помня какви други шитни и ме пита какво да ги прави, понеже били "подарък"?!? Той дори не бе разбрал, че е подписал нов договор при нови условия, мислейки си, че безплатно му ги дават като лоялен клиент и трябвало само да се подпише, че е получил "подаръка". Представили му го като "подарък"!?! Това ли е "никой не ги кара насила да ходят там"? ТОВА ЛИ?????????? Пенсионерка отишла да си закупи пакет единствено с мобилен интернет за да се чува с дъщеря си по Вайбър, а те я натоварили с пакет с една купчина глупости за тийнейджъри, които тя нито разбира, нито някога ще ползва. Мислиш ли, че шибаняците в офисите не са знаели какво вършат? Теб те питам, не мислиш ли? Това какво е, ако не очевадна измама?

Преглед на мнениеffss, на 29.08.19 - 08:36, каза:

Само аз ли съм доволен от тях и от както се помня съм там, предлагат ми винаги при подновяване на договора някви оферти извън каталозите, които са доста по евтини от тези в каталозите, доста по-иизгодни...не ме зарибяват с телефони и високи такси и тнт....инъче ходя там само да си подновявам договора сметки плащам онлайн...

Не те зарибяват казваш ... :lol: :lol: :lol:

Много ме кефи когато ми кажат: - Да, те условията са такива, ама аз мога Ви предложа по - добри ... Един вид: - Бро, много си ми симпатичен, ше те урЕдим като наш човек. :lol: :lol: :lol: В такива случаи отвръщам: - Тая компания да не е на баща ти, че можеш да ме уреждаш? Забавно е да се види ответния поглед. :skype_nod:

ПП
Следващия път помисли и прегледай внимателно условията отново, преди да клъвнеш! Чети много внимателно ситния шрифт.

1

Всчико добре,но за що да се отказвам от услугат,от която съм доволен и нямам никакви пороблеми,само защото някой някъде не бил доволен.

Светът е такъв,че едни хората се възползват от други хора,по една или друга причина.
0

• Скаузър
хаха, това па абсолютно навсякъде се забелязва вече: щом си тъп, ще те прецакат. ти си виновен. :eusa_clap:

0

Преглед на мнениеMy7hY, на 30.08.19 - 00:22, каза:

Всчико добре,но за що да се отказвам от услугат,от която съм доволен и нямам никакви пороблеми,само защото някой някъде не бил доволен.

Светът е такъв,че едни хората се възползват от други хора,по една или друга причина.

Никой не те кара да правиш нищо насила. Не се отказвай от услугите им, кротувай си, толерирай отношението им ако искаш, не помагай на никого с нищо, бъди доволен ...

Светът винаги е бил такъв, винаги е имало хора и боклуци. От превеса в обществото на едната група или другата зависи съществуването и развитието на една нация. До там я докарахме вече, че грандиозни отявлени измами да се приемат от обществото като нещо нормално, с което държавата и същото това общество са "безсилни" да се справят. За всичко са виновни тъпаците! Пенсионерите които са живели във време, когато честността и достоинството са били обществени ценности са виновни сами за състоянието, в което ги поставят ... Технологиите днес се развиват с темпове, които изпреварват възможността за възприемане и асимилиране от средностатистическия човек. Тази технологична джунгла, на човек в пенсионна възраст е два пъти по - чужда, като за това той няма никаква вина. Когато е бил в активна възраст, нищо от това което го има днес не е съществувало. Дори и да не можеш да го оцениш днес, един ден когато се пенсионираш (искрено ти го желая), ще го усетиш и ще разбереш как се чувстват тези хора сега.

0

Преглед на мнениеshelbyss, на 30.08.19 - 09:41, каза:

Никой не те кара да правиш нищо насила. Не се отказвай от услугите им, кротувай си, толерирай отношението им ако искаш, не помагай на никого с нищо, бъди доволен ...

Светът винаги е бил такъв, винаги е имало хора и боклуци. От превеса в обществото на едната група или другата зависи съществуването и развитието на една нация. До там я докарахме вече, че грандиозни отявлени измами да се приемат от обществото като нещо нормално, с което държавата и същото това общество са "безсилни" да се справят. За всичко са виновни тъпаците! Пенсионерите които са живели във време, когато честността и достоинството са били обществени ценности са виновни сами за състоянието, в което ги поставят ... Технологиите днес се развиват с темпове, които изпреварват възможността за възприемане и асимилиране от средностатистическия човек. Тази технологична джунгла, на човек в пенсионна възраст е два пъти по - чужда, като за това той няма никаква вина. Когато е бил в активна възраст, нищо от това което го има днес не е съществувало. Дори и да не можеш да го оцениш днес, един ден когато се пенсионираш (искрено ти го желая), ще го усетиш и ще разбереш как се чувстват тези хора сега.

Повярвай ми имам опит с моите родители,не е въпрос на време,в което са живели,просто те отказват да се интегрират в модерното общество,по една или друга причина.
0

• Скаузър
не е нужно човек да знае всичко за да се пази от всеки измамник. за жалост е нужно де.

добър пример от друг форум: банката ми иска 30 лв. за да набави документ, който сам си набавям за 1 лв. в интернет.

дали са казали "30 лв. на нас ИЛИ влизате в сайт ........... и там ще се ориентирате".

платилите по 30 лв. сами са си виновни. вина в служителя: 0%, дори заслужава похвалите на цялото общество. :sadsad:

0

то да бяха само банките ... същото е и в НАП, данъчните, НСИ и къде ли не. Държавна политика, какво да се прави.
Сега като трябва и още 5млн да избиват за глобата за данните, не ми се мисли какъв чеп ще е.
Пък и наближава Коледа - трябват за бонуси, почивки, тайни клиенти на круизи ...
1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login