Форум

Data.BG Форуми: Топене на мазнините само по корема ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Топене на мазнините само по корема ?

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Абе то и Oxyelit-а работеше добре....докато не ''откриха'' че има амгети в него и ги махнаха. :evil2:
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеzemonti, на 31.05.17 - 12:04, каза:

И какво им е на содата и леката бира (без мезе).

Каква научна причина ти пречи да глътваш по няколко глътки вода докато си на пътеката (без да се наливаш)?

Бат Земонти по принцип когато спазваш диета е забранено да пиеш всякакво газирано . Дори и без диета е забранено да се пие .

За водата както съм казал няколко глътки не са излишни , но само когато ти се допие , а не да се наливаш . Говоря за пътека поне така са ми казва ли и съм го правил
0

Потребителят е неактивен   standi 

• Регистриран: 03-July 05
  • Град:Благоевград
За съжаление няма как да се стопят мазнините само по корема. Когато тялото отслабва, то се стопява цялостно - лице, ръце, крака и може би на последно място мазнините. Там се намират мастните депа, които задържат мазнината до последно. Коремните мазнини няма да стопиш с коремни преси, а с кардио тренировка и режим на хранене. С коремните преси заздравяваш мускулатурата под мазнините, но не ги топиш. Тичай, братко, тичай!
1

Потребителят е неактивен   kolturen 

• Регистриран: 12-January 09

Преглед на мнениеstandi, на 17.06.17 - 20:36, каза:

За съжаление няма как да се стопят мазнините само по корема. Когато тялото отслабва, то се стопява цялостно - лице, ръце, крака и може би на последно място мазнините. Там се намират мастните депа, които задържат мазнината до последно. Коремните мазнини няма да стопиш с коремни преси, а с кардио тренировка и режим на хранене. С коремните преси заздравяваш мускулатурата под мазнините, но не ги топиш. Тичай, братко, тичай!

това е истината, но друга много важна роля играят годините. Ако си минал 25 26гд свалянето става по трудно, докато ако си на 17 18години по лесно се топи с тренировки
0

Потребителят е неактивен   zemonti 

• Регистриран: 12-January 03
  • Град:Монреал

Преглед на мнениеpeziveng, на 10.06.17 - 12:13, каза:

Бат Земонти по принцип когато спазваш диета е забранено да пиеш всякакво газирано . Дори и без диета е забранено да се пие .
Който го забранява и защо? Струва ми се, че бъркаш газираните напитки със захаросаните. Газираната вода, леката бира и газираните енергийни напитки без захар как ще ти попречат на диетата?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.

Zemonti
0

Потребителят е неактивен   zemonti 

• Регистриран: 12-January 03
  • Град:Монреал

Преглед на мнениеpeziveng, на 30.05.17 - 22:30, каза:

Най важното е почти никаква вода по време на пътека , т.е ако си жаден една глътка колкото да ти се намокри устата .
Една (1) глътка, колкото да ти се намокри устата ще ти донесе чудесно дехидратиране. Къде си го чел това за не-пиенето на вода по време на тренировка? Нещо недоразбрано от препоръката да не се издуваш с литри?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.

Zemonti
1

Потребителят е неактивен   polislavcheva 

• Регистриран: 28-September 15
  • Град:София
Тъй като след зимата бях наддала някое друго килце главно в областта на корема, трябваше да се постегна за лятото. За целта си взех от https://healthstore.bg/ л-карнитин и отделно всеки ден правех по 200 коремни преси. Беше много изморително, но успях да вляза във форма за кратко време.
0

Потребителят е неактивен   lashpa 

• Регистриран: 26-April 13
  • Град:Gabrovo
И аз да се изкажа скромно.
Не съм първа младост.
Някъде към 2004 г. станах 84 кг./170 см. Тези 84 ми тежаха МНОГО ТОГАВА.
Фитнес 2 месеца, кръгови тренировки и се получих 5 кила надолу.
После поставих рекорда - 96 кг. Може и да съм го подобрил някога, но няма как да разбера.
Да кажем, около 5 години назад бях 92-4, не помня точно.
За малко по-малко от 4 месеца свалих поне 15кг., да не кажа 20. Жалко,че не се изтеглих. Но имам база за сравнение и не бъркам.

