Форум

Data.BG Форуми: Сладки изкушения - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Сладки изкушения

Потребителят е неактивен   miri220 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-August 15
  • Град:Видин
Как се справяте със сладките изкушения по време на диета? Аз много обичам да си похапвам сладичко и ми е много трудно да се контролирам, често нарушавам диетата, след което се чувствам много зле.
0

Потребителят е неактивен   quarz 

• Регистриран: 25-March 18
  • Град:София

Преглед на мнениеshelbyss, на 23.03.18 - 16:51, каза:

===========================================

ДИЕТА:
Сутрин - кафе
На обяд - салата
Следобед - кафе
Вечеря - 1 ябълка
2 през нощта - хляб, салам, кашкавал, майонеза, шоколад, чипс, вафла ...
:emote_nono:
0

Потребителят е неактивен   rigid 

• Регистриран: 12-March 18
Аз си взимам от тези сиропи https://healthstore....0-ml-1-1-30-off , особено за палачинки са супер. Щом си на диета, може спокойно да ги използваш, защото са без въглехидрати, мазнини и калории.
0

Потребителят е неактивен   weech 

• Регистриран: 02-January 05
според мен много лесно може да тренира6 самоконтрол просто отива6 пред огледалото и се вижда6 какво мазно кифте си станала и оттам нататак ти минава апетита и повтаря6 процедурата докато не постигне6 желания ефект
Според мен динозаврите са измислили древни технологии и са отлетяли с летящи чении когато е дошал прослувутия лешниковия период и сега се завръщат като извънземни за да си възвърнат земята и да я направят влажна папратова биосфера

ама ти си голям баровец бе, за тая кола трябва да работят четирима общаци само за теб да я захранват, че и БМВ ще ми кара, утре ще искаш и танк да караш я питай татя си жигулата още върви ли и вземай да я караш преди да ти почервенее врата ех как ми липсва тоя социализма много се оглези тоя народ а нямал кво да я яде каква оставка бе :evil2:
1

Потребителят е неактивен   quarz 

• Регистриран: 25-March 18

Преглед на мнениеmiri220, на 25.03.18 - 23:40, каза:

и ми е много трудно да се контролирам,

Този проблем трябва да си решиш, а не да набиваш палачинки с някаква химия ;)
0

Потребителят е неактивен   miri220 

• Регистриран: 19-August 15
  • Град:Видин

Преглед на мнениеquarz, на 26.03.18 - 15:20, каза:

Този проблем трябва да си решиш, а не да набиваш палачинки с някаква химия ;)

Търся решения на проблема. :)
0

Потребителят е неактивен   weech 

• Регистриран: 02-January 05
дебеланке понеже си ми симпатич4на а аз успешен спортис и бизнесмен 6те те посъветвам да се контролира6 с воля! няма кои да ти дърпа лажицата от устата. вси4ко е ума ти и от тебзависи мъжа ти ще се гордее с тебе или ще си казва 'ооо пак трябва да заспивам до тази свиня каква грешка направих' и ще трябва да си тарсиш гадже в турция защото там обичат шишкавите дами.
Според мен динозаврите са измислили древни технологии и са отлетяли с летящи чении когато е дошал прослувутия лешниковия период и сега се завръщат като извънземни за да си възвърнат земята и да я направят влажна папратова биосфера

ама ти си голям баровец бе, за тая кола трябва да работят четирима общаци само за теб да я захранват, че и БМВ ще ми кара, утре ще искаш и танк да караш я питай татя си жигулата още върви ли и вземай да я караш преди да ти почервенее врата ех как ми липсва тоя социализма много се оглези тоя народ а нямал кво да я яде каква оставка бе :evil2:
2

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login