Форум

Data.BG Форуми: Outland realm ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Outland realm ?

Потребителят е неактивен   benzegol 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-July 12
  • Град:Бургас
Има ли някой да цъка horde в Outland реалма ? Успях да взема едно акаунтче с Легион преордер и си дигнах демона до лвл 100 , но не ми се цъка сам а и искам някой да помогне как се прави голд и така,че да не плащам всеки месец :D
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   doqn 

• Регистриран: 02-January 02
  • Град:София

Преглед на мнениеbenzegol, на 26.08.16 - 13:53, каза:

Има ли някой да цъка horde в Outland реалма ? Успях да взема едно акаунтче с Легион преордер и си дигнах демона до лвл 100 , но не ми се цъка сам а и искам някой да помогне как се прави голд и така,че да не плащам всеки месец :D

Можеш да си купиш с голд Wow Token от Auction House-a. Цената варира в зависимост от реалма (70-80к е в момента), и получаваш 30 дни игрално време.
Най-лесния начин за изкарване на голд е с купуване и препордаване на неща (mounts, pets, toys, etc.).
Аз лично последния месец направих близо милион от препродаване на pets, toys и главно Medallion of the legion, и то без почти никакви усилия ( за 10мин преди работа влизам да купя евтините и ги пускам на близо двойна цена, след 1-2 дни влизам да чекна и почти всичко е продадено).
Иначе има хора които ходят и праят всички райдове от Cataclysm на 25 heroic - което ти е към 10-12к, но това отнема време, а с препродаването ти е 10-тина минути на 1-2 дни :)
Иначе като цяло според мен няма смисъл да си плащаш с голд тъй като цената (25лв на месец) не е нищо особенно, но ти си знаеш :)
0

Прав си цената не е много ,но ще пробвам и твоя начин да видим. Сега докато чакам легиона се чудя какво да правя с демон хънтъра ми :D Минавам още нещо като история иначе май след като доидох в Orgrimar
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеdoqn, на 26.08.16 - 18:43, каза:

Можеш да си купиш с голд Wow Token от Auction House-a. Цената варира в зависимост от реалма (70-80к е в момента), и получаваш 30 дни игрално време.
Най-лесния начин за изкарване на голд е с купуване и препордаване на неща (mounts, pets, toys, etc.).
Аз лично последния месец направих близо милион от препродаване на pets, toys и главно Medallion of the legion, и то без почти никакви усилия ( за 10мин преди работа влизам да купя евтините и ги пускам на близо двойна цена, след 1-2 дни влизам да чекна и почти всичко е продадено).
Иначе има хора които ходят и праят всички райдове от Cataclysm на 25 heroic - което ти е към 10-12к, но това отнема време, а с препродаването ти е 10-тина минути на 1-2 дни :)
Иначе като цяло според мен няма смисъл да си плащаш с голд тъй като цената (25лв на месец) не е нищо особенно, но ти си знаеш :)

Това с ката райдовете умря вече....
Публикувано изображение
0

В крайна сметка има ли някои БГ гилд орда на Outland?
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login