Форум

Data.BG Форуми: Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя! - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (86 Страници) +
  • « Първа
  • 84
  • 85
  • 86
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съветник: Какъв LCD/плазма телевизор да си купя!

Потребителят е неактивен   pencho777 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-October 13
  • Град:София

Преглед на мнениеMaRToGr, на 12.04.17 - 14:37, каза:

Не мисля, че има практическа разлика между моделите на полиса и зора. Модели много, а разлики никакви. :)
Смарта е голяма глезотия, но лично аз го приемам като необходимост на големите телевизори. 32-ка смарт, е убийство или вече съм кьорав... хаха :)

До края на другия месец цените ще слязат още, според мен. Самсунг още не са изкарали новите модели, имай го в предвид. :)

Мерси за информацията, със сигурност ще я взема предвид. :)
Иначе от линка, който си пуснал към новите модели на Самсунг се виждат доста интересни неща, но както сам си писал друго е човек да ги види на живо. Дали "огънатите" ТВ (при по-малките размери) са в действителност толкова по-добри от "плоските"? :unsure:
0

Споделете тази тема чрез:

• (86 Страници) +
  • « Първа
  • 84
  • 85
  • 86
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login