Форум

Data.BG Форуми: Как да свалям файлове от Ютуб и другаде - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как да свалям файлове от Ютуб и другаде

Потребителят е неактивен   christolg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-December 03
Инсталирах си х-downloader ,ама не се получава.Дава ми съобщение,че не може да го свали и то мисли 2-3 минути докато го изписа???
0

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Намери си кракната версия на Internet Download Manager.
2

Потребителят е неактивен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07
От къде другаде ?
За YouTube чудесни софтуери са съответно 4K Video Downloader и 4K YouTube to MP3. ( Първият също може да тегли в MP3, но 4K YouTube to MP3 си е специално за музика и може да му зададеш да тегли в папката за музика, докато 4K Video Downloader да си тегли на друго място.)

https://www.4kdownload.com/download
http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
^ Нямаше ли ограничения ако не е кракнат ?
0

Потребителят е неактивен   enterpassword 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 08-August 07
Аз доколкото разбирам - ако си с безплатната, некракната версия и искаш да свалиш някой плейлист - то може само най-много до 25 клипа.

Иначе за други ограничения не зная.

Е, да - с кракната (или купена) версия можеш да сваляш цели канали, неограничено субтитри, няма реклами, някаква функция за абониране към канали, мисля че беше за автоматично сваляне на нови клипове... ;)
http://Time.is ... ;) Is YOUR time correct > ? ;-}
0

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София
Можеш да ползваш и безплатния Download Master, той сваля от тубата без проблем и без ограничения.
Неудобството е (поне за някои хора), че интерфейсът е на руски, няма вариант на английски.
Пишат им по форумите, молят се, но гадовете предлагат само руски и мисля украински език за програмата.
Единствено трябва да влезнеш в опциите на плъгините и да включиш Video Services плъгина. Програмата си го сваля от интернет и само копираш от адрес бара линка към видеото, примерно с CTRL+C и програмата автоматично го прехваща и сваля с качеството, което си задал в настройките.
Хубавото е, че когато в тубата направят някоя промяна за да затруднят всички подобни софтуери, абсолютно веднага вадят ъпдейт и отново сваляш колкото си искаш. Това нещо лично аз го ползвам от години и за тази цел и съм напълно доволен.

Мнението беше редактирано от kaspy: 09.08.19 - 22:33

1

Потребителят е неактивен   CunKajHuj 

• Регистриран: 07-August 18
  • Град:Бургас
Има и Portable версия, този плъгин videoserv.dll, дето казва kaspy си го има в папка и е включен.

Мнението беше редактирано от CunKajHuj: 10.08.19 - 01:04

2

Потребителят е неактивен   aalesund 

• Регистриран: 10-June 07
Аз за сваляне от тубата ползвам 4K Video Downloader. Програмата е платена, но нищо не ти пречи да се поразтърсиш и да я свалиш кракната. Има и в инсталационен вариант, има я и портейбъл, т.е. само я пускаш директно. Лично за мен това е най-добрата програма за сваляне на клипове от Ютуб, защото сваля дори и 4К и 8К клипове и не само MP4 варианта, ами и MVK и каквито налични формати има заедно и с оригиналния качен файл. Супер лесна е за употреба, само пускаш, цъкаш на юбут бутона и ако в браузъра ти е зареден ютуб тя ти засича линка и си сваля, ако не ръчно пействаш линк и сваляш.

Иначе сестра ми пък ползва Free YouTube Downloader защото пък на нея и е по-лесна и е безплатна, но в нея не може да се сваля 4К или по-голямо качество в безплатния вариант. Не знам има ли я кракната или не, но сестра ми ползва безплатния и сваля 1080P видео понякога, но главно използва програмата като ги сваля и конвертира в MP3 песни и после ги слуша.
Става въпрос за ето тази:
https://www.softpedi...ownloader.shtml
https://www.malavida...ube-downloader/
Виж скрийншотите отдолу как изглежда.
Това го казвам, защото има още 1 или 2 програми със сходни имена като YTD (YouTube Downloader) и човек се бърка, а тази е по-добра и безплатна, ако до 1080p ти стига.
Също така докато я инсталираш внимателно чети какви бутони натискаш и какво чекваш или отчекваш, защото има няколко залъгващи бутона, където ако цъкнеш Accept и ти инсталира Avast, след това ако пък НЕ отчекнеш една отметка пък ти инсталира Opera браузър. Абе малко тъпо е това, ама нали е безплатна и авторите все пак по някакъв начин трябва да я поддържат, като пускат такива неща, че да се излъже някой да им инсталира тези софтуери, защото те от такива инсталации на чужди програми печелят.

Но както казах, за мен 4K Video Downloader е най-добрата за сваляне от Ютуб. Програмата редовно се ъпдейтва, така че ако тубата променят нещо и не може да се сваля, те веднага я ъпдейтват и работи пак. Въпроса е, че ако я ъпдейтваш трябва пак кракната да я търсиш. Безплатната версия е ограничена откъм качество и опции.

Мнението беше редактирано от aalesund: 13.08.19 - 21:12

0

Потребителят е неактивен   CunKajHuj 

• Регистриран: 07-August 18
  • Град:Бургас
Download Master и той ползва YouTube video downloader, когато решиш да сваляш от Тубата, си изтегля youtube-dl.exe (за което предупреждава на руски и трябва да цъкнеш ДА) - ето какво си пише за него: Command-line program to download videos from YouTube.com and other video sites (като цъкнеш десен бутон на него -> свойства) Големина - 7.67МВ, версия 2019.7.16.0. Като го пробвах Download Master, видях че източва поотделно звука и видеото и после ги обединява в един файл. За тази работа си изтегля ffmpeg.exe (пак пита на руски и трябва да цъкнеш ДА) Големина - 57.8МВ. След като си изтегли тез 2 exe-та, за нищо вече не те пита, освен един прозорец за качеството с което да го точи и мястото за съхранение. Намират се тези два файла в папка \Application Data, подпапка на програмата - това е за Portable версията, аз нея пробвах, за нормалната може да ги слага другаде, но руснаците са написали, че тази не пише в регистрито и не изменя настройките на нормален Download Master, обаче не може да се интегрира в браузерите и трябва малко ръчно (copy/paste) да точиш от Тубата (което на мен не ми пречи). Портативния носител трябва да е записваем (не става за CD/DVD). :chuckle:

Мнението беше редактирано от CunKajHuj: 14.08.19 - 00:28

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login