Форум

Data.BG Форуми: Всичко за Skype - дискусии, проблеми и прочие - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (90 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Всичко за Skype - дискусии, проблеми и прочие

Потребителят е неактивен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
В тази тема ще се дискутира всичко свързано със Skype за да се избягнат десетките теми с него. Тези които искат да си го свалят да ползват линка долу.

Мнението беше редактирано от HardrockMan: 07.03.11 - 23:00

1

Потребителят е неактивен   RePACK 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-December 10
  • Град:Silicon valley
  • Интереси:Жени, сън, храна, жени, жени или може да се махнат вторият и третият интерес
Молба към всички колеги! Когато имате проблем със скайп, моля Ви казвайте с коя версия сте и с каква ОС, по възможност сложете скрииншот за да се вижда проблема Ви. Това би улеснило тези, които се опитват да помогнат.

Много удобно приложение за backup и възстановяване на хронология и абонати след преинсталация! Важи разбира се като се направи backup преди да се преинсталира компютъра

Skype backup tool

линк към тула в Докс.бг - Skype backup tool в DoX.bg

или следвайте това ръководство : Manual backup your Skype history

Второто не съм го тествал, работя само с програмката и съм доволен от работата и!

За тези които не харесват новите версии : Skype client exe v.3.8.0.188
Веднага след логване го настройте да не си прави ъпдейти и ще имате работеща версия 3.8

SkypeLogViewer с БГ превод

Програма за четене на *.dat файловете от историята на скайпа с любезното съдействие на presents
тествано на скайп версия 3.8.0.188

Всички нови програми който изнамеря или видя, че са дадени от колеги ще ги слагам тук да не се търси из темата Ако някой има нещо, което може да помага за разрешаване на проблеми със Скайп нека ми драсне да добавим програмите тук.

Мнението беше редактирано от RePACK: 11.08.11 - 05:30

"Вие имате толкова права, колкото можете да защитавате!"
Колеги като пускате теми, МОЛЯ ВИ след разрешаване на проблема вземете напишете, че е отстранен или ако сте намерили сами решение го споделете. И други ще имат подобни проблеми. НЕ БЪДЕТЕ ЕГОИСТИ! :)
За всеки даден + Ви благодаря предварително :)
Нещо важно във форумите се дават съвети и всеки на свой риск приема да ги изпълни. Ако нещо объркате не се сърдете на някой друг. Вината е изцяло Ваша!
0

Потребителят е неактивен   nickgr7 

• Регистриран: 03-June 09
Честито за новата тема. :lol: То какви проблеми да има човек с този клиент....Пък аз лично вече съм го за#бал тоз скайп...И един поздрав от мене за темата скайп ето ви песента. :lol: хехее за мега феновете на скайп дето без него не могат.

http://www.youtube.c...h?v=HDJeTn7TmAM :lol:

Мнението беше редактирано от nickgr7: 26.02.11 - 17:53

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   databgforumuser 

• Регистриран: 29-June 09
Скайп 5 за Мак не може да ми споделя екрана .. Ако е с Уеб Камера го споделя, но без нея не .. От къде може да идва проблема и има ли разрешение .. ?
0

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT, PC Gaming, Viruses...
Здравейте, от скоро се появи един проблем със скайпа, а той е следният: аз съм с последна версия, а едно аверче е с 4-ката, та когато аз съм на линия,на него му показва, че съм офлайн и обратно. Та понекое време , аверчето се появява и пак изчезва. Това става само с него, с други абонати нямам проблем.
Protected by

Публикувано изображение
0

Да не нещо от интернет доставчика му връзката да се губи?Иначе и при мене го имало тоз проблем с един друг компютър вкъщи,някой път излиза и се влиза пак.Може да е проблем със сърварите на скайп.
0

Потребителят е неактивен   nnvviiddiiaa 

• Регистриран: 28-December 05
  • Интереси:IT, PC Gaming, Viruses...

Преглед на мнениеnickgr7, на Mar 2 2011, 20:57, каза:

Да не нещо от интернет доставчика му връзката да се губи?Иначе и при мене го имало тоз проблем с един друг компютър вкъщи,някой път излиза и се влиза пак.Може да е проблем със сърварите на скайп.

Ми едва ли, щот мен като ме изкарва офлайн, другите абонати са си на линия.
Protected by

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Ето още едно място,откъдето може да си влезете в skype акаунта,и да си чатите през браузера https://imo.im/
1

Потребителят е неактивен   adilevskarcheto 

• Регистриран: 15-January 11
едно бързо въпросче :lol: ОТ вчера на 1 мой приятел му се бъгва скайпа.. проблема е следният... В началото говорехме по скайп и изведнъж разговора пропада... и той не може да си влезе повече в скайп, освен ако не рестартира РС-то... Като се опита да го пусне му изписва, че скайп вече е стартиран и прочие :lol: Казах му да се опита да изключи процеса от ctrl,alt + del обаче и от там не ставало... това беше вчера :lol: Днес проблема му е и в писането... пише пише и скайп пак му се срива :lol: Махна си версия 4 и си сложи друго, но проблема си остава! Един интернет доставчик сме. Windows XP e :lol: Някакви идеи ?
0

Потребителят е неактивен   shelbygt 

• Регистриран: 04-July 05
Кога един потребител те е изтрил или блокирал със сигурност и как се разбира?
Имам такива на които са без снимки, но не са ме махнали и такива, на които им стои една и съща снимка от доста време, но виждам статуса им и мисля, че са ме делнали!?
0

Потребителят е неактивен   indianajones 

• Регистриран: 27-June 05
  • Град:София
Преди няколко дни си ъпдейтнах скайпа с най-новата версия - 5.1.0.112 и от тогава се появи един доста дразнещ проблем. Значи аз принципно съм задал на скайпа да се включва заедно с уиндолса. Проблема е, че като се пуска с уиндолса винаги се пуска в режим онлайн дори преди това като съм изгасил компа да съм бил в режим офлайн например. Преди да ъпдейтна скайпа, като пуснех компа, скайпа си ми беше в режима, в който съм го бил оставил преди да изгася компа. Проблема е, че ако някой друг ми ползва компа скайпа ще се включи и ще съм онлайн докато не съм на компа. Някой знае ли дали има начин да се оправи това?
0

• God Gave Rock 'N Roll
Въпросче: Как някой на когото съм му писал преди 2 дена получавам днес отговор с час преди моя въпрос? :lol:

пример (преди 2 дни):
17:44 аз: хай
17:46 аз: ?

днес:
17:40 той: кажи
17:44 аз: хай
17:46 аз: ?

възможно ли е той да го направи :lol:

Мнението беше редактирано от HardrockMan: 07.03.11 - 22:41

0

• Интереси:Жени, сън, храна, жени, жени или може да се махнат вторият и третият интерес
Бъг в системата на скайп и на мен са ми се случвали :(
Колеги като пускате теми, МОЛЯ ВИ след разрешаване на проблема вземете напишете, че е отстранен или ако сте намерили сами решение го споделете. И други ще имат подобни проблеми. НЕ БЪДЕТЕ ЕГОИСТИ! :)
Нещо важно във форумите се дават съвети и всеки на свой риск приема да ги изпълни. Ако нещо объркате не се сърдете на някой друг. Вината е изцяло Ваша!
0

• God Gave Rock 'N Roll

Преглед на мнениеRePACK, на Mar 7 2011, 21:50, каза:

Бъг в системата на скайп и на мен са ми се случвали :(

Мерси и на мен това ми мина през акъла, ама да си питам :lol:
0

Моя проблем е с Pamela for Skype ако ги има някой и по точно за версията Про 4.6.0.56 Значи програма работа както трябва,но като е включена ми седи постоянно в таскбара и не мога да разбера защо така.
0

Потребителят е неактивен   dashkata 

• Регистриран: 07-December 06
  • Град:София
  • Интереси:civic
здравейте,
имам проблем със скайп, на който не намерих решение
когато си говоря с приятел/и по скайп те чуват звуците от компютъра ми (музика,игри)
слушалките ми имат копче за изключване на микрофона и дори когато го изключа те пак чуват звуците от моя комп
един от тях ми каза че се оправяло от настройките на аудио драйвера, и ми каза къде се намира неговата опция,
ползвам Realtek HD Audio Manager
0

Нагласи си микрофона да ти е Mic или Line Out само и задай в скайпа да ползва това, а не устройството по подразбиране. Вероятно е зададено Stereo Mix и това вкарва всички звуци от компютъра в изходният звук :lol:
0

Потребителят е неактивен   ikpuc 

• Регистриран: 09-August 07
Ако на един компютър сменя снимката си в скайпа, когато се впиша от друг снимката и там е сменена. Но на другия компютър снимката мога ли да я достъпя като файл? При оригиналните снимки я няма
0

Потребителят е неактивен   zvezdelin888 

• Регистриран: 14-January 09
Здравейте! Може ли да забраня на даден абонат да ми се обажда(или на всички) без да го премахвам от списъка с абонати и без да го блокирам ? По възможност да е и без някоя от екстрите понеже с тях скайп товари ненужно процесора.
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace

Преглед на мнениеikpuc, на Mar 19 2011, 13:31, каза:

Ако на един компютър сменя снимката си в скайпа, когато се впиша от друг снимката и там е сменена. Но на другия компютър снимката мога ли да я достъпя като файл? При оригиналните снимки я няма

не

Преглед на мнениеzvezdelin888, на Mar 23 2011, 11:08, каза:

Здравейте! Може ли да забраня на даден абонат да ми се обажда(или на всички) без да го премахвам от списъка с абонати и без да го блокирам ? По възможност да е и без някоя от екстрите понеже с тях скайп товари ненужно процесора.

не
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Споделете тази тема чрез:

• (90 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login