Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 602 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 613 Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /raid1/html/ipb/admin/sources/classes/session/publicSessions.php on line 615 Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми - Страница 1005
Форум

Data.BG Форуми: Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1005 Страници) +
  • « Първа
  • 1003
  • 1004
  • 1005
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спамърска тема за хардуер Всичко което има бегла връзка с хардуер или технологии

Потребителят е неактивен   QuantumFireball10 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-February 12
  • Град:София
Велика обява, описанието кърти.

http://alfa.kachi-sn...1627581567i.jpg

Едит: от няколко дена имах сини екрани понеже съм почти на 100% сигурен че хардуера ми е изправен, иумах глупоста да си ъпдйетна драйверите за дъното със Driver booster free койято работи за дърти дъна от сорта на 775 и 478 но се присетих, че си имам официлани драйвери за дръното за win7 от 2010г. в един архив в руския сайт. премахнах всички драйвери сложени от програмата Booster, сложих си архивния пакет.

до сега немам сини екрани! :lol2:

наздраве сипах си джин с тоник, лед и лимон и пуснах новините.
Призовават да се ваксинираме да предотвратим пандамията, да ви се.... на ваксините не тествани експериментални, нема да си подписвам евтаназията. :evil2:

колкото са защитени двама приятела дето се ваксинираха и сега са болни зверски след морето подсмърчат с болки в гърлото..

Както каза господина лекар. Мангъров, според мен едиснвения адекватен.
Значии поемаме отговорност за населението но за наша отговорност с подпис, че ако нещо ни стане нема да мрънкяме. :lol2:

Съжалявам ако ще съм обиден и засегнат от някой от форума, предпочитам да има шанс да пукна от вируса от колкото от двоен шанс от вируса + ваксината, или тежки услужнения или хронични болести и кво беше временен диабет.

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 29.07.21 - 23:50

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   zab 

• Spammer
  • Регистриран: 09-September 04
  • Град:В ада
  • Интереси:Безинтересен
Преди по навик цъках бутона на форума да видя дали не се е възкресил... сега, като вляза ме хваща яд. :/
2

Потребителят е неактивен   QuantumFireball10 

• Регистриран: 04-February 12
  • Град:София
US States Banning Gaming PCs?? Here's what's REALLY going on... https://www.youtube....h?v=N5fc5ZX6Kzk

the regulations do not affect custom builds :evil2:

Едит: А наздраве: http://alfa.kachi-sn...1627668504d.JPG
Джин , лед , лимон, тоник,
домат олио сол.

Семпла схема, обичам месо но съм го намалил, не че съм прекаледо дебел или нещо от сорта, не се чуствам добре от системно преяждане с месо пържоли, наденички карначета, сушени мезета и т.н. :lol2:
Вероятно към началото на зимата пак ще се плющи месо в големи количства от моя страна.
Един приятел вика: ако спреш цигарите и алкохола ще се обадя на бърза помощ, викам му нема споко. :emote_drinks: Хората ме гледат странно като си сипвам овесени ядки и пия витамини. :unsure:

Едит2: Пичове и девойки от форума задава се 4-та простотия кво беше Делта шита,
Съветвам всеки който има излишно нещо за продаване и е готов да се раздели с него да го наснима да направи добро описание и да действа.
По време на лок даун посещамоста на такива сайтове от типа боклучарника става толкова голяма че сайтовете забиват.
Пригответе стоката даже не я пускайте веднага изчакайте малко.
Прогнозите са ми , 4-ти подред може би ще склонят хората за 5-ти няма или поне ако имат акъл няма да се получи.

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: Вчера, 16:25

Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (1005 Страници) +
  • « Първа
  • 1003
  • 1004
  • 1005
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login