Форум

Data.BG Форуми: Промяна в публикуването в раздел " Обяви " - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Промяна в публикуването в раздел " Обяви "

Потребителят е неактивен   Bolero 

• DJ
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 19-January 38
  • Град:София
Така е, след празниците ще го направим това.
0

Потребителят е неактивен   georgefityla 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-June 05
Има някакъв проблем с обявите, само аз ли забелязах или и други... Основният текст като го копирам не излиза след публикуването! Дори и да не е копиран пак не излиза като редактирам. Гледам и други обяви излизат без основен текст, което ме навежда на мисълта, че има проблем с това нещо.
0

Видях теста, но наистина има проблем с някой ... не всички !

мога да покажа през теам-а или skype-то..

Мнението беше редактирано от georgefityla: 29.04.11 - 10:22

0

Потребителят е неактивен   Gatelina 

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога
  • Регистриран: 17-September 09
  • Интереси:Компютърни игри
Току що тествах да публикувам обява - при създаването на обявата текстът ми се появи, след това редактирах , като дописах текст - и той си се появи веднага, както и при втора редакция се получи успешно същото.

Ето я и нея - http://obiavi.data.bg/single/129548

Има обяви без основен текст, защото има опция да не се напише нищо, ако потребителят желае.

При Вас какво точно се получава ? Попълвате навсякъде всичко както си е и след натискане на бутон " Публикувай " основният текст изчезва, така ли ? Както и когато се опитате да добавите текст чрез редактиране , също не се появява ?
Публикувано изображение
0

Точно така това беше през internet explorer 9, попълвам всичко и след публикуването изчезва основният текст, след редактирането същото се получи. Сега пробвах през мозилата обявата се редактира нормално, преди да пробвам с мозилата, отново се опитах 2-3 пъти да редактирам през IE9 без успех .. явно като излезе такъв проблем ще ползвам мозилата..
0

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога
Сега ще тествам и аз под IE 9 , да видим :lol:

Edit: Дам. И при мен се получи същото. Текстът не се публикува.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   babu6ka2 

• Регистриран: 02-May 11
  • Град:Варна
Днес и аз открих този проблем. Попълних както си му е реда обявата с всички полета и основен текст но след като публикувах обявата която беше със статут безплатна ме препрати в опцията "Сметка" на профила ми. В крайна сметка обявата въобще не се публикува. Искам да попитам аз ли бъркам някъде или наистина има някакъв проблем със сайта при публикуването на обяви. Освен това и качването на снимки към обявата също не работи, пробвах няколко варианта с нормален размер, намален на 800x600, после още по малък, с jpg и png файл чиито размери бяха под 100kB но ефекта беше един и същ, просто не можаха да се прикачат въобще. Моят браузер е Firefox 4.
0

Потребителят е неактивен   electronic 

• Регистриран: 06-November 04
След публикация на обява, ако е попълнено скайп име, то е подчертано.
Скайп имена, в които се съдържа долна черта "_" могат да бъдат грешно прочетени, защото този знак и подчертаното се сливат.
0

В крайна сметка успях да публикувам обявата си. Просто не съм видял отдолу под обявите бутоните Преглед и Публикувай, защото на моя монитор се виждат много бледо тези бутони които са със сив цвят и бял текст. Но проблема със снимките остава и те се виждат в обявата чак като се натисне бутон "Прегледай" но не се появяват директно след качването им.
0

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога

Преглед на мнениеelectronic, на 03.05.11 - 02:03, каза:

След публикация на обява, ако е попълнено скайп име, то е подчертано.
Скайп имена, в които се съдържа долна черта "_" могат да бъдат грешно прочетени, защото този знак и подчертаното се сливат.

Принципно не е нужно да се преписва името, тъй като има възможност просто да се цъкне на него и директно да Ви отвори скайп чат прозорец с дадения човек, но може и да го махнем.

Преглед на мнениеbabu6ka2, на 03.05.11 - 07:05, каза:

В крайна сметка успях да публикувам обявата си. Просто не съм видял отдолу под обявите бутоните Преглед и Публикувай, защото на моя монитор се виждат много бледо тези бутони които са със сив цвят и бял текст. Но проблема със снимките остава и те се виждат в обявата чак като се натисне бутон "Прегледай" но не се появяват директно след качването им.

Не знам как така тези бутони са със сив и бял свят, тъй като Преглед и Публикувай са ярко оранжеви. Току що тествах под Мозила 4.0 и снимките ми се появиха веднага в прозорчетата отгоре , преди да правя каквото и да било друго. Ако искате можете да пробвате дали ще се случи същото и с друг браузър, но със сигурност проблемът не е такъв, който да се е появил масово при всички използващи услугата.
Публикувано изображение
0

Благодаря Gatelina за помощта. В крайна сметка се оказа че проблема е в моя браузер и се утесих чак като казахте какъв е цвета на бутоните.
Проблема беше в Adblock плъгина на Firefox който явно блокира тези картинки преди преглед и някои елементи около бутоните. Като го изключих всичко си дойде на мястото.

