Форум

Data.BG Форуми: Избор на микровълнова - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Избор на микровълнова

Потребителят е неактивен   jombotski 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-December 09
Здравейте,мисля да си взема микровълнова,проблема е че досега не съм имал и не му разбирам много.Гледам има някои имат функция "грил" но четох доста мнения че доста малко хора ползват тази функция и то да я ползваш трябва и специални чинии.Главно искам да я ползвам за притопляне на ястия,пуканки,вода за кафе/чай,размразяване (не знам ако може сандвичи да си правя на нея?) . Та гледах обяви и се спрях първо на самсунг - https://zora.bg/product/ms23k3513awol 23 литра 800w и има тази функция грил,но после видях и това https://zora.bg/prod...fdmo-3085digs-1 1000w 30л без функция грил по голяма,но малко по скъпа(принципно гледам нещо около 150 лева). Та коя бихте ми препоръчали от 2-те и струва ли си грил функцията?
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-August 05
Нито една от двете.
Все пак гледа се да е малко по-сериозна фирма, гледа се обема, ако ще пъхаш нещо по-голямо. Най-добре да е инокс отвътре (не отвън!!!), но са доста по скъпи.

Гледай японските - Шарп, Панасоник... Или ако има нещо с 3-5 години гаранция?

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login