Форум

Data.BG Форуми: Да помогнем на Едита - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Да помогнем на Едита

Потребителят е неактивен   milensko 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-September 06
Пускам тази тема с една единствена цел,да помогнем на дете което трябва да бъде оперирано във Франция , като за това трябва да се събере определена сума.
http://www.edita2008.hit.bg/
Моля ако е възможно да се маркира темата като важна.Мислех къде да я поставя,но тук ще бъде видяна от най много хора.Оттук нататък думите са излишни,който иска и има възможност нека помогне.

статус:
tarantulaXXX

0

Потребителят е неактивен   headerr 

• Регистриран: 18-November 05
  • Град:насам ... натам ...
Думите наистина са излишни , но надеждата - никога ... Дано всичко бъде наред и детето да се оправи ! :lol:
0

Потребителят е неактивен   notmystyle 

• Ветеран от раздел СПОРТ
  • Регистриран: 09-July 06
  • Град:София
добре, извинете, че го акзвам, ама защо не направите един голям фонд, с единен номер и там всичките деца с увреждания да са събрани.Да се пуска СМС, който да се разпределя за всяко дете...
Защо трябва 2000 различни номера?
0

Потребителят е неактивен   milensko 

• Регистриран: 04-September 06
Май надеждата за спасението на болни деца остава само в ръцете на обикновенните хора.Говорих с майката на Едита и тя каза ,че доста фирми са отказали да помогнат.А за операцията трябват около 60 000 евро.Майката каза,че трябва да има и импулсен телефон.А за помощ-всеки може да си провери доколко е достоверно и ако иска да помогне с каквото може.Най малко ще даде сила на семейството,нещо което е много необходимо за тях.Благодаря на модовете,че са я направили важна тема.
0

Потребителят е неактивен   potkor 

• Регистриран: 30-April 06
  • Град:Heaven
  • Интереси:Ain't no rest for the wicked.
Някви пичове раздаваха вчера листовки за това момиченце ... аз вкарах 10лева :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   steffancho 

• Регистриран: 27-January 06
И къде е в този момент нашата държава.Пак я няма.Има 6 милиарда излишък.Можеше да спасят толкова болни хора.Те ми пратиха пенсиите на море(но не кои да е,ами партийните членове).Мъчно ми е за такива деца,че едвам се събират пари.Надявам се да се оправи.
0

Потребителят е неактивен   llaazo 

• Регистриран: 29-December 04
  • Град:Пазарджик

steffancho каза:

И къде е в този момент нашата държава.Пак я няма.Има 6 милиарда излишък.Можеше да спасят толкова болни хора.Те ми пратиха пенсиите на море(но не кои да е,ами партийните членове).Мъчно ми е за такива деца,че едвам се събират пари.Надявам се да се оправи.

Пратиха ги на море през зимата :lol: Прав си имаме пари,с които да помогнем,но на никой не му пука,всеки казва е кво като нали аз нямам тази болест. :lol: :lol:
0

Потребителят е неактивен   sexsi 

• Регистриран: 24-September 03

llaazo каза:

но на никой не му пука,всеки казва е кво като нали аз нямам тази болест. :lol: :lol:

Но на всеки може да се случи/да чукам на дърво/ никой не е застрахован :!:
0

Потребителят е неактивен   pogar 

• Регистриран: 04-November 08

llaazo каза:

steffancho каза:

Пратиха ги на море през зимата :lol: Прав си имаме пари,с които да помогнем,но на никой не му пука,всеки казва е кво като нали аз нямам тази болест. :lol: :lol:

ДАА,днес една възрастна жена(предполагам и майма ,и баба) по повод морална подкрепа за родителите на деца с увреждания ми каза:
-Не ме занимавайте с вашите проблеми,нали си имат майки тези деца.
:lol: :(
0

Потребителят е неактивен   gabuebamaukute 

• Регистриран: 28-April 08
До кога , ние ще спасяваме болните деца на България ?
Смисъл, работещите за смешни пари хора!?
Къде е "държавата"?
И чесно казано, никога повече не бих дал и стотинка в такива дарения !
ДАНО СЕ ОПРАВИ ДЕТЕТО !
0

Потребителят е неактивен   pogar 

• Регистриран: 04-November 08

gabuebamaukute каза:

До кога , ние ще спасяваме болните деца на България ?
Смисъл, работещите за смешни пари хора!?
Къде е "държавата"?
И чесно казано, никога повече не бих дал и стотинка в такива дарения !
ДАНО СЕ ОПРАВИ ДЕТЕТО !

Mдааа,докога ли?
Не помагайте-ние няма да се сърдим,на всички ни е трудно,а вие най-често сте последната ни надежда.
Остава всеки да се помоли-пу пу да не ми се случи,че в тая държава оправия няма.
0

Потребителят е неактивен   nikaru 

• Регистриран: 30-November 04
  • Град:sdfasdfasd
Лудост...
0

Потребителят е неактивен   mobikom 

• Регистриран: 30-May 08
  • Интереси:mobikom
Ако всеки българин даде по 1лв , то ще има пари за поне 200 деца в нужда при операция. Никой няма да стане по беден или по богат с този 1лв ,но не всеки го осъзнава. Докато се пращат глупави смс-и за кухи предавания като Биг Брадър , то бъдещето на България има нужда от помощ , а никой не си мърда пръста за да направи нещо с което да върне усмивката на децата на тази страна. Наистина е грехота човек да се роди и живее в България , защото по - голяма проклятие от това няма. Желая успех на момиченцето с лечението , защото е грехота човек да се дзифтари за подобно нещо.
0

