Форум

Data.BG Форуми: Линкове & Дискусии: World of Warcraft Cataclysm сървъри - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (40 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Линкове & Дискусии: World of Warcraft Cataclysm сървъри

Потребителят е неактивен   Adwena 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-October 16
  • Град:Перник
Здравейте , от около 7 месеца аз и приятели разцъкваме на един TBC сървър , който е наистина уникален. В момента единствения му проблем е популацията , която разбираемо покрай Легиона намаля главоломно. В началото имаше 1500-2000 човека , което е достатъчно за един нормален TBC Realm. , но имаше доста бъгове , които бяха оправени в последствие. В момента мога да твърдя ,че откъм PvE частта на играта няма втори толкова добре script-нат сървър. Сървърът е на патч 2.4.3 , но е прогресивен реалм , които емулира времевата линия на патчовете както Близард ги пускаше на времето. Преди месец пуснаха Tier 5 инстанциите - SSC & TK:The Eye , и за месец само две гилдии успяха да ги изчистят напълно, не защото гилдиите са слаби просто битките са скриптнати на 100%. Ето няколко видеа от битки на топ гилдията Dreamstate , в която съм аз :
Видео 1 - Dreamstate vs Al'ar
Видео 2 - Dreamstate vs Lady Vashj
Видео 3 - Dreamstate vs Kael'Thas

Сървъра предлага опцията за инстантен левел 60 , но можете и да не се възползвате от нея разбира се. Admin-ите наблягат главно на TBC content-а и мога да твърдя ,че едва 2 Quest-a , не работят в целият Outland. Също така в момента тече и сезон 2 на Арена сезона. Има Battleground announcer-и, чрез които може да виждате ,когато започва Battleground и да се включите в него. Сезонните евенти работят също до преди месец Brewfest-а донесе доста сладки награди на хората , а сега тече Halloween event-a както си беше в оригиналния на времето. Ако решите отделете му няколко часа гарантирам ви ,че няма да се разочаровате. Приятен ден , живи и здрави!

Това е сайта на сървъра : http://www.looking4group.eu/landing/

Мнението беше редактирано от Adwena: 22.10.16 - 10:37

0

Потребителят е неактивен   Vyndar 

• Регистриран: 15-June 14
Всички Vanilla, TBC и WotLK Raid-ове и Instance работят.
Работещи Battleground и Arena
Дружелюбен и професионален staff.
Реалми: Cloudwall x12 , CloudFun - Instant 80 PvP

Информация: CloudFun Instant 80 ще бъде спрян и на негово място ще се пусне MoP на пач 5.4.8 с XP рейт x12.
В близките няколко месеца ще пуснем и Legion на 7.1. Сървърната машина е в България, няма никакви бъгове, лаг и т.н по ядрото на сървъра.

Уебсайт: http://cloudwall.us/news

Всеки има право на 1 герой с 200ilvl дрехи, 10,000 голд както и mount в Cloud x12.

Realmlist: set realmlist logon.cloudwall.us

Посетете ни ! :)
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Така и така сървъра има бъгове(без да съм играл го казвам)....изглежда много по-добре като кажете''има малко бъгове....или скриптнат на 90%'' ама това с ''няма никакви бъгове'' ...
Да не съм ОФФ:Има ли дата за TBC на Atlantiss или още се чака? :unsure:
0

Преглед на мнениеNightwind89, на 19.11.16 - 22:07, каза:

Така и така сървъра има бъгове(без да съм играл го казвам)....изглежда много по-добре като кажете''има малко бъгове....или скриптнат на 90%'' ама това с ''няма никакви бъгове'' ...
Да не съм ОФФ:Има ли дата за TBC на Atlantiss или още се чака? :unsure:

За да го кажа значи има защо. При нас няма бъгове и крашове, по това ядро се работи от години и всичко е script-нато. :)
1

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград
И Ulduar е скриптнат 1:1 с Близзард и всички останали райдове?Сигурно и евент куестовете на MoP са скрипнати на 100%+райдовете?Легиона и той ли е на 100% скриптнат?
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеdanifilthy, на 22.11.16 - 01:01, каза:

И Ulduar е скриптнат 1:1 с Близзард и всички останали райдове?Сигурно и евент куестовете на MoP са скрипнати на 100%+райдовете?Легиона и той ли е на 100% скриптнат?

Legion и MoP все още не са пуснати, а 3.3.5 реалма е на 100% скрипнат. :)
0

Хм....Ност се връща след седмица/две.Има сливане на старото им ядро с elysium-project.org .На първия стрес тест имаше към 7к .....та ако на някой му се играе Ванила може да следи проекта.Следващият тест е на 27ми. :)
0

Потребителят е неактивен   nit88 

• Фен на Холандеа
  • Регистриран: 01-August 09
  • Интереси:Холандеа

Преглед на мнениеVyndar, на 19.11.16 - 18:33, каза:

Всеки има право на 1 герой с 200ilvl дрехи, 10,000 голд както и mount в Cloud x12.