И тук е най-интересното....

Там, където бях, бях спокоен, наистина спокоен психически. Спях, като къпан, като 10 годишно дете без проблеми.
Не съм се озорвал от работа - напротив, може би не съм работил месец от периода. Не съм и преяждал де.

Сега( от няколко години) правя опити без резултат. Тази зима, след 2 месеца фитнес, от 86кг станах 90. Като гледах тренировката да минава като кардио - по 15 до 25 повторения. За капак бягах по 25-30 мин. на 8.5/9.0 скорост на пътеката.
То не бяха стълби на паметника, каране на колело около час. Няма и няма сваляне. Напротив-умния катар казва, че дори мазнините са се увеличили, а мускулната маса е спаднала.
Стрес=лош сън=объркани хормони, кортизоли, допамини, серотонини и т.н.

Иначе, по-назад в темата/и не само тук де/ дето се твърди, че с коремни преси не се отслабвало..айде де..
Само за протокола - да кажем, че 2002 съм бил 80кг. Като се метнах с коремни преси и лицеви опори/почти всеки ден/ + една дръглива щанга 20 кила, която вдигах във всички възможни посоки. Коремните бях ги докарал до 200+150 с 10-15 секунди почивка. И после спирах, понеже ставаше изнервящо еднообразното клатене. Даже не се и потях/или съвсем леко/. И на корема тлъстината беше , колкото сега на предмишницата ми.
А сега..съм пак свинята майка 93 кила с индекс 30 BMI.
0

Потребителят е неактивен   maxpenev 

• Регистриран: 28-August 08
тъкмо щях да пускам тема и видях тази.
и аз имам същия проблем - с коремче
190см съм,не съм се теглил скоро но съм над 100кг.
искам друго да питам:за хляба.на работа,колегата си хапва всеки ден я саламче,я луканчица но никога със хляб.питах го един ден,и каза че хляба издува(пълнее се)
АКО намаля приема на хляб ще има ли някакъв ефект?
щото аз на едно ядене ям по 4 филии,от нарязаните.
Какви са впечатленията ви от Египет? - Беше топло... двайсет градуса. Имаше много египтяни в Кайро. - Кога ще отговорите на обвиненията от Би Би Си? - Абе, не ме занимавайте с глупости."
0

Потребителят е неактивен   baipeio 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 01-April 08
  • Град:Лом
  • Интереси:Намалени парфюми и тестери.В нашата парфюмерия ще откриете изобилие от най-новите парфюми на най-ниските цени.Сайт за оригинални парфюми тестери.
От къде мога да си го закупя този продукт : It Works Wrap ?
Маркови парфюми тестери Ниски цени,промоции и намаления.Оригинални тестери на парфюми.Маркова парфюмерия онлайн.Нов модел парфюм тестер на достъпна цена и големи отстъпки само при нас!
0

Потребителят е неактивен   alphabg 

• Регистриран: 04-February 18
  • Интереси:Fitness and sports
Има доста добри хранителни добавки за изгаряне на мазнини.... може да откриете тук .... и да се свържете с нас ако имате въпроси.
https://www.alpha.bg...search?category[]=Go
www.alpha.bg
Facebook: Alpha.bg
Instagram: alpha.lifestyle.bg
телефон: 0899 25 20 11
email: office@alpha.bg
Хранителни добавки, дрехи и аксесоари / Nutritional supplements & sports apparel distributor
0

Потребителят е неактивен   Zdravko89 

• Регистриран: 03-June 19
  • Град:Пловдив
Здравей,

Често срещан проблем...за съжаление...

Нарича се висцерална мазнина и е малко по-опасна от периферната мазнина, тъй като засяга директно органите в и около коремната кухина.

Ето една интересна статийка за отслабването, на която попаднах

Успех :-)

20 от най-ефикасните съвети за трайно отслабване
https://nutrima.bg/2...ino-otslabvane/
0

Потребителят е неактивен   skiman 

• Регистриран: 04-February 06
  • Интереси:Какви ли са??
Пробвай да си мажеш корема и около него тлъстините с Веро. Пише, че отстранявал и най-упоритите мазнини.
Erwin Rommel: Повече врагове, повече чест...
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Скиорчев, а с Мелио не е ли по-добре?Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login