Потребителят е неактивен   nikaru 

• Регистриран: 30-November 04
  • Град:sdfasdfasd

mobikom каза:

Ако всеки българин даде по 1лв , то ще има пари за поне 200 деца в нужда при операция. Никой няма да стане по беден или по богат с този 1лв ,но не всеки го осъзнава. Докато се пращат глупави смс-и за кухи предавания като Биг Брадър , то бъдещето на България има нужда от помощ , а никой не си мърда пръста за да направи нещо с което да върне усмивката на децата на тази страна. Наистина е грехота човек да се роди и живее в България , защото по - голяма проклятие от това няма. Желая успех на момиченцето с лечението , защото е грехота човек да се дзифтари за подобно нещо.
Яко си плосък....не е въпроса в кирливия лев, става въпрос че не е нормално да се събират пари за спасяването на живота на едно дете, в 21в., в едно демократично об6тество, където на веки му е гарантиран живота по конституция. За какво пла6таме данъци? Ей от такива неосъзнати адвокатчета, като теб се налага да вър6им нечия чужда работа...Нека умират всички, парите са за тва, да умираме за тях.

Сори за 6-тата, но пи6а от испанска клавиатура и тук липсва бутона.
0

Потребителят е неактивен   mobikom 

• Регистриран: 30-May 08
  • Интереси:mobikom

nikaru каза:

mobikom каза:

Яко си плосък....не е въпроса в кирливия лев, става въпрос че не е нормално да се събират пари за спасяването на живота на едно дете, в 21в., в едно демократично об6тество, където на веки му е гарантиран живота по конституция. За какво пла6таме данъци? Ей от такива неосъзнати адвокатчета, като теб се налага да вър6им нечия чужда работа...Нека умират всички, парите са за тва, да умираме за тях.

Сори за 6-тата, но пи6а от испанска клавиатура и тук липсва бутона.

Въпроса е точно в това левче. Ако сами не си помогнем , то няма кой. Отдавна се е видяло че на тази страна България не й пука за младото поколение и въобще за хората в нужда , така че всичко опира точно до това левче отново! Това че ти не можеш да го прозрееш и живееш в измислен параноичен свят е друго нещо , но не ме вълнува че си изтрещел. От глупаци като теб които разчитат на държавата , то сме в това положение , така че въобще не се опитвай да ми обясняваш кое какво е , много напред съм в тази насока. Виждам че си написъл местожителство Испания , хубаво е че си там и гледай да си извадиш при първа възможност испанско гражданство , за да усетиш какво е да те третират като човек , а не като животно , защото никога няма да видиш светлината на нормалния живот. Не мисля да дискутирам каквито и да е неща в темата за момиченцето , така че ако имаш въпроси ги отправяй на ЛС , но не пречи на развитието на хората.
0

Потребителят е неактивен   gabuebamaukute 

• Регистриран: 28-April 08
Работата е там, че с тия кампании ни научиха много лошо !
Държавата си мие ръцете с тях!
Вместо те да помагат за лечението на тези деца, карат нас , бедните цървули да ги спасяваме.
Те докато си пият кафе за 5 кинта и коняче за 20 (примерно), ние се блъскаме за надник 10-20 лв(примерно).
Няма да обеднееш с 1 лв , вярно.
Но дали е само една такава кампания ?
Ако дам на всички нуждаещи се, за които "отгоре" им е през шпека, дали на мен ще ми остане нещо ?
В това е въпроса.
Не съм по обясненията, който разбрал, разбрал...
0

Потребителят е неактивен   zeratultobe 

• Регистриран: 23-November 06

mobikom каза:

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
0

Потребителят е неактивен   assault 

• Регистриран: 31-March 04

gabuebamaukute каза:

Работата е там, че с тия кампании ни научиха много лошо !
Държавата си мие ръцете с тях!
Вместо те да помагат за лечението на тези деца, карат нас , бедните цървули да ги спасяваме.
Те докато си пият кафе за 5 кинта и коняче за 20 (примерно), ние се блъскаме за надник 10-20 лв(примерно).
Няма да обеднееш с 1 лв , вярно.
Но дали е само една такава кампания ?
Ако дам на всички нуждаещи се, за които "отгоре" им е през шпека, дали на мен ще ми остане нещо ?
В това е въпроса.
Не съм по обясненията, който разбрал, разбрал...
Именно. Човешко е да се помогне, но е много долно да се вменява отговорност, за да се избяга от собствената. Което правят институциите у нас.
Още повче, че тези СМС кампании са си чиста измама. Благотворителна кампания, 50% от чиито приходи се явяват печалба за мобилния оператор, да не говорим за печалбата за държавата под формата на ДДС, си е чиста проба измама.
0

Потребителят е неактивен   newcreation 

• Регистриран: 19-March 06

assault каза:

Именно. Човешко е да се помогне, но е много долно да се вменява отговорност, за да се избяга от собствената. Което правят институциите у нас.
Още повче, че тези СМС кампании са си чиста измама. Благотворителна кампания, 50% от чиито приходи се явяват печалба за мобилния оператор, да не говорим за печалбата за държавата под формата на ДДС, си е чиста проба измама.

По принцип си прав.
Но все пак сме хора...
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
[Архив]
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login