Мнението беше редактирано от babu6ka2: 04.05.11 - 17:08

0

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога
Обявата е изтрита :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   zaphodb 

• Регистриран: 24-September 04
Евалата !

одобрявам !!

махнете и "по договаряне" .. - ще си спестите много смешни обяви от рода на "купувам лаптоп четириядрен и с 8 гб рам спешно ... - и по договаряне" ... - и накрая се оказва, че някъв му казал, че в "датата ставало по договаряне за 100-200 лв ...." ... и така .... (изводите ваши, а пък доводите наши)...

смешна работа е това с "договарянето"...

няма да е зле и да върнете коментарите.

просто ги ограничете от ник/ип до 1 бр. седмица да речем.

една обява е минимум за 1 седмица - значи или ще се продаде за седмица, или следващата седмица може да му се тури коментар :

- някои компоненти даже може и да им се дигне цената през седмица/две

;-)

п.п.
коментарите са си "преливане от пусто в празно" ... - на вас не ви пречат .., ама за простия потребител помагат през повечето време ...
0

Потребителят е неактивен   michi69 

• Регистриран: 15-December 08
Здравейте интересувам се каква е цената на публикуване в рамките на една година в полето горещи вип обяви

искам да рекламирам този сайт:

Мнението беше редактирано от Dust: 06.05.11 - 10:18

0

Потребителят е неактивен   sololift60 

• Регистриран: 14-June 10
http://obiavi.data.bg/single/12210
0

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога

Преглед на мнениеzaphodb, на 06.05.11 - 02:15, каза:

Евалата !

одобрявам !!

махнете и "по договаряне" .. - ще си спестите много смешни обяви от рода на "купувам лаптоп четириядрен и с 8 гб рам спешно ... - и по договаряне" ... - и накрая се оказва, че някъв му казал, че в "датата ставало по договаряне за 100-200 лв ...." ... и така .... (изводите ваши, а пък доводите наши)...

смешна работа е това с "договарянето"...

няма да е зле и да върнете коментарите.

просто ги ограничете от ник/ип до 1 бр. седмица да речем.

една обява е минимум за 1 седмица - значи или ще се продаде за седмица, или следващата седмица може да му се тури коментар :

- някои компоненти даже може и да им се дигне цената през седмица/две

;-)

п.п.
коментарите са си "преливане от пусто в празно" ... - на вас не ви пречат .., ама за простия потребител помагат през повечето време ...

Аз не помня да е могло някога да се коментира обява, но ако бъркам, се извинявам :lol: В момента има коментари само към самия профил на човека, където да изкажете впечатлението си от работата си с него.

В случай, че аз не съм разбрала за какво говорим, ако може да обясните малко по - подробно :lol:

Преглед на мнениеmichi69, на 06.05.11 - 06:55, каза:

Здравейте интересувам се каква е цената на публикуване в рамките на една година в полето горещи вип обяви

искам да рекламирам този сайт:

Здравейте, можете да се свържете с колегата от marketing@data.bg както желаете да рекламите и за колко време.

Преглед на мнениеsololift60, на 07.05.11 - 00:30, каза:

Предполагам, че трябва да я изтрия, поради прекалено дългата й валидност ? :lol: Ако е така, нека това да го прецени човекът, който я е публикувал.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   ahche 

• Регистриран: 10-April 07
Извинете но това е страшно неудобен начин за работа , защо не върнете стария с директното изтриване ??? В пъти по лесно беше .. сега трябва да чакаме с дни за да можем да си пуснем пълния брой обяви в действие :((((

Мнението беше редактирано от ahche: 15.05.11 - 01:26

0

Потребителят е неактивен   Bolero 

• DJ
  • Преглед на блога
  • Група: Root Admin
  • Регистриран: 19-January 38

Преглед на мнениеahche, на 15.05.11 - 01:25, каза:

Извинете но това е страшно неудобен начин за работа , защо не върнете стария с директното изтриване ??? В пъти по лесно беше .. сега трябва да чакаме с дни за да можем да си пуснем пълния брой обяви в действие :((((

С дни означава 3 дни, ако имаш повече от 5 обяви за тези дни определено правиш системна търговия в раздела. Щом правиш системна търговия означава, че правиш пари след като правиш пари не ти е проблем обявите над 5 да си ги пускаш вип.
0

Потребителят е неактивен   guestxx 

• Регистриран: 27-August 03
  • Град:Музея на Шкода до черния Рапид в дясно
И аз имам за триене обява с срок от 6000 дни http://obiavi.data.bg/single/135377 ето я
0

• Dita - Dranei Hunter
  • Преглед на блога

Преглед на мнениеguestxx, на 17.05.11 - 04:04, каза:

И аз имам за триене обява с срок от 6000 дни http://obiavi.data.bg/single/135377 ето я

Изтрита е :lol:
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (5 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login