Форум

Data.BG Форуми: Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (87 Страници) +
  • « Първа
  • 85
  • 86
  • 87
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя!

Потребителят е неактивен   antracsa 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-June 05
  • Град:bFL-team.com

Преглед на мнениеenergie5, на 30.06.17 - 16:05, каза:

Е гаранция естествено няма. То за тази цена кой да ти даде гаранция? Гледах го модела в Amazon.de, защото тук не намерих 60 инчов в момента е 950 Евро

Не бе.. спор няма цената е ОК, особено за 60 инчов, дори е съмнително ниска , ако е ISP. . Просто колегата се опасява от .. проблеми с телевизора именно заради цената и именно , че е " НОВ " на тази цена .
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   energie5 

• Регистриран: 13-October 11
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеantracsa, на 30.06.17 - 16:55, каза:

Не бе.. спор няма цената е ОК, особено за 60 инчов, дори е съмнително ниска , ако е ISP. . Просто колегата се опасява от .. проблеми с телевизора именно заради цената и именно , че е " НОВ " на тази цена .

Да аз разбирам много добре какво има предвид и ако не го взимах от сигурен човек аз също щях да съм негативно настроен. Купувал и друг път много неща от него и никога не е имало проблем, стоките действително са чисто нови, неразопаковани. Не знам как се сдобива с тях на тези цени, но са от Германия внесени всички са опътване на немски, както и на кашоните пише на немски. На мен питането ми беше главно кой да избере, защото има налични доста модели. Но щом казвате ЛГ ще ви се доверя. Благодаря отново!

Поздрави
0

Потребителят е неактивен   venkicha 

• Регистриран: 20-June 07
Лично аз не съм доволен от LG Една 32 ка седи с изгоряла матрица. Една 47ца работещ смарт много бавен процесор забива редовно и тунера не хваща всички програми и това е масово при всички LG -та тв до преди 1 / 1,5 год. Иначе добра картина и звук
Все още е гаранционен и като го закарах в сервиза пробвах на място други тв и при тях е така мудни и тунера не лови всички налични канали от кабелната. Ако сега се наложи да купувам тв никога вече LG който му харесва да си купува .
0

Потребителят е неактивен   kokooo 

• Регистриран: 30-December 04
  • Град:София
ЗДравейте,

Колеги имам въпрос отностно
Sharp LC-32CFE6452E
https://www.emag.bg/...e/pd/DHTZ2DBBM/

С този тунер DVB-T/T2/C/S/S2+MPEG4

Ще мога ли да го свържа с антена на булсатком и модул,за да избегна приемник?

Някой има ли такъв ТВ и дали има сензор за светлина.
AMD FX-8350 4.0Ghz-4,?Ghz , Asrock 970 Extreme 4, VTX3D 7870 BLACK BOOST 2Gb, 8Gb Corsair 1600Mhz, 1TB Seagate Barracuda, Corsair CX750W.

AMD!!! Make the right choice: FX-8150 FX-8150

[url="http://fest04.com"url]
0

Потребителят е активен   shahitz 

• Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
Май може.
"Fool me once shame on you, but teach a man to fool me and i will be fooled for the rest of my life."
0

Споделете тази тема чрез:

• (87 Страници) +
  • « Първа
  • 85
  • 86
  • 87
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login