Форум

Data.BG Форуми: Шумоизолация - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Шумоизолация шумоизолация автомобил

Потребителят е неактивен   MarianV 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-October 20
  • Град:Русе
Здравейте, някой има ли опит с монтаж на шумоизолация в автомобил. Мисля да започна с най-трудната според мен част а именно пода. Каква комбинация от материали е подходящо да ползвам, някой ако има опит ако може да ме насочи.
0

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
Смени си гърнето и не се занимавай с глупости, двигателя трябва да се чува как реве иначе какво ти е удоволствието от шофирането.
0

Потребителят е неактивен   SeaHorse 

• Регистриран: 23-May 17
  • Град:Варна
Преди доста време съм гледал как се прави. Резултата беше много добър, но е голяма играчка. Трябва ти и място или подходящ гараж, защото иска много разглобяване.
Има специален материал на листи с различна дебелина, който се поставя за шумоизолацията. Плътен и тежък. Забравил съм как се казва. Потърси из Нета къде се предлага, но го има и в България. Не забравяй и пода на багажника.
0

Потребителят е неактивен   MarianV 

• Регистриран: 14-October 20
  • Град:Русе
Благодаря за отговорите. Идеята ми е да изолирам най вече шума от гумите и пътя, защото основния шум идва оттам той двигателя дори не се чува заради тях. Изолирането на пода ще е най-трудоемко но ако премина този етап останалата част като врати и багажник ще е лесна.

Мнението беше редактирано от MarianV: 16.10.20 - 19:06

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login