Форум

Data.BG Форуми: Приемник ZHD210 от Булсатком - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Приемник ZHD210 от Булсатком

Потребителят е неактивен   aalesund 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 10-June 07
Здравейте, днес си купих един HD приемник на Булсатком с идеята да сменя моя и да гледам HD каналите. Обаче се оказа че приемниците работят само с тяхната си карта, не работят с друга карта. Имам 2 приемника, първия си е HD и там нямам проблеми, втория е SD и за него реших взема такъв HD приемник. Купих го от друг човек, който каза че работел без проблеми, но той не ми каза, че работят само с тяхните си карти. Приемника е ZHD210, пробвах с картата от SD приемника и пишеше Грешна Карта, пробвах с картата от HD приемника и там същото пишеше. Накрая дори за проба тествах като разменя картите на моите приемници и там пак пишеше Грешна Карта. Така стигнах до извода че всеки приемник работи само с неговата си карта. Видях че от долу на всеки приемник има сериен номер, който е същия номер като на картата в него.
Възможно ли е този ZHD210 по някакъв начин да му сменя сериала (да сложа сериен номер като на SD Приемника) и да мисли че картата от SD приемника е неговата или пак някак си да се отключи или флашне и да работи с друга карта, а не само с неговата си.
0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
дано може. и ние да знаем.

иначе се плаща в офиса за услугата. щом сменяваш сд за хд направо е трябвало от тях да си вземеш.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   aalesund 

• Регистриран: 10-June 07
В Булсатком ми казаха че се плащало 36лв такса за смяна (ако не греша май това бе сумата), след това се чака от 1 до 3 месеца да се свържат с теб, за да ти сменят приемника. Като ги питах, ама сериозно ли 3 месеца ще чакам, те ми казаха: Ами, ДА, в момента имаме недостиг на приемници и се чака много.
Значи аз основния приемник си го смених безплатно, ама само основния е така. Освен това едвам го намерих, в 3 офиса на булсатком ходих, докато намеря да имат приемник. Втория приемник ми казаха че трябвало да се чака. Значи като се има предвид че над 1 месец чаках докато ми включат втори приемник, то нищо чудно 3 месеца да се чака за смяна от SD към HD.
Именно за това предпочетох сам да си купя приемник и да сменя, като си мислех че само слагам моята карта от втория приемник и ще бачка, но уви. Оказа се, че всеки приемник бачка само с неговата си карта по номер.
Общо взето излиза че всички приемници на булсатком, които се продават по сайтовете от хора са неизползваеми и за боклука, защото реално няма да работят с картите на хората.
Направо на човек да му писне от Булсатком и да мине на Виваком където може да си менкаш както си искаш приемниците.
0

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
да, много ми е интересно защо ги продават.

сега е момента да питаш булсат да ти дадат работеща карта, което може да включва и действие от бившия собственик.
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   halek 

• Регистриран: 22-September 12
  • Град:Сапарева баня

Преглед на мнениеaalesund, на 01.09.17 - 23:03, каза:

Направо на човек да му писне от Булсатком и да мине на Виваком където може да си менкаш както си искаш приемниците.

Тц не може. И там приемника работи само с картата с която е активирана услугата. Поне така ми казаха техниците, а и на сайта им пише същото
- Каква странна илюзия е да мислим, че красивото
е добро..
Лев Толстой

Един урок се повтаря, докато го научиш!
Живота ще продължава да проверява, дали
си го научил!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login