ъъъ и това как става, че не ми е ясно :unsure:
0

• Фен на Холандеа
така за въпросния сървър чакам вече трети ден да се появи GM онлайн и да ми погледне тикета... преди 3 дена се появи някакъв, каза ми, че след 20 мин ще направи каквото трябва защото в момента имал спешна работа... и все още ги чакам някой от някъде да се появи :unsure:
0

Server status
1 / 2000 Stratholme
Ти сериозно ли имаш нажеда,че нещо ще стане с този сървър :unsure:
1

Потребителят е неактивен   DeathFate 

• Регистриран: 29-June 09
Causa perduta bro !
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеnit88, на 02.12.16 - 11:06, каза:

така за въпросния сървър чакам вече трети ден да се появи GM онлайн и да ми погледне тикета... преди 3 дена се появи някакъв, каза ми, че след 20 мин ще направи каквото трябва защото в момента имал спешна работа... и все още ги чакам някой от някъде да се появи :unsure:

За какво изобщо се занимаваш с някакви умрели пиратки където нищо не работи както трябва :lol2:
Публикувано изображение
0

• Фен на Холандеа
щото след cata WOW буквално умря за всеки 12+ годишен :) няма как някви панди да ми се търкалят инфантилно и да си строя сгради даващи ми злато... да не говорим, че магето умря откъм dps и миналия месец бях на гости на познат само за да видя как някакви палачовски класове като ферал и армс вкарваха по 10% повече от магето му...

препоръчайте към настоящия момент WOTLK сървър с поне 600 играча вечер и скриптнат icc
0

Потребителят е неактивен   mmbfp 

• Регистриран: 03-May 06
1. WoW-BG.com
2. Уеб страница
3. Регистрация
4. Rates: 4x XP / 2x gold / 2x tems / 2x reputation
5. Classic WoW ver. 1.12.1

Сървърът е прогресивен, т.е. ще се стремим да следваме развоя на играта пач по пач, така както Blizzard са пускали съдържанието си. Към момента съдържанието ни е на пач 1.2. Mysteries of Maraudon, а сървърът е със завишени rates, което има за цел да насърчи повече хора да започнат игра при нас. Ако нещата вървят успешно имаме планове след края на Vanilla да продължим с The Burning Crusade, a в последствие с Wrath of the Lich King, за които също в момента разполагаме с работещи и скрипнати сървъри. За финал ще спомена, че използваме сървъра и базата на Elysium Project (a.k.a Light's Hope), така че преживяването в играта, ще бъде доста приятно и качествено, гарантирам. :)

Ако сте фенове на Ванила (първата) версията на игра, търсите нов сървър, или просто искате да разбере малко на тема "Що е то - Vanilla World of Warcraft?", сте добре дошли. Идеята ни е, да съберем хора, с които да си изградим малко по малко българска общност от играчи. Заинтересованите на тема WoW от Вас, добре знаят, че в момента няма нито един private български сървър, в които да има достатъчна популация (поправете ме ако греша), та ще се борим с това. Тъй като тук е едно от първите места, на които пиша, че сме на линия, моля Ви бъдете снизходителни по отношение на текущата ни популация онлайн. ;) За повече информация как да играете при нас може да хвърлите едно око тук.
0

Потребителят е неактивен   silveroti 

• Регистриран: 14-April 06
http://www.hades-wow.com/
0

Потребителят е неактивен   Razielz 

• Регистриран: 14-December 08
  • Град:Bulgaria,Sofia
  • Интереси:Web development (HTML,MYSQL,PHP) and server administration
Публикувано изображение
Чувствайте се добре дошли да се присъедините към мен, в бета версия на мой сървър, по време на бета версията всички предмети и функции като титли и трансмог ще бъдат безплатни.
Бетата ще продължи докато не бъде пусната основната актуализация, след което всички герои ще бъдат нулирани, а активните бета тестери ще получат 50000 honor и 2000 arena точки.
Също така търсим двама души, които да се присъединят към нашия персонал, не се нуждаете от предишен опит, а от самодисциплина и отдаденост.

П.П:Уеб сайтът все още е в процес на разработка, по време на бетата, моля докладвайте всички бъгове свързани магии, като изпратите съобщение на нашата страница в Facebook.

За повече информация посетете линковете в описанието ми или логото горе.
Публикувано изображение
BattleAxeGaming - World Of Warcraft сървър.
BattleAxeGaming's Facebook Page
BattleAxeGaming's Beta Website
0

Потребителят е неактивен   Protostrator 

• Регистриран: 03-August 14
  • Град:Пловдив
Сървъра не е катаклизъм, но все пак.
Носталгия BG WoW
Насочен е главно към Българските играчи, на които им липсва добрият стар WoW
Версия 1.12.1
Инсталиран World Of WarCraft можете да свалите от страницата на сървъра.
Set realmlist: nostalgiabg.ddns.net
Realm Type: RPPVP
Server Type: Blizzlike
Exp Kill rate: x2
Exp Quest rate: x5
Drop rate: x1, green items x50, blue items x30
Money rate: x3
Quests working 99%
Battlegrounds starts with 2 players per team
Battlegrounds working 100%
Arena Working 100%
Istances working 100%
Outdoor PvP system: Yes
Flying paths: Open
0

Открих нов български сървър на WOTLK 3.3.5, който очевидно е започнал преди 3-4 дни. Заради името мисля да поиграя в него
http://awofai.ddns.net
за сега изглежда добър
0

Ако искате да цъкате на ванила WoW 1.12.1 заповядайте в този сървър. https://topstatus.net/server/828/
Абсолютно всичко бачка и е от има няма 1 месец.
0

Споделете тази тема чрез:

• (40 Страници) +
  • « Първа
  • 38
  • 39
  • 40
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login