Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 613 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 615 GSM Kingdom Come - Data.BG Форуми - Страница 931
Форум

Data.BG Форуми: GSM Kingdom Come - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (931 Страници) +
  • « Първа
  • 929
  • 930
  • 931
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

GSM Kingdom Come

Потребителят е неактивен   Tarvilian 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-September 10
Минавам да само да се оплача.Жената се оплака че айфона и 8 плюс вече и е омръзнал,а и го има от много време,време било за сняма.Права е де,взех и един 12 Про.Няма такава трагедия е този телефон.Просто е потресаващо зле от към почти всичко.Само като видя 3 мегабайтови снимки,и лъсва 12 мегапикселовия сензор от 15-ти век...Пълна липса на детайл при разпъване на снимките на 4к монитора ми.Плачевна скорост на трансфер от телефона към лаптопа.Кабела бил лайнтниг,ха..ха..ха.Смях в залата.Крайно идиотски метод на съхранение.Поне вече като вържа телефона с лаптопа,и ми вади папка DCIM.Напредък...Ровя из папките от преди година две,ами че те старите снимки също по 3-4 мегабайта.Я да сравня една на 8-цата с една на 12-ката.Разлика НУЛА.Да повторим,разлика НУЛА.Казах хоп и скочих на място за една торба пари.
0

Потребителят е неактивен   boardkoko 

• Регистриран: 16-November 05
От това което съм виждал като снимки при айфон 11 имаше осезаемо подобрение на камерата.

Иначе файда, че Самсунга ми е с 108MP камера, както пак 99,9% от снимките които правя са 12MP.

Саше, да не емигрира, че така зачезна от форума?
0

Потребителят е неактивен   gfkstmbhskl 

• Регистриран: 29-April 06
  • Град:Велико Търново
Имах 11 Pro Max,снимаше си просто страхотно.
От няколко месеца насам съм със 12 Pro Max и разликата е очевадна,в положителния смисъл.
Подсъдно е да сравняваш застреляния 8 със 12,явно си за нови очила с по-голям диоптър.
Nokia Lumia 1520
Windows Phone 8.1
OS version: 8.10.12393.890
0

Не е в очилата проблема.Вероятно е във факта,че не съм боравил с тази ОС.Продължавам да получавам скандално лоши снимки,а видеото е просто потресаващо зле.Да опиша какво точно правя:

Камерата няма кой знае какви опции.Снимки,там мога да избирам 4:3,16: и нещо си,май имаше и квадрат.Няма значение,нямам си идея тази настройка отразява ли се кой сензор се ползва.Искам проста детайлна снимка.Правя снимка с 4:3 и после 16: и нещо,след това правя видеоклип на 4к и 60фпс.На телефона ми е ясно че ще изглеждат добре.То там снимка от Нокиа 3310 ще изглежда добре.Проблема идва когато искам да кача снимките и клипа на компютъра.Свързвам телефона и компютъра с кабела(да,имам тип Ц юсб порт),вади ми айфон 12,разрешавам от самия айфон достъп,показва ми само една папка - DCIM.Като андроид юзър знам много добре какво значи тая папка,отварям я,и вътре милион снимки.Първо си викам,ОК...явно с логването в айклауда,тъпата 12-ка е даунлоуднала всичко.Обаче веднага виждам 2 проблема.Първия-правил съм преди минута 4 снимки и 1 видео,а в папката(най-новата дата) виждам само 2 от снимките!Другите 2 и видеото ги няма.Отбелязвам че интернета там беше аааадски слаб.И какво излиза?Въпреки че съм вързал телефона и лаптопа с кабел,виждам айклауда,а не съдържанието в самия телефон!Другия проблем-снимките са по 2 мегабайта ве....То това не са снимки,това са тумбнайли!.Въпреки това както ровя в папката от лаптопа който е вързан с кабела с 12-ката,копи пейст на едната снимка-баце...детайлност като за тумбнайл или да речем сгъваемо телефонче с камера от преди 12-13 години!Проверих след 1 час,вторите две снимки + видеото още не се виждат.Прибирам се днес,пускам настолния,там има запаметен акаунта в айклауда,виждам вече всички снимки и видеото.Качеството-----потресаващо зле!Тегля снимките и клипа от бутончето със стрелката което е за даунлоуд-снимките са по 1-2 мегабайта,клипа на 4к и 60ффпс е 5 мегабайта!!!Пет умрели от гъдел мегабайта.Естествено е мазаница като го пусна.

Въпроса за милион лева е - къде бъркам,и как да снимам снимки и видео и да си ги съхранявам на компютъра?

п.п. Силно се изкушавам да ви пусна някоя от снимките,да видите сами колко е кофти като детайли.

мхм....ето...

Долните две снимки са от Айфон 12 Про,формат 4:3 и 16:9 Свалени са от айклауда чрез бутона облак + стрелка(да се изразя като ретард...) значещ даунлоуд

https://i.imgur.com/N3dTGlK.jpg
https://i.imgur.com/FMVcsPE.jpg

Долните две снимки са от Ми10,даже не е Про,даже съм ползвал малкия размер на снимките,а не пълните 108 мегапиксела,които дават адски много повече детайл.

https://i.imgur.com/yZHMS9c.jpg
https://i.imgur.com/Az0FxX0.jpg

Самия размер на снимките говори - мегабайт и малко за айлайното срещу почти 17 за китайската ракета,която ако бях ползвал 108-те мегапиксела щеше да подгони 40...Ама пародията е при видеото - 9 секунди за айлайното и 4 мегабайта срещу 6 секунди за Шаоми и 31 мегабайта!!!

Чувствайте се свободни да си зуумнете снимките на МОНИТОР,не да ми ги зяпате през половин педя екранче на телефон,където всичко ще изглежда добре.Сега умувам как да ви покажа и ПОТРЕСАВАЩОТО "4к" уж....видео,и да го сравните със същото от умрялата китайска ракета(Ми 10 без Про...).Като измисля как ще едитна поста.

Мнението беше редактирано от Tarvilian: 28.07.21 - 15:39

0

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Регистриран: 27-August 06
Нещо не се връзва, много ниска резолюция от айфона 2048x1536, че то на моя евтин кърпел Samsung A40 e повече, нормално е на голям екран да изглежда зле, по принцип трябва да е нещо от рода на 4032×3024 и около 8мб. снимката, да не би да ги компресира нещо, я виж в самия телефон каква резолюция показва, дай инфо на някоя снимка.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Сашо да не е заминал на море, никакъв го няма. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Открих къде е проблема.Типична л(АЙ)но олигофрения.Никога ама никога няма да взема за себе си подобна подигравка,ама жената си ги иска,щото са прости.Прости,ама понякога толкова "прости",та чак изпростяват.Пак да поясня,че си свързвам телефона с компютъра чрез кабел,позволявам достъп(то си ме пита на телефона),виждам икона "айфон 12 про",влизам в нея,виждам DCIM,ама тоя DCIM e DCIM колкото аз съм хвърчикоптер!Виждам точно тумбнайлите на снимките в айклауд!Телефона вързан с кабел с компютъра,ама аз виждам ръйш ли,шибания айклауд!Снимам снимам и понеже в планината нямаше нет,вързвам телефона с лаптопа,и виждам едри и космати топки,тоест...НИЩО!Новите снимки ги няма.Слизам на място дето има нет,и хоп....има ги!Да се разревеш направо.То...има ги,ама ги няма....по 3 мегапиксела и 1 мегабайт мазани тумбнайли.Логвам айклауд акаунта,пак мазани едногигабайтови тумбнайли!Снимам видео 4к 60фпс,ама в телефона,пардон,шибания айклауд,познайте :lol2: :lol2: :lol2: Видеото е 720п и е там фрейм,фрейм и нещо в час :lol2: Без значение телефона вързан ли е с кабел с лаптопа,логнал ли съм айклауда,все е лайно.Ами...свалих един милион апа,айтунс,айлайнунс,айговнунс,логване във всяко едно,няколко пъти ми иска ауторизация на лаптопа и на компютъра!По някое време,о чудо,отварям айклауда,и снимките вече 12 мегапиксела а видеото 4к!Да,камерата е хубава,ама докато намериш начин как ЛЕСНО да си теглиш нещата,ебем ти ЛЕСНОТО :lol2:
0

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Регистриран: 27-August 06
Eб*м ти заеби :lol2: А как се отключва пин + шаблон + пръстов отпечатът + captcha + имейл от ейпъл. ей така за по лесно и по сигурно :eusa_clap: :lol2:
0

Споделете тази тема чрез:

• (931 Страници) +
  • « Първа
  • 929
  • 930
  • 931